1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פטריות פסילוסיבין

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Btur363363, ‏26/1/17.

1. Btur363363

Btur363363 חבר חדש

לייקים:
    1
    היי, אני מעוניין בפטריות קסם:)
    1. אני בהתלבטות אם לגדל בעצמי או להתחיל לחקור על הדארק נט ולהזמין משם?

2. ברור שעדיף לגדל לבד, יש ברשותי מזרק נבגים אבל החלק הקשה בגידול זה יצירת מצע גידול נקי מזיהומים.
    יש אתרים שמוכרים ערכות גידול, רק להשפריץ מים ללחות. העניין הוא שהם מגיעעים עם נבגים בצורה כלשהי מה שהופך את העניין ללא חוקי. מישהו מכיר מקום ששולח רק מצע גידול במקרה?

3. אפשר לסמוך על פטריות מהדארק נט? שאני חושב על זה אני לא רואה סיבה ש"יתעסקו" עם המוצר כי זה בסהכ פטרייה טבעית שגדלה לה בשלווה ועברה ייבוש לא?

4. איך עובד העניין עם הדארק נט מבחינה פלילית? מוזר לי לקרוא שאנשים מזמינים סמים על ימין ועל שמאל מהאינטרנט...

5. וסתם שאלה על הדרך:
    יש שירות שנקרא box it שזה תיבות דואר שפזורות בתחנות דלק בארץ, מישהו ניסה להסמין לשם משהו כמו באנגים/ אסיד/ זרעים / ודברים לא חוקיים בסגנון וזה עבר בשלום?

וגם אנצל את ההזדמנות ואשאל אם מישהו מעוניין לתרום (או אפילו להכין לי תמורת כסף) מצע גידול מוכן ונקי מזיהומים ?

2. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אני אענה על מה שאני יודע חבר.
    בקשר לערכות גידול,אני לא יודע.לא התעסקתי עם פטריות בחיי.
    בקשר להזמנה מהדארקנט,שמע,לפטריות יש סיכוי להתפס,כי קצת קשה להחביא פטריה חח.לפי מה שהבנתי,החומר הפעיל בפטריה -פסילוסיבין,הוא לא חוקי,אבל הפטריה עצמה נראה לי חוקית.זאת אומרת כל עוד אתה לא מזמין תמצית פסילוסיבין,גם אם הפטריה תתפס,אפשר לצאת מזה.איך עובד הדארקנט?
    אני אתמצת לך את זה.
    אתה משלם בביטקוין,שאותו אתה קונה דרך אדם פרטי ככה שאין עקבות לעסקה.אתה פונה לונדור שמוכר את מה שאתה רוצה לקנות,מברר מה שאתה צריך.אם החלטת לקנות,אתה משלם לארנק ביטקוין שלו.בנוסף אתה שולח לו כתובת למשלוח.לאחר מכן,הוא שולח לך את ההזמנה.לאן להזמין זו שאלה אחרת כבר.לא יודע לגבי הבוקס איט,וכמה זה אנונימי,אם יתפסו משהו לא חוקי שיגיע לשם,הם כנראה יפתחו על בעלי התיבה ויכולים להגיע אליך.
    הפתרון הכי טוב לכתובת משלוח זה תיבה פקטיבית,תקנה תיבת דואר,תתקין אותה באיזה בניין,תרשום פרטים מחורטטים על התיבה,ותזמין לשם.ככה גם אם זה נתפס,והמשטרה תבוא לביקור ,היא לא תמצא כלום חוץ מתיבת דואר עם פרטים של אדם שלא קיים.
    אני רוצה לציין גם שאני לא יודע מה הסיכוי של פטריות להתפס,כי אני לא יודע אם יש להן ריח או לא,אני יודע שזה יכל להתפס בגלל הגודל הפיזי שלה/הסוואה לא מקצועית של המוכר.בנוסף אם בחרת לקנות,אז ממוכר אמין שקיבלת עליו המלצות מאנשים מנוסים בתחום,לא מוכרים שמוכרים LSD וירוק לדוגמא,כי אז יכל להדבק למעטפה ריח של קנאביס והיא תתפס .תקנה ממוכרים שמתעסקים נטו במה שאתה מחפש,בין אם זה לסד,פטריות וכו'.
    בהצלחה :)

3. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    עזוב אותך מהזמנות, של כל דבר.
    החלק ה"קשה" ביותר הוא להשיג נבגים, ואת זה כבר עברת. תתחיל לגדל.

