1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי

קריית גת: 200 שתילי מריחואנה בדירה שהוסבה לבית גידול

הנושא בפורום 'דיווחים מהמגזין' פורסם ע"י Admin, ‏4/3/14.

1. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    279
    200 שתילי מריחואנה בגדלים שונים נמצאו בדירה שהושכרה במיוחד עבור פרוייקט הגידול. "גידול הידרו מריחואנה בתנאי מעבדה הפך בשנים האחרונות לתופעה נפוצה," אמר סנ"צ עופר שומר, מפקד משטרת קריית גת במרחב לכיש.אחרי שבועות של שקט יחסי בתחום תפיסות גידולי המריחואנה הבלתי חוקיים בישראל, נראה כי... http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2014/03/קריית-גת-200-שתילי-מריחואנה-בדירה-שהוסבה/

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    Admin אנחנו כל הזמן שומעים על אנשים שנתפסים והמשטרה נורא מתגאה בזה.
    אבל מה בתאכלס הם מקבלים בתור עונש? כי אני מניח שאם היו מקבלים עונש רציני אז זה גם היה בחדשות.
    יש לך קצת מידע על העונשים המתקבלים בפועל בארץ?

3. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    22
    אותי אישית אחרי שעה וחצי של חקירה תביעות אצבע וצילומים שיחררו הביתה, לא אמרו לי מה עשו לי אז אני מניח שזה רישום כי אם זה כתב אישום הם אומרים או מזמנים לבית משפט, אבל זאת רק הנחה.

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    18
    לקחו להם את כל הצמחים פלוס ציוד באלפי שקלים מה עוד אתה רוצה שיעשו להם ?
    בטח אחרי זה המשטרה מארגנת איתם איזה עיסקת טיעון (אני מדבר על כבדים כמו אלה שפה) - תלשינו לי פה תרחרחו לי שמה ואני יהפוך אותכם לחיילים שלי

5. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    279
    ברמת גידול כזו זה יכול להיגמר במאסר של כמה חודשים, אבל עם עורך דין טוב גם לצאת מזה עם "על תנאי".. תלוי בהרבה משתנים.
    בפועל, מתוך למעלה מ-20,000 תיקים פליליים על קנאביס נפתחים כתבי אישום רק על 1500 בערך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!