1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עישון במשך השנים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Some, ‏8/4/17.

1. Some

Some חבר חדש

לייקים:
    2
    התחלתי לעשן לפני כשלוש שנים איזה סטלות מדהימות הכל נהפך לזוהר וקיבל צורה מיוחדת הסטלה הרגישה מאוד נוחה ומרגיעה , לא מפסיק לצחוק גם הסטלות הרעות היו סבבה וחוויה קצת שונה, עד שעם הזמן שאר החברים התחילו לעשן גם והעניין אצלהם שהם בסטלה הם לא יכולים לשבת ולהרגע הם חייבים לקום לעצבן לעשות שטויות לעורר בך עצבים וכך כל ישיבה שהייתי מעשן במקום לשבת להרגע הייתי מתמלא בעצבים, עד לנקודה שכל פעם שהייתי מדליק זה היה מעלה לי חרדות שהתגברתי עליהם (לא קצת מוזר? ירוק אמור להרגיע חרדות, ולא אינדיקה לא כל כך עוזרת).
    עשיתי הפסקה למשך חצי שנה!!! על מנת לאפס את המוח מהירוק ואתמול עשיתי ראש עם ערבוב של טבק ואואואואוא הסטלה הכי נוראית שהיית לי אי פעם הרגשתי שמטגנים לי את המוח הרגשה שהתודעה התחלקה ל4 וכולם מתווכחים אחד עם השני ולא יכול לעצור באותו זמן הראש מסתובב קשות במשך שעתיים הייתי בסיוט מהגיהינום, אני יודע שירוק לא משפיע על כולם טוב, אבל במשך שנה וחצי הירוק עשה לי רק טוב ועם הזמן הוא התחיל להשפיע בצורה רעה גם אם אני לוקח כמות קטנה...

2. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    אולי תנסה לעשן נקי?
    צא מהנקודת חרטא שעם טבק זה חסכוני.
    שים בראש 0.1 נקי, או 0.1 עם טבק, זה עדיין אותו 0.1
    ומי שעדיין עומד על שלו שפשוט יגיד שהוא אוהב איך הטבק מזיין לו את הגוף ונותן לו עוד קצת כאפה של הניקוטין.
    אבל חסכוני? זה ממש לא.

חח בקיצור תנסה אולי לעשן נקי כמות קטנה בבאנג או בפייפ, בהצלחה :)

Peleg אוהב/ת את זה.
  3. בולבול

בולבול חבר חדש

לייקים:
    1
    אני חושב שאתה צריך לעשן לבד. דיברת על זה חברים שלך מזיינים לך את השכל...

4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    הייתי כבר מלא פעמים במצב הזה שאתה יושב עם חברים שהם עושים שטויות..היפראקטיבים, שיכורים..או סתם עושים דברים מפגרים
    זה גם אותי מעצבן ממש ומפר את הרוגע

פשוט הבנתי לא לעשן כשאני איתם

תעשן לבד, או תעשן עם אנשים יותר רגועים שאתה מכיר
    ואל תערבב עם טבק.

Peleg אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!