1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה - לא יודע עם להמשיך לעשן

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אלי12345, ‏6/4/17.

1. אלי12345

אלי12345 חבר חדש

לייקים:
    0
    הייתי מעשן קנאביס רפואי תקופה ואחרי הרבה זמן נהיו לי הפרעות נפשיות ופיזיות ומאז לא המשכתי לעשן ונשארתי עם אותם בעיות פיזיות ונפשיות , ההתלבטות שלי היא אם להמשיך לעשן וזה יעשה לזה טוב ? או שלא ? כי אני שם תשומת לב רבה להפרעות האלה וזה לא יוצא לי מהראש ונראה לי שכמו שזה בא מהעישון ככה זה יכול ללכת ולעזור גם להתעלם ולשכוח מזה או שזה רק יכול להחמיר ... מה אומרים ?

2. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    התמכרות עצבנות בעיות בשווי משקל ובעיות זיכרון יעברו לך אחרי כמה שבועות אל דאגה

3. אלי12345

אלי12345 חבר חדש

לייקים:
    0
    אבל כבר עברו כמה חודשים והמחשבות על ההפרעות הנפשיות לא יוצאות לי מהראש אז הכוונה היא אם לעשן עוד פעם ולהעביר את זה ?

4. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    לעשן לפי דעתי לא יעזור.
    יזיק עוד יותר? אי אפשר לדעת אבל לדעתי כן.

אני לא ממליץ לך לחזור למשהו שעשה לך רע, וממליץ לך להיפגש עם איש מקצוע שיעזור לך עם הבעיות הנפשיות.

בהצלחה חבר אוהבים אותך

קואלה אוהב/ת את זה.
  5. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    הלכתה לאיבחון ? יכול להיות שאתה סובל מפסיכוזה יש אנשים שיש להם סיכון למחלות נפש בגלל קנאביס כמו סכיזופרניה ופסיכוזה ויכול להיות שיש לך סתם פארנויות שזה פחדים בצורה קיצונית אבל זה שטיות כול מי שמעשן מתרגל לזה עם הזמן ולפעמים זה נהיה מצחיק אפילו

6. אלי12345

אלי12345 חבר חדש

לייקים:
    0
    אז אתה אומר להמשיך לעשן ? אני רוצה כאילו לשכוח מזה ולהתייחס לזה כאילו זה שום דבר ונראה לי שזה יעזור אבל השאלה עם זה רק יעשה לי יותר גרוע ... ?

7. אלי12345

אלי12345 חבר חדש

לייקים:
    0
    אבל קנאביס יכול לגרום לדברים כאלה ? ההתלבטות היא להמשיך לעשן ואולי זה יעזור לי לשכוח את ולהתייחס לזה ככלום וככה זה גם יעבור , אבל השאלה עם זה רק יותר יזיק ... ?

8. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    הייתי שמח לשמוע ממך קצת על מה אתה מתאר כבעיות נפשיות ופיזיות ואולי ככה לעזור לך יותר להבין אם כדאי לעשן או לא.. אם לא תרצה לשתף כאן אני פנוי בהודעה פרטית ואשמח לשמוע ולעזור.

דודה ו-ashahim1 אוהבים את זה.
  9. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אמ:לק- ממליץ להפסיק. הפחתה בעישונים לא עוזרת במצב שלך

א. מעשן קנאביס רפואי, יעני.. מטופל או שאתה קונה "רפואי" כל פעם?? (למרות שאין ממש הבדל בין קנאביס רפואי לקנאביס רגיל)
    ב. כמו שג'יז אמר, תגדיר הפרעות נפשיות ופיזיות..
    ג. כרגע באיזה מצב אתה נמצא? wake bake כל יום כל היום? או שאכטה פה שאכטה שם? מה הכמויות שאתה מעשן בשבוע-שבועיים האחרונים?
    ד. נראה לי שקצת ספורט ותזונה נכונה יכולים לשפר את המצב בקצת, אבל לא ממש יפתרו את הבעיות.

10. Some

Some חבר חדש

לייקים:
    2
    חבר הייתי באותה סיטואציה כמוכך, האפקט של הסטלה הרעה הייתה נשארת גם אחרי שהפסקתי לעשן ולכמה זמן זה המשיך להשפיע? למלא זמן אצל כל אחד זה משתנה, בשום אופן אל תעשן! זה לא פותר ורק עושה יותר גרוע ולא משנה איזה זן או סוג הכל אותו דבר, אני הצלחתי להעביר את החרדות שנוצרו באמצעות ריצה מדיטציות אוכל בריא ואל תסתובב עם חברים שמעשנים אתה תמצא את עצמך מעשן גם ונופל ללואה המחרידה....בהצלחה!

11. אלי12345

אלי12345 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה גבר , איזה סוג של מדיטציות עשיתה ? יוגה ?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!