1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פטריות פסילוציבין באמסטרדם - טריפ ריפורט וכמה שאלות! =]

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י NickAlMighty, ‏22/3/16.

1. NickAlMighty

NickAlMighty חבר חדש

לייקים:
    3
    אוקי הי! =]
    חזרתי מאמסטרדם אחרי חוויה מאוד חיובית עם זן פטריות בשם אטלנטיס ורציתי לשתף ולהמליץ לכל המתלבטים.
    אז אחרי שבוע בעיר, החלטתי שעישנתי מספיק. הקופישופס זאת חוויה מגניבה למדי, אבל חיפשתי משהו מעבר וללכת לחלונות האדומים לא היתה ממש אופציה, כי אני מתנגד לדברים האלה חח.
    אחרי התייעצות עם הברמנים בקופי שופס החלטתי לנסות פטריות קסם, או פטריות פסילציבין.
    הברמנים אגב הם האחלה מקור למידע לדברים האלה. אם אתם פעם ראשונה בעיר ואתם מתלבטים מה כדאי לנסות, הם יכולים לעזור לכם. כמובן הכל בגבול הטעם הטוב. אל תבקשו מהם שישיגו לכם סמים, בטח לא סמים בלתי-חוקיים. פשוט יעיפו אתכם.
    אז אחרי מחקר קצר באינטרנט ושיחות עם ברמנים ונהגי מוניות, הבנתי שלקנות סמים ברחוב מסוחרים (ומי שהיה באמסטרדם יודע איף זה עובד. פשוט הולכים ברחוב ומציעים לכם קוקאין, אקסטזי וכל דבר שאתם רק רוצים) זה רעיון רע. קיבלתי המלצות לסמארט שופס (חנויות עם סמים פסיכודליים טבעיים וחוקיים) והלכתי לחפש את ההרפתקה הבאה שלי.
    באחת החנויות פגש אותי בחור הודי נחמד שללא ספק היה בטריפ משלו באותו רגע. כל החנות היתה מוארת באור אולטרה סגול וזה הגניב אותי. אחרי התייעצות קצרה קיבלתי לידיים קופסת מתכת קטנה ושילמתי עליה עשרים יורו.
    יצאתי מהחנות אחרי שורה של הנחיות שקיבלתי מהמוכר. בגדול, עדיף לאכול על בטן ריקה, לשתות המון מים, או קולה במידה ומרגישים לא טוב ובשום פנים ואופן לא לשלב עם שום אלכוהול.
    התיישבתי על ספסל והתחלתי לאכול. קניתי גם בקבוק קולה כוננות כמו שהמוכר אמר למקרה שארגיש רע. הייתי כבר די מסטול מקנאביס, מה שהפך לדעתי את הטריפ לחיובי יותר.
    אכלתי חצי מהכמות שהיתה בשקית, הטעם לא משהו. הרגיש כמו לאכול מלח עם חומץ.
    אחרי חצי שעה הגעתי למלון ואכלתי את החצי השני. לקח לזה יחסית המון זמן להשפיע, כנראה כי אכלתי לפני, אבל אחרי שעה בערך התחיל הטריפ.
    זה התחיל כששמתי לב שהאור בוהק יותר, חד יותר, מפוקס יותר, המוזיקה ששמענו בחדר במלון היתה נעימה יותר.
    תוך רבע שעה הייתי על הרצפה וחקרתי את השטיח במלון. חבר שלי שהיה סאחי באותו זמן שאל אותי כל הזמן אם אני בסדר וצחק עלי חח.
    בכל מקרה, אחרי שחקרתי את רוב החדר במלון, יצאתי לגינה לעשן סיגיריה ואולי איזה ג'ויינט. האוויר היה צח, קריר ושמעתי את כל העיר. פעמונים, מכוניות, פעמונים מהכנסיה ליד המלון. הרגשתי שאני נשאב לתוך העולם ואהבתי את זה.
    אחרי שלוש שעות במלון יצאנו החוצה לטייל טיפה בעיר והטריפ טיפה נרגע. בדיעבד אני מצטער שלא נשארתי במלון כי זה היה שיא הטריפ וזה היה מדהים. הרגשתי שאני טובע במוזיקה ששמעתי וזה קצת נעלם כשהייתי חייב להתפקס. בסך הכל היתה לי חוויה מאוד חיובית, לא הגעתי לשלבים מטורפים מדי כמו איבוד הזהות והאגו, אבל בשביל פעם ראשונה זה הספיק לי.
    קמתי יום אחרי רגיל לגמרי אגב. מי שתוהה, אין שום האנג אובר או קראש, קמים רגיל ומרגישים טוב.
    אני ממליץ באמת לנסות למי שמתלבט. אני אישית מאוד נהנתי. כמו שאמרתי, אל תשתו בשום מצב אלכוהול, אפשר לעשן קנאביס. על בטן ריקה הטריפ יהיה חזק יותר. תשתו המון מים ותקנו בקבוק קולה כי מסיבה כלשהי סוכר מאזן טריפים. עדיף שחבר שאתם סומכים עליו יהיה איתכם בכל זמן שאתם בטריפ ואני ממליץ גם לא לחפש יותר מדי הרתפקאות בחוץ, במצב רוח הנכון, יהיה לכם אחלה של הרפתקה גם בלי לצאת מהמלון :}
    בכל מקרה זאת החוויה שלי. אני גם חדש בפורום. אשמח לדעות. אני גם שוקל כרגע להזמין פיטריות מהאתר אינטרנט שהופיע על הקופסא שקניתי, אשמח אם מישהו יכול להגיד לי אם זה אפשרי. מה המעמד החוקי שלהם בארץ? אני קצת חושש שיעשו לי בעיות במכס.
    קיצר, אני לא מעודד שימוש ובלה בלה בלה...אבל מי שרוצה, זאת החוויה שלי והיא היתה חיובית למדי. ידע זה כח. :)

dima mor, vvasili ו-BlackGhost אוהבים את זה.
  2. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    בשום פנים ואופן אל תזמין פטריות דרך האינטרנט זה לא חוקי ואתה עלול להסתבך בגדול !!!!!!

3. ori123

ori123 חבר חדש

לייקים:
    1
    נשמעת אחלה חוויה לפי מה שאתה מספר, בטיול הבא שלי לאמסטרדם אני ינסה גם :]

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    חח נשמעת אחלה חוויה. אין כמו אמסטרדם!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!