אני מניח שבתור מתחיל (וכך גם אמליץ) כדאי שתתחיל עם "עוגות", או בשמם בלעז PF Cakes.
    המצע מאוד קל להכנה, קמח אורז מלא שאפשר למצוא בסופר בתוספת ורמיקולייט שיש בחנויות הידרו.
    כמה כוסות, נייר אלומיניום (סיר לחץ מומלץ אך לא חובה) קופסת גידול וזה כמעט כל מה שאתה צריך.

יש מספיק מדריכים ברשת, ממליץ לקרוא הרבה ב- Shroomery.

הדבר שהכי חשוב הוא כמובן להיות סטרילי, אמנם נשמע מפחיד אבל השד לא כל כך נורא.
    אלכוהול, מקור אש, מים עם אקונומיקה, כלים ובגדים נקיים ותוך מס' שבועות יש לך פטריות חמודות.

תרגיש חופשי לשאול ולהתייעץ על כל דבר, פה או בפרטי.

4. Btur363363

Btur363363 חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה רבה אחי אני אחכה לעוד תגובות (=

יש לי סיר לחץ ואני רוצה להשתמש בו כדי לצמצם סיכון לזיהומים, ואני לא מעוניין להשתמש בצנצנות או כוסות.
    אני רוצה משהו יותר גדול (יותר מיסיליום שווה יותר פטריות פוטנציאליות ?) אני רוצה להשתמש למשל בקופסא של הבשר מהסופר נגיד... איך עושים את זה ? מעבירים אותה את אותו התהליך בסיר לחץ והקופסא עדיין תחייה? או שעדיף פשוט לעשות הרבה כוסות ?

ואפשר לקבל מיסיליום בצורה הבאה? :
    אם אני לוקח את העוגה שכבר הוציא פטריות ואין בו לכאורה שימוש יותר, מפרק אותו ומערבב עם מצע נקי של ורימוקליט וקמח.
    אני אקבל מיסליום חדש ? עוגה מוכנה ל"פריחה" ?

5. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    עם כל הכבוד והרצון למצוא רעיונות, עדיף שתיצמד למדריכים מוכרים, יש סיבה שכולם משתמשים בהם והם עובדים, לפחות תיצמד אליהם לעת עתה.

אני לא יודע על איזה קופסה אתה מדבר, אבל אתה צריך צנצנות זכוכית, כדי שתוכל לטהר אותן במקסימום וגם לאטום כמו שצריך בזמן ההרתחה, הכל כדי לצמצם אפשרות של ההתפתחות זיהומים.

אפשר להכין צנצנות גדולות יותר של שיפון לדוג' או זרעים אחרים אבל התהליך קצת שונה, יותר מתגמל ובהתאם קצת יותר מורכב. יותר מיסיליון - יותר זמן.

בקשר לעוגות, כל עוגה יכולה לעבור 3-4 "סשנים", כלומר אחרי שסיימה להפיק פטריות, ניתן להשרות במים 24 שעות, לעטוף שוב בורמיקולייט ולחכות לגדילה, כך 3 פעמים בערך.
    במידה ותרצה לעשות את מה שאמרת, עדיף כבר לא להתחיל בהפריה של העוגות אלא ישירות לפורר ולהעביר למצע כמו סיבי קוקוס, או דשן.

יש כל כך הרבה דברים לעשות וללמוד ולכן לדעתי כדאי לך בתור התחלה ללכת על בטוח.

Btur363363 אוהב/ת את זה.
  6. Btur363363

Btur363363 חבר חדש

לייקים:
    1
    לא מצליח לשלוח לך הודעה בפרטי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!