1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קורבן של המערכת המשפטית מחפש עורך דין שיוציא אותי מהחרא

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י קורבן ממשלתי, ‏26/1/17.

1. קורבן ממשלתי

קורבן ממשלתי חבר חדש

לייקים:
    0
    אני ישתף בקצרה את הסיפור האישי שלי... מגיל צעיר התנכלו אליי שוטרים בעיר מודיעין ותפרו עליי תיקים של "שימוש עצמי" "החזקת כלי עישון" ומה עוד. הכל על כמויות מצחיקות ביותר של גרם ומטה.. בחיי הבוגרים בגיל 22 נתפסתי עוד פעם בצפון עם כמות מצחיקה של 0.09 גרם (לא צוחק) מכיוון שהיה לי תנאי קודם מפעמים ששוטרים התפרצו לי לבית עם צו שהשיגו מנערים שהלשינו עליי שאני מעשן. המקרה הגיע לבית משפט.

הפרת התנאי הוא חודש מאסר בכלא! כרגע אני מנסה להימנע מזה ואני נמצא בתוך המערכת. נשלחתי לבדיקת סמים ויצאתי נקי ושירות הרווחה למבוגרים רוצה להמליץ לבית משפט שאשאר במעקב של שירות הרווחה וייתן בדיקות שתן במשך שנה! ואעשה 140 שעות שירות עונשים שמתאימים לנרקומנים ופושעים מהשורה הראשונה! (העורך דין שלי בעצמו סיפר לי על מקרה שבוא מישו הכה את אשתו וקיבל 60 שעות שירות..)

העורך דין הנוכחי שלי הוא בדיחה מהלכת בכל הנושא של קנאביס ואני חושש שכל המצב הזה נוצר כי הוא לא נלחם מספיק על התיק שלי והוא מעוניין להרוויח עוד כסף על חשבוני ומשפחתי. מצב הסיכון שאני נמצא בו מתאים למצב הכלכלי שלו.

אני פונה פה לכל מי שמכיר עורך דין טוב שמאמין במטרה של אי הפללה של קנאביס. אני צריך את עזרתכם! המלצות יתקבלו בשמחה רבה.

תודה רבה ויום טוב.

קורבן ממשלתי מספר 1

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!