1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ריפוי באיווסקה

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י gilkant, ‏9/8/16.

1. gilkant

gilkant קנאביסט

לייקים:
    28
    את המסע עשיתי עם שני צעירים .  
    את א. הכרתי קצת קודם. הוא פנה אלי והבנתי שהוא מתמודד עם נתק וקשיים במשפחה(הורים ואחים). כמפגש הכנה לקחנו מינון נמוך של פטריות. במפגש זה הנחתי שהוא סובל מנתק רגשי. למרות שהוא מדבר על הדברים הכואבים התקשה להרגיש את הרגשות. 
    ב. התחבר לדת והתעניין בחוויה מסטית. 

נתתי להם מינון איווסקה שהנחתי שהוא סביר. 
    אני לקחתי מעט פחות גם כדי להיות מסוגל לעזור אם צריך. 
    מהר מאוד אחרי שלקחנו ב. הגיע למצב שאני קורא לו איבוד שליטה. 
    הוא שכב. העיניים שלו היו הפוכות. הוא דיבר בצורה חסרת הקשר. היה מבולבל ולא ידע איפה הוא.  
    זה מצב שהמשתמש נמצא בעולם מבולבל מנותק מהמציאות הרגילה ולא יודע אפילו שהיא קיימת או אם היא קיימת. באיווסקה הוא יכול לחשוב שהוא מת. זה היה מבחינתי לא צפוי ומדאיג. על סמך חוויות פסיכדליות קודמות שלו הנחתי שיהיה לו קל יותר.
    החזקתי ביד שלו,ראש על הברך שלי. ושמתי לו מוזיקה דתית.  
    אמרתי לו שאי אפשר למות מזה ושהמצב יכול להשתנות לטוב.  
    המצב ארך חצי שעה לדעתי. הוא הצליח לעשות מהפך תודעתי. התחיל לחשוב על דברים חיוביים ובשלב הזה התחיל להנות ולהרגיש חיבור לאלוהים אני מניח. 
    א. נראה שקשה לו. הוא ישב כפוף ומרוכז אבל לא נראה שהוא מאבד שליטה. הוא סימן שאינו זקוק לעזרה. גם הוא הפתיע אותי כי חשבתי שיתפרק. אבל הוא עמד בזה בגבורה.
    לאחר כ 4 שעות הוא הקיא. מבחינתי הנחתי שמדובר בהקאה בשחרור של מחסום רגשי שקיוויתי לו. הוא סיפר שחווה בדידות וכמו כן הבין שדברים תלויים בו. הוא נראה מאוכזב שחווה את הבדידות. אני דווקא שמחתי ואמרתי לו שכנראה צריך לחוות קודם את הבדידות. 

כמה ימים לאחר החוויה שניהם היו מרוצים 
    ב. הרגיש מחובר יותר לאלוהים ולראיה חיובית. א. לדעתי פרץ מחסום רגשי והתחיל לחשוב על שינויים בחיים. 

אני עצמי הרגשתי במהלך החוויה חסר מנוחה. ניהלתי שיחה עם ב. לאחר שהרגיש יותר טוב על דברים שהעקו אלי והרגשתי שחרור . כמו כן היתה לי הבנה שאני עושה דברים כי אני מרגיש מחויבות ולא כי אני רוצה, וזה גורם לסטרס ומפחית הנאה. לקחתי את זה לתשומת ליבי לחיי היום יום, גם לא להלחיץ את עצמי, וגם לבקש מאנשים לא להלחיץ אותי. 
    גם חשבתי על אחי והבנתי שהוא אוהב אותי שלא היה ברור לי קודם. 
    כמו כן באופן כללי בגלל העזרה ותחושת האחריות התחברתי יותר לאמפתיה ואכפתיות. 
    זה לא היה לי טריפ חזק אבל כן משמעותי. לאט לאט בטריפים האלה ובחיים אני מרגיש איך נבנית בי סבלנות חיוביות וקשר עם אנשים והטבע.

#1 gilkant, ‏9/8/16
    נערך לאחרונה ב: ‏9/8/16
  2. gilkant

gilkant קנאביסט

לייקים:
    28
    עשינו בטבע במקום נוח כן.
    אני מעדיף לעשות במקום פתוח ולא סגור.
    כדי לעצמך תחושת מרחב\ספייס.

לגבי מינון ,צמחים ושיטות הכנה אני חושש לפרט, כדי לא לתת רעיונות לאנשים שלא
    מבינים שזה מסוכן.
    מי שממש ירצה שיפנה אלי בפרטי.

#2 gilkant, ‏10/10/16
    נערך לאחרונה ב: ‏10/10/16
  3. gilkant

gilkant קנאביסט

לייקים:
    28
    לקח לי כמה שנים להבין כמה זה פשוט קל וזמין להכין איווסקה.
    אני מעדיף שמי שבאמת רוצה יחקור ויתאמץ קצת ולא יראה את זה במקרה זמין בפורום הזה.
    ובטח לא שזה יבוא ממני.
    חלק מהפוסטים בפורום הזה די מדאיגים.
    זה שהחומר הפסיכדלי קיים זה לא אומר שצריך להשתמש בו.

Ronenamos אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!