1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רגישות לאלכוהול לאחר שימוש בקנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י SunSeaSky, ‏18/9/17.

1. SunSeaSky

SunSeaSky חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רציתי לשאול מי נתקל בתופעה הזו או/ו יודע למה היא קורה(לפחות לי), אני מרגיש שמאז שהתחלתי לעשן (לפני 3 חודש בערך) אני משתכר יותר מהר לאלכוהול גם אם לא עישנתי שבוע, פעם הייתי צריך לשתות 3 בירות רק בשביל לתפוס ראש בקטנה, היום אני יכול לתפוס ראש בקטנה מבירה, אם זה קרה לעוד מישהו או מישהי שיודע למה זה קורה אני ישמח לדעת,
    אני חשבתי על זה ועלו לי כמה אפשרויות(תאוריות):
    1. יש טוענים שקנאביס מרחיב תודעה, אולי בגלל שהתרחבה לי התודעה בזכותו אני מרגיש כל סטלה אפילו הקטנה ביותר(דרך אגב התחלתי להרגיש יותר את ההשפעה של קפה, או סיגריה אחרי הרבה זמן בלי לעשן).
    2. ישנם מחקרים שקנאביס עוזר לרפאות את הכבד, ואולי בגלל שהתרגלתי לשתייה עם השנים הכבד נשחק ונהייתי פחות רגיש לאלכוהול ובעצם בקנאביס בא ו"תיקן" לי את הכבד.
    3. מי שהשתכר ועישן ביחד יודע שאלכוהול וקנאביס מחזקים אחד לשני את ההשפעה אולי בגלל שנשאר לי כמויות מסוימות של thc בדם אז מתי שאני שותה האלכוהול מעלה אותם ואז נהיה לי ראש יותר חזק.
    תודה,

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!