1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עישון קנאביס בזמן צבא

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י asaf, ‏22/4/14.

1. asaf

asaf חבר חדש

לייקים:
    0
    הבנתי שבבדיקות האקראיות שיש, ניתן לסרב ללא שום השלכות(מבחינה חוקית)... האם למישהו יש ניסיון עם העניין? מישהו סירב לבדיקת שתן אקראית בבסיס?
    ומישהו יודע מה קורה בפועל? אם הם איכשהו ישפטו על סירוב פקודה או משהו...

תודה רבה!

2. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אני רק יודע שמותר לך לחלוטין לסרב ולא יעשו לך כלום, אי אפשר לעשות לך כלום

3. autv

autv חבר חדש

לייקים:
    0
    בכל מקרה אם אתה "מלוכלכלך" בחיים בחיים אל תתן שתן לא למשטרה ובמיוחד לא בצבא.... הייתי בכלא הצבאי לפני כמה שנים טובות וזה לא נעים וראיתי הרבה אנשים שבילבלו להם את השכל והם השתינו לכוס ונדפקו! באמת עדיף לך לברוח מהצבא ולהיות עריק ליום יומים גם לחודש ולא ליפול בקטע הזה של השתן...
    בהצלחה!

4. autv

autv חבר חדש

לייקים:
    0
    והכי חשוב זה שעדיף לך לשבת כל השירות בכלא הצבאי העיקר שלא תעשן מבסוטון או כל דבר סינטטי מסריח כזה או אחר שלא מופיע בשתן... זה דופק תמוח ראיתי אנשים ממש נדפקים מזה...

5. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    אם אתה לא נותן שתן זה נחשב סירוב פקודה, עבירה שדינה עד 20 יום בכלא צבאי. אתה יכול פשוט לסרב ולתת שתן כתצא מהכלא, עד אז תיהיה נקי. בכל מקרה זה לא טוב רקורד של סמים אצל מ.צ. השם שלך במערכת יבואו לבבדוק אותך שוב ויש מצב לבלגאן תיזהר מזיה.

6. asaf

asaf חבר חדש

לייקים:
    0
  7. Tom

Tom קנאביסט

לייקים:
    1
    אחי הגדול אמר לי שבכל השירות שלו לא עשו לו או לחברים מהפלוגה שלו בדיקה אחת
    לפי דעתי תשמור על הפה סגור ואל תעורר חשד.. וגם אל תעשן כמו שעישנת לפני הצבא

8. ktm

ktm חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בקרוב מסיים שירות צבאי ועוד לא בדקו אותי או בכלל בבסיס, לחבר שלי עשו בדיקת פתע ואמרו להם שכל מי שאין לו כוח שיצא, 90% מהאנשים יצאו וזה לא עשה בלגאן

9. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    לנו עשו בדיקה כתוצאה ממלשינים, כל אחד נכנס ונתן למזלי לא עישנתי באותה תקופה אבל הבעיה שקיימת זה שיש לחץ מכל המפקדים וכדומה, שאם לא תיתן שתן מינימום אתה מזריק הירואין ואונס זקנות והכול כל מנת לשרת את המטרה הזו של החוקים בצבא. אם אתה בתחילת השירות היתי מפסיק לחלוטין משאיר את העישונים לבית, לא יוצא למסיבות טבע ומעשן בפומבי, בגלל זה נופלים אנשים. אם החלטת לעשן, תעשן לבד, רחוק מעינים של כולם, במהלך השבתות תמצא לך זולה ברחבי הבסיס [מבנה ישן] ותעשן שמה, אם יש משרד שלא מתקרבים אליו במהלך השבת ויש לך אפשרות להיכנס תעשן חופשי שם, רק אל תשכח לנקות אחריך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!