1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רעיון למחאה שתעשה הרבה רעש

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אויב המשטרה, ‏22/12/16.

1. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    אתה חי בעידן שמהפיכות צבאיות התחילו לפרוץ בפייסבוק (מצרים לדוגמה)
    מבחינתי רעיונות של אלימות וונדליזם לא צריך לבטא לא במסגדים ולא בפורומים.. ומחבלים שמפיצים אותם צריך להרדים- אידיוט

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    האידיוט בסוף המשפט די נוגד את האג'נדה המצתדקת שלך אבל סבבה קיבלתי, אני פה האידיוט חחחח

3. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    לא! אין לנו ויכוח בנינו!!! זה שצריך תמיד לעשות ולמחות על זה כולנו מסכימים.

השאלה באיזו דרך. ולדעתי אסור לפגוע באורח החיים של האזרחים שגם בין האזרחים יש תומכים בקנאביס ויש מגדלים ויש צרכנים.

והדוגמה הכי טובה איך נרגיש אם בחברת חשמל יחליטו להקים מחאה ולעשות שרירים ולפגוע באזרחים דרך ניתוקי חשמל.
    איך ירגישו המגדלים בלי חשמל? וואלה נרצה לחנוק אותם...

4. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    כודם כל אם תיקרא מה עוד פעם לעט את הרעיון שהוא נתן אולי תבין שאין בו יותר מידי וונדליזם לתלות שלטים בכל מקום ולישפוך קצת צבע ( יש מלאאא צבעים מכל מני סוגים שנישטפים במים) על מכונית רמזורים ומקומום אחרים שהעירייות יצתרכו לתת קצת פושש ( מה ראיתה פה כלכך נוראי אני לא יודע!) ואני מאמין שאם יום אחד תקום בבוקר ותירא נכים שופכים צבעים למען מתרה לעזור לקיצבעות נכים או כל מחאה לטובת הציבור ועדין האיתה פוגע בפרצוף של אותו נכה כמו שאמרתה אז זה אותך לדעתי צריך להרדים. כי אנחנו עם ואנחנו צרכים להיות מגובשים, סבבה אז יש לך צבע על האוטו
    דבר שני אני אמרתי את דעתי זכותי לא קארתי לאף אחד לבוא ולעשות את זה
    זה נחשב הסתה? אם כן סבבה.
    חוז מזה שאמרתי את זה בפרצוף של המנייק לא פעם אחת!

פשוט אני ואתה גדלנו במקומות שונים ובתנאים שונים בגלל זה דרך המחשבה שלנו שונה, אולי אם האיתי גודל בתנאים שלך ( לא אומר שהם טובים או רעים) אולי האיתי חושב כמוך והאפך.

5. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533

לדעתי להשוות עובדי חברת חשמל ואנשים שסובלים מכאבים שאתה אפילו לא יכול לתאר לאצמך זה קצת לא נכון.

6. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    אתה צודק וזה נכון שאין מה להשוות בין עובדי חברת חשמל לאנשים שסובלים! אולי הדוגמה שנתתי לא מידתית!

vvasili אוהב/ת את זה.
  7. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    כי אם דוגמה שבאמת תשתווה לזה, אני מאמין אתה בתור בן אדם שפוי תבין ותעודד את זה!
    לא מסכים איתי?

8. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    מסכים איתך לחלוטין! יש המון אנשים שסובלים וכואבים וחוסכים מהם טיפול בקנאביס. אתה לא צריך לשכנע אותי גבר אנו באותו צד

9. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    תראה מה שבשבילך לשפוך קצת צבע- בין אם נשטף או לא זו עדיין וונדליזם- וזה פוגע באותו אדם שצריך לנקות אחריך. לא חושב שאלימות זו הדרך לפתרון במיוחד שמדברים פה באחים שלך- וואללה תבין גם ה"מנייק" אחים שלך! זה לא קשור לאיפה גדלנו...זה לא דרך ישראל של הפלשתינים כן אבל לא של יהודים כמו שאמרתי אנחנו לא חמאס. חוץ מזה שגם אם לא קראת לאף אחד לאיזה מעשה טרור אנשים שהזדהו עם רעיון ה"הפיכה ברחובות" העלו רעיונות חמורים ממך ומספיק שיהיה משוגע אחד שיבצע אותם.. בגלל זה צריך להזהר לא לזרוע זרע של שנאה- גם דעא"ש היום מגייס משוגעים בפורומים כי הם "מוכרים" רעיון אידיאלוגי ובנתיים מצליח להם. חוץ מזה אולי לפני עשרים שנה היה צורך במחאה אלימה לקבל את המטרה- שלדעתי עדיף להשאר עבריין מלהשתמש באמצעי אלימות כלפי אחים (מה לעשות לא מאמין שהמטרה מקדשת את האמצעי). אבל היום בטח ובטח שלא צריך..הנושא במודעות הרבה יותר מתמיד.. ויש מודלים כלכליים של מדינות שכבר פרצו גדר שאפשר לקחת אותם כדוגמה שמציגים לפוליטיקאים. המחאה הזאת צריכה להיות נטו חברתית ולא צבאית.. (כי עושה רושם שלאן זה הולך אם אלפים יתחילו לרסס רכבים ברחובות עוד יתגברו כוחות יס"מ ומג"ב)

10. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    צודק..אני יהודי מצתדק לא רוצה לפגוע באחים שלי.. עדיף על להתנהג כגוי
    ההורים שלך בטח גאים

11. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    אולי במקום לצבוע לאנשים את האוטו בירוק. צריך לקשט בירוק! שים לכל אוטו עלה טרי.
    וכך לפזר מלא עלים ברחובות בכל מקום לפזר עלים.
    שכולם יראו את העלים שלנו. שיתרגלו לראות את העלים בכל פינה.

תחשבו כמה כח יש לכל אחד שמחזיק צמח אם העלים של כולנו יפוזרו ברחובות.
    במקום להשמיד אותם או לזרוק לפח

flox ו-יבואן לדים אוהבים את זה.
  12. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    לצערי, אנשים לפעמים שוכחים שזו מחאה חברתית לכל דבר.
    אנחנו צריכים לזכות באמון הציבור ובהאהדה שלו.
    לגרום באמצעות הסברה, אהבה ודיבור להגיע להבנה בקהל.
    ה"סאחים" אינם אויבים. הם פשוט הקשיבו לשקרים כל החיים שלהם ולא שאלו למה:
    "למה אתה לא מעשן?"
    -"כי זה לא חוקי"...

13. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    מסכים לגמרי!! והיום יש יותר מודעות מתמיד

14. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    הפכתם אותי למסיט טרוריסטים רוגע כולה קצת צבע שירד עם קצת מים אף אחד לא ימות אף אחד לא יפגע אם נכה על כיסא גלגלים יעשה מחאה שכל אוטו שחונה בחנייה של נכה ללא אישור יחברו לו לגלגל כיסא גלגלים תאמינו לי שכל המדינה תגיד כל הכבוד לאותו בחור מה אני שונה ממנו בשביל לעצור אל הדיון הזה שקצת ברח למקומות אחרים אני פותח אשכול חדש מי שרוצה להצתרף למאבק ולצבוע את ישראל שירשום באשכול אני אם לא בא לכם בטוב אל תגיבו באותו אשכול יום נעים וירוק לכולם

vvasili אוהב/ת את זה.
  15. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    ש
    רוצה מחאה אמיתית? :)
    כל מי שתומך שיילך לחנויות הידרו באופן גלוי ומובהק ויקנה ציוד לאור יום (כמובן שהדירה תהיה ריקה ונקיה מדברים לא חוקיים) וילך באופן הכי גלוי ופומבי בכוונה שהמשטרה תבוא לעשות פשיטה ותגלה בבית שלו שיח עגבניות.
    אם כולם יעשו את זה, המשטרה תבזבז כל כך הרבה כסף ומשאבים על פשיטות עגבניות.

16. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    הכי טוב, שירים וסרטי מחאה .

17. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לצבוע רכוש של אחרים זה רק יזיק אבל מה שכן אפשר לעשות זה לחלק סרטים ירוקים//לקשור שרטים למכוניות/גדרות כמו שעשו בפינוי גוש קטיף עם שרטים כתומים

Eff, vvasili, גנג'יאל ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  18. Eff

Eff קנאביסט

לייקים:
    225
    מה דעתכם על מחאת השתילים ??
    שתילה מחתרתית במקומות ציבוריים, בעיקר מול משרדי ממשל, בתי משפט ,תחנות משטרה, עיריות ,
    איי תנועה וכו.
    שתילים בוגרים טיפה שיחזיקו מעמד

ברגע שזה עושה הד תקשורתי, ובאז למודעות חברתית זה יעשה את העבודה

אתנול אוהב/ת את זה.
  19. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    אני בעד! אבל יותר מזה. להכניס זרעים לתוך חצרות ואדניות בבתי משפט תחנות משטרה קניונים עיריות משרדי ממשלה כל מקום שיש בו אדניות או חצרות

והתאורה כמובן חלשה אז הצמח אמור להמתח...

יבואן לדים אוהב/ת את זה.
  20. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    אז יודע שעברו איזו שבועיים אבל עלה לי רעיון! למה בכלל לשים זרעים משובחים ויקרים?
    אפשר לקנות זרעי המפ בגרושים (מאות זרעים בכמה עשרות שקלים) ולפזר ברחבי המדינה- בגינות ציבוריות ליד מערכות השקייה- ליד בתי ספר- כיכרות ונחלים
    הצמח "עמיד" ביותר ונחשב לסם מסוכן מסוג קנאביס למרות שאין בו ממש.. אם כמה זרעים רדומים יצליחו להתעורר זה יגרום להתעוררות בציבור ולהד תקשורתי ולא באמת צריך יותר מזה..

אתנול ו-weed smoker אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!