1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה יעוץ בקבלת אישור

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י speedy, ‏18/12/13.

1. speedy

speedy חבר חדש

לייקים:
    0
    אני סובל מכאבים כרוניים מפלטה ברגל, דיכאון (כעת מאובחן כדו-קוטבי אבל בלי מניה), סכרת גבולית, דום נשימה ועוד. אני עם 52% נכות רפואית ו100% אי כושר זמני בביטוח לאומי. הגעתי בין שאר מסעותי למרפאת כאב בשיבה שם דר כך וכך נתן לי אפידורל לנושא הכאב ברגל. זה לא עזר ובשיחת סיכום הוא דרך אגב ציין שאני לא במתווה לקנאביס רפואי. אז לא חיפשתי את זה ולא התיחסתי יותר מדי. מתברר שהוא אחד הרופאים הותיקים עם אישור לרשום קנאביס רפואי. קראתי כאן:

http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2013/12/מטופל-בקנאביס-רפואי-קבל-קצבת-נכות-מביט/

ולפי התקדימים שמצוינים לגבי ביטוח לאומי - אז אני דוקה מאוד כן מתאים להתויה.

הרבה מאוד שנים עישנתי והצלחתי (מאוד) בעבודה, הדכאון הוקל ורק ההתמכרות הפריע לי - לחקות כל יום להגיע הבייתה, לדאוג לאספקה...

הרבה מאוד שנים אני לא מעשן (גם לא סיגריות) ובערך מאז שהפסקתי לעשן קנאביס התחלתי להחליף סדרה של תרופות נגד דכאון שלא עזרו עד שאחד כן עזר, ואני נוטל אותו אולי 10 שנים כבר. כעת למעשה אני לוקח 4 תרופות פסיכיאטריות, עוד כדי לישון ואני לוקח פרקוסט נגד הכאבים פעם בשבועיים בערך כי (כבר) לא נותנים לי יותר....

בשנותי הצעירים יותר כאשר עישנתי, תמיד טענתי שזה התרופה שלי וזה הסם שלי, לא אלקוהול למשל. אני עם נסיון, ויותר ויותר משוכנע שקנאביס יעזור לי גם נגד כאבים וגם לרומם אותי קצת לעשיה במקום דכאון עם מלא כדורים, לדעתי אוכל לרדת מהכדורים.

אם הרופא בשיבה שאחראי על הנושא אמר שאני לא בהתוויה, והפסיכיאטרית לא בעד, אז איך אני יכול כעת להתחיל לדחוף את הנושא כדי להשיג אישור?

תודה על כל תגובה, כול עזרה או יעוץ.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!