1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עלים נפולים

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י Musicman, ‏29/12/16.

1. Eff

Eff קנאביסט

לייקים:
    225
    מסתבר גם יש הבדלים בין זנים - ביכולת הקליטה שלהם.
    גם המידע הזה נמצא ברשת.

2. Eff

Eff קנאביסט

לייקים:
    225

אני מבקש לא להגיב לי ולא לפנות אלי. תודה.

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כאיש מקצוע קל לי מאוד לחלוק על המידע שהצגת שנראה כי כלל לא נכתב ע"י אנשי מקצוע.

4. Eff

Eff קנאביסט

לייקים:
    225

פניתי שוב לשאר המנהלים. אני כבר בקשר איתם לגבי ההתנהגות שלך.
    אני אפנה במכתב רשמי הפעם למערכת.
    יש לי חתימות של גולשים רבים.

MUSICMAN.

כל מקור מידע בעולם זמין מולך.
    תחליט אתה על סמך מידע זה.

אתנול אוהב/ת את זה.
  5. Musicman

Musicman חבר חדש

לייקים:
    2
    מודה לשניכם, נראה לי שהגידול הראשון שלי יסתמך על ניסוי ותהייה

אתנול אוהב/ת את זה.
  6. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    @Eff לפני שהגבת פותח הפוסט @Musicman התחנן למידע וקיבל תשובות סתמיות. ומרגע שהגבת הפורום התעורר.
    אני באמת מתחיל לחשוד שלא אתה המטריל.
    אבל לא מבין מה האינטרס. של אדם מוכשר בתחומו. אך בעל יחסי אנוש גרועים.לקצצץ כנפיים לחברים יקרים

Eff ו-Musicman אוהבים את זה.
  7. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    זה די מבאס שבמקום לתת תשובות אינפורמטיביות, ומקסימום מנומקות עם קצת הסברים, הפורום הזה הופך לבמה להתנגחויות אישיות.
    אני אישית, נהנית ללמוד מפה וללמד על פי הניסיון שלי, אבל בחייאת, המלחמות האלה לא באמת מלמדים אף אחד. ההיפך, רק מבלבלים מגדלים מתחילים שרוצים לדעת מה לעשות ומה לא.
    אם יש לי נסיון בגידול, ואני רוצה לעזור לאחרים, אני לא באמת חייבת להיות מדענית או לקרוא את כל המאמרים הרלונטים לנושא. אני עונה פה לאנשים על סמך הניסיון והידע שלי כתוצאה מכמה מחזורי גידול. זה לא לענין, שכל פוסט פה חייב להיות מגובה באסמכתא מדעית או קישור למחקר מעמיק כזה או אחר. בשביל זה יש אתרי מידע מסודרים, ספריות, אוניברסיטאות, מכון ויצמן וכו' שמי שרוצה להעמיק, יילך לשם לקרוא ולהחכים.
    לתשומת לבכם חברים!!! :)

Musicman אוהב/ת את זה.
  8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    @Anna
    מסכים איתך לגמרי!

מצד שני, מה לעשות שיש דעת מנוגדות בנושא. איך נדע מה באמת נכון? אני רחיב ואשאל מה דעתך בנושא?
    נקודה למחשבה.

9. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    דעתי מאד פשוטה:
    היות ויש לא מעט נושאים שנויים במחלוקת. לא רק בפורום הזה, אלא גם בפורומים רבים באינטרנט, כל דעה ותשובה פה היא מהנסיון והידע הסובייקטיבי של העונה בלבד, וככה גם מי ששואל יתייחס לזה.
    יש פה לא מעט פוסטים שכל אחד אומר ההיפך. וזה בסדר גמור.
    לא יקרה כלום אם מגדלים ילמדו גם להתאמץ קצת ולהגדיל ראש ולא יקבלו את מה שנאמר פה כתורה מסיני. יש מספיק מידע ברשת, ואם יש לי ספק (בתור אחת ששואלת) אני הולכת לבדוק במקומות אחרים ובסוף מחליטה .
    ככה גם אנשים יקבלו אחריות על מה שהם עושים, ויותר חשוב מזה, ילמדו גם מהנסיון של עצמם! אחרת זה מעגל שלא נגמר, אם על כל שאלה רצים לפורום ולא מפעילים קצת שיקול דעת או מפתחים "ביצים" לפעמים לקחת ריזיקה על החלטה שנראית לי .
    אני כותבת את כל החפירה הזאת, כי באמת אכפת לי שכמה שיותר יגדלו את הצמח הזה. וחבל שמי שיש לו את הנסיון והידע רק יגרום לתוצאה הפוכה....

canna420 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!