1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס ללא מאנצ'יס?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י עשן ירוק, ‏25/10/13.

1. עשן ירוק

עשן ירוק חבר חדש

לייקים:
    0
    האם קיים זן קנאביס שלא עושה מאנצ'יס?

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    Thc הוא הגורם העיקרי לתחושת הרעב, או "מאנץ'", ולכן זנים דלים ב-thc, או ללא thc כלל, לא יגררו את התופעה. מעבר לכך יש פרופיל שלם של חומרים הכוללים, בין היתר, גם טרפנים, והם קובעים את האופי המדויק של ההשפעה. בנוסף ישנו עניין של סיבולת. אני למשל כמעט ולא חווה תיאבון מוגבר, אלא כאשר צורך זנים מאוד עשירים ב-thc, או מיצויים כאלו ואחרים.

3. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    לא שאני ניתקלתי בזן כזה
    אין נראה לי

4. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי..
    לאכול ברגיל זה כיף נכון?
    אז כשאתה מסטול זה הרבה יותר כיף... וזה אחת הסיבות למאנץ' המטורף

אז אתה רוצה זן קנאביס שכשאתה תתמסטל ממנו לא יהיה לך כיף?

5. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    שאתה מסטול הרבה אתה דווקא אוכל פחות אם אתה שוקל נורמלי, והתקפי המנצאס יורדים בפעמיים נגיד לפעם ב2-3 עישונים או לאחד קטנטן כזה של גליה או חטיף לשמנים שבנינו (אני) אבל הרבה יורד להם בהרבה המאנצס שמעשנים יום יום, נגיד חשיש לדעתי נותן מאנצס פי 10 יותר מהירק שמסתובבב בישראל בדרך כלל, ויש זנים שהם פחות עובדים על זה, ויש יותר, קנאביס אמור לעלות כאלה שסובלים מתת משקל , ולהוריד תבטן לאנשים אם בטן) הקנאביס יש יתרונות כל כך מפגרים או מאזן לך תגוף.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!