1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי

פסיכיאטר המליץ לי לא לעשן קנאביס כי יש לי רגישות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י גרמן, ‏1/2/17.

1. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    אם יוצאות לי שטויות מהפה אז תסתור אותי..אבל אתה לא יכול נכון טיפשוני?
    אני אשב איפה שבא לי ואם לא נאה לך תשב אתה בצד ילד, הסבים שלי לא חוו שואה כדי שאחיה פה ואתנהג כמוך.. צאצא של קוף

2. גרמן

גרמן חבר חדש

לייקים:
    0
    מדוע הינך כועס? אתה לא טיפש ממנו, והוא לא טיפש ממך
    אתה לא רע ממנו, והוא לא רע ממך
    הוא מודע לתובנות ורעיונות מסוימים, שאתה לא באמת הכרת לעומק, כי אף פעם לא נחשפת אליהן
    - וכתוצאה רשמת דברים שהם לא נכונים
    אתה פשוט לא מכיר את העניין בגלל זה לפעמים אתה מרגיש שבדיונים על דת ומדע מתנשאים עליך קצת או לא מסבירים לך :)

תבקר באוניברסיטה, תתקל בבפרופסור כלשהו, עדיף לביולוגיה, אפילו סתם ככה תבקש רשות להכנס להרצאה, תקשיב ובסוף השיעור תשאל את כל השאלות שאתה חושב שהמדע המודרני לא מביא להן תשובות ברורות.

3. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    אתה חמוד אתה..אבל טועה בגדול
    אתה יוצא מנקודת הנחה שלא נתקלתי.. והידיעות שלי מגיעות מבורות, הם לא.
    כמו שאמרתי האמונה נכנסת איפה שהידיעה נגמרת והידיעות שלי שונות משלך מעבר לביולוגים שיצא לי להכיר יצא לי להכיר כמה דוקטורים יראי שמיים כימאים ופיזיקאים שאף יחלקו על אותן תיאוריות והם רחוקים מבורים..
    אחת התיאוריות הללו היא שמכיוון שהזמן משתנה במרחב וגם הוא נוצר באותו פיצוץ (לפי תיאוריית המפץ הגדול)
    כשם שמדענים ששלחו מעבורת לחלל כשחזרה מצאו שהסינכרון שעונים שלה פספס בפיקו שניה (חלק מזערי משניה) כך אף אדם בעולם לא יודע או יידע מה קדם לאותו פיצוץ וזמן.. הרי משהו קדם לכך, משם ועד ליצורים חושבים וקיימים היום.. צריך תובנה גם אם מדובר על אבולוציה של מיליארדי שנים
    כאן נכנסת האמונה- שהידיעות שלנו על הבריאה הן כבראשית
    תבקר בבית כנסת, תתקל ברב מסוים, עדיף מחזיר בתשובה, אפילו סתם ככה תכנס לשיעור של הרב אמנון יצחק, תקשיב ובסוף ההרצאה תשאל את כל השאלות שאתה חושב שהמדע המודרני עונה עליהן ולכן הן לא נכונות ותשמע דעה שונה משלך.. אח"כ תחזור לדבר איתי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!