1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עלים מתים, ניתוח מקיף

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י אהוי, ‏25/3/17.

1. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    עמיתוס חסום אצלי, אני לא רואה את התגובות שלו.

הפרשי טמפ' מעל 4-5 מעלות גורמים לסטרס לצמח. הפרש של 9 מעלות גורם להרבה סטרס לצמח.
    אני ממליץ על 3 מעלות.
    בכדי להסגיל את הצמחים אני לפעמים מגיע ל5 מעלות הפרש, וגם זה בזמן שאני לוקח בחשבון שאני גורם לצמח סטרס.

הורדת הpH תעלה את זמינות הזרחן.

2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    נו בסדר, הוא גם ממליץ לגדל בעציץ 3 ליטר ולפתוח יומן שהוא מגדל ב40 ליטר.

נחמד לדעת שאני חסום אצל מישהו, זה נותן לי לגיטמציה להכנס לכל פוסט שהוא מגיב בו על סמך אמונות תפלות תוצרת פונזי ולהאיר לאנשים את הדרך.

בכל מקרה, ציטוט בכדי שהשטויות שלו לא יחלחלו לאנשים שקוראים כאן את הפוסט למוח -
    ". Phosphorus is best absorbed by cannabis in hydro at a root pH of 5.5 - 6.2."
    אז אם אתה על 5.5 כהמלצתו, אתה על החבל הדק בין אי ספיגת זרחן לספיגה סבבה.
    אני ממליץ על 5.8 קבוע במצע הידרופוני מנותק. פשוט כי זה רשום בהוראות כל הדשנים ולא מגיע כהכתבה ואמונה של אחד מחברי הפורום.

Weed Lover אוהב/ת את זה.
  3. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    אך תמנע ספיגה של ערכים אחרים ביעילות... וסביר להניח שיתחילו להופיע בעיות אחרות...
    זמינות אפשר להעלות עם מינון הדשן והשארות בטווח אידיאלי..
    לפי דעתי .. לא לרדת מ PH6 (בהתאם למקרה)

4. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    עד 5.4-5.5 לא אמורה להיות בעיה בזמינות של חומרים אחרים, וכרגע יש בעיה בזרחן ככל הנראה.
    העלאת מינון הדשן גורמת לעודפים בחומרים אחרים, שזה יותר גרוע מקצת מחסור זמני.

5. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    לפי מיטב ידיעתי סידן ומגנזיום הם אלו שלא יספגו כראוי בצמח במידה וירד מ PH6...
    לגבי עודפי הדישון... סבירות נמוכה.. הוא נתן שתיפה רצינית למצע .. מה שגם ככה קצת בעייתי ועלול להוביל למחסורים.. זה כבר 2 סיבות ליצירת מחסור (שתיפה ו PH5.5.) ... בעיני זה מעט קריטי לשלב הזה והצמחים יזדקקו לכל ערך שיקבלו מעתה ועד הקציר...

6. אהוי

אהוי קנאביסט

לייקים:
    61
    מעניין לדעת, פעם ראשונה שאני שומע על זה.

התגובות שלך באו מאוחר, אם קראת את התגובות הקודמות שלי - הרמתי את המנורה, הורדתי במינון הדשנים וההתפשטות נעצרה.
    היום בהשוואה לאיך שהם היו אני רואה שהיא לא נעצרה אלא האטה מאוד.
    מה שאתה מציע מעניין, אבל אני לא רואה איך לשמור על טמפ' כל כך קבועה.. זה גידול קטן ואין לי שליטה כל כך גדולה על הטמפ' ברמה שגם אם המנורה דולקת או לא זה לא משפיע (או כמעט לא משפיע) על הטמפ'. אני יכול להגיד שבימים האחרונים כתוצאה מההתחממות כנראה, ההפרשים הצטמצמו ל 6-7 מעלות (22-27,28). החרא הזה עדיין מתפשט באיטיות.

אני חושש להגיע ל PH 5.5, הם מקבלים 5.9-6.2.

קצת מתסכל העניין הזה, אני לא יודע על איזה פקטור להסתכל.. (אולי ההורדה הדרסטית במינוני הדשן?)

תודה על העזרה בכל אופן.

אני מעדכן עם תמונות ביומן כאן:
    http://forum.קנאביס.com/index.php?threads/2-אלמנות-לבנות-גידול-ראשון.14997/page-6&_params=Array

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!