1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רעיון שעלה לי הראש בזמן נסיעה ברכבבת:) ©

הנושא בפורום 'פנייה למנהלי הפורום והאתר' פורסם ע"י JuKKo, ‏3/9/14.

1. JuKKo

JuKKo חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום לכם מנהלי הפורום ומנהלי האתר והחברה כמובן :), אני לא יודע אני יכול להגיע למנהלי האתר אולי דרך מנהלי הפורום? איך עושים את זה ?...

טוב אז ככה הרעיון הוא כמו כל רעיון ..נסעתי איזה יום ברכבת ובוםם! זה צץ לי .. אני רוצה להציע למנהלי האתר את הרעיון ליפתוח אפליקציית קאנביס:weed-sign: ... נוחה ובטוחה למשתמשי האתר כי ממש אבל ממש לא נוח להכנס דרך הספארי של האייפון שלי ואני די בטוח גם שלא מהאינטרנט של אנדרואיד .. זההאשכול שפתחתי לפני כמה ימים\שבוע וכל מי שנכנס וקרא אמר +1 והסכים איתי (מבקש וכל המנהלים שיכנסו ויקראו ויעבירו האלה בבקשה עד שזה יגיע לTOP OF THE TOP תודה).. אני די בטוח שיש מלא חברה שגם יהיו העד רק צריך לעשות שאלון על זה שכולם יראו את זה ... אז מה אתם אומרים?:smoking-smiley:

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    הרעיון נחמד,
    הבעיה היא שאני לא מבין כלום בפיתוח אפליקציות.

3. JuKKo

JuKKo חבר חדש

לייקים:
    1
    הרעיון הוא נחמד מאוד,
    אולי אתה לא מבין אבל אני בטוח שיש אחד כזה שכן מבין :) בגלל זה בקשתי להעביר האלה ..אם זה אפשרי

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אנחנו מבינים שזה לא נוח לגלוש באתר המגזין דרך הספארי בסמארטפון - הרעיון של פיתוח אפליקציה עלה כבר מספר פעמים בעבר.
    הוא דורש כסף וזמן כדי לתכנן אותה שתהיה אפליקציה ראויה ולכן זה התעכב, אני מאוד מקווה שבקרