1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס רפואי לכאבי חזה וצוואר

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י MrJ, ‏15/1/14.

1. MrJ

MrJ חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום,

אני סובל מכאבי חזה וצוואר כבר כמעט שנה, לא מקבל שום טיפול בינתיים - סובל יום יום אך מסתיר את הכאב
    כאב הצוואר מגיע לרמות לא אנושיות, ברמה שאני צובט את הצוואר שלי כדי להסיט את הדעת מן הכאב הראשון

למרות שזה לא יעזור לדעתי, יש לי עבר עישון קנאביס והוא הדבר היחיד שאני מכיר שעזר לי, צריכה חד פעמית ביום מעלימה את הכאב לשבוע ימים

לשאלתי, מהו התהליך לקבלת הקנאביס?
    איך אני מוציא רשיון? עד כמה באמת קשה התהליך? שמעתי שהוא סיוט ומאוד קשה, אבל אני מאוד צריך..

תודה רבה לכם

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    ההתוויה לכאב היא עבור כאב עצבי כרוני ממקור אורגני מובהק, לאחר טיפול של שנה במרפאת כאב ומיצוי הטיפול המקובל (אופיאטים, snri, gaba וכו'). לאחר ועומדים בתנאים, רופא הכאב (עדיפות לכזה במרפאת כאב בבית חולים ציבורי) מגיש המלצה (במידה ומעוניין בכך), ותשובה, באם שלילית או חיובית, מתקבלת תוך כשלושה שבועות.

בהצלחה ורפואה שלמה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!