1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עישון טבק בשביל להעביר את הדודה להרגל צריכת הקנאביס בצורה של עישון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י satlabatla, ‏4/3/14.

1. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    כשאני בדודה אני מעשן פארש מלא פעמים ואני מנסה להפסיק עם זה, אולי אם הייתי מתחיל לצרוך את הקנאביס בצורות אחרות בתחילת דרכי כמו אכילה או אידוי זה לא היה קורה
    בכל מקרה אני מעשן סיגריות מאיזה כיתה ו' והמצב הבריאותי שלי הוא לא טוב נראה לי דופק לב לא סדיר אחריי סיגריה לפעמים איטי מהיר עליית חום גוף לחץ דם לא סדיר מה שבאלכם. כשפגשתי את החשיש והגראס כמעט הפסקתי לעשן סיגריות רק בתור פארש שזה ממש עזר לי עכשיו שאני חובה כמיהה או לסטלה או פשוט לפעולה של להפיל ראש אני מעשן פארש, וכן גם ב ב-א-נ-ג-י-ם,
    בכל מקרה עוד מישהו עושה את זה? אני חושב שאני אתחיל לצרוך את הקנאביס בדרכים אחרות ולא בעישון(למה לא בעישון? כי אני לא יכול לגדל ולא יכול להרשות לעצמי לעשן כמו שאני רוצה בלי פארש עם המחירים האלה וזה יזכיר לי את פעולת העישון למרות שכשיש לי דלקת ריאות אפילו גראס ממש עוזר בעישון כמובן בלי טבק) ואולי אפילו אוכיח שקנאביס יעיל גם בגמילה מסיגריות

#1 satlabatla, ‏4/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏4/3/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!