1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פריצת דרך

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י אויב המשטרה, ‏27/2/17.

1. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    בארצות הברית ארגוטמין מיוצר תחת השם המסחרי ® Cafergot טבליית ® Cafergot מכילה 2 מ"ג ארגוטמין יחד עם 100 מ"ג קפאין תערובת המאפשרת הקלה מיידית בכאבים מיגרניים זתומרת אם נכנסים למפעל 10 אנשים אשר מתחזים לעובדי מפעל ובדרך מיסטית מגניבים משם 3/4 קילו ארגוטמין לפי דבריו של אגרונום הדרך ליצור LSD25 מאוד קלה אז זה כל הסיפור העצם ? הרעיון הוא כזה להשיג את הארגוטומין ולהציעו למכירה בדרקנט בחינם רק לאנשים אשר נדע שיכינו מיזה אל אס די אמיתי ובעצם לתת מכה של אל אס די אמיתי לכל קצוות תבל תחת שם של כימיקל אחר בשביל צורכי הסוואה אני יודע שזה נשמע כמו קצת מדע בידיוני לגנוב ממפעל בארצות הברית זה לא קל אבל רק בשביל הסיפוק העצמי שלי זה הגיוני שדבר כזה עשוי לשבור את כל השוק ?

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לא מזמן היה פה דיון על הכדור הזה. אני אסכם לך:

לא משתלם כלכלית ליצרן הרגיל להתעסק עם זה. קודם כל צריך להפריד את הארגוטמין משאר החומרים שנמצאים בכדור, אחר כך צריך לוודא שאכן נשארת עם ארגוטמין טהור, מה שאומר אנליזה במעבדה בעלות מאוד גבוהה. לא באופן חד פעמי, אלא לכל באץ'.

כדי לקבל גרם LSD אתה צריך אלפי כדורים. מתוך המעט ארגוטמין שנמצא בכדור עוד מאבדים המון חומר בריאקציות. בקיצור - לא פרקטי, לא ריאלי ולא כלכלי.

מה שכן, כיף לראות שהנושא מעניין אותך עד לכדי רמה כזאת :)

3. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    חחחח תודה תודה הנושא הזה תאמת הפך למשהו מאוד מרכזי בתודעה שלי החשק העז שלי להגיע לתוצר מקורי פשוט רודף אותי במחשבות יום יבוא ואולי כולנו נזכה להנות ממה שעשית שולגין

שולגין אוהב/ת את זה.
  4. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    מישהו כבר עשה את זה פעם. היה איזה כימאי בREDDIT נראה לי ב2015 שהכין לעצמו LSD במעבדה שהוא עבד בה. הוא השתמש בכדורים נגד מיגרנה המכילות ארגוטמין שאחד מהקולגות שלו היה צורך. כמובן שהכמות הספיקה אך ורק לשימוש עצמי שלו (אבל לכל החיים!).

*אחרי חיפוש קצר:
    https://www.reddit.com/r/LSD/comments/1u64zl/i_am_a_chemist_who_has_illicitly_synthesized/

הוא גם נותן המון מידע שם בכללי על כל התהליך של היצור.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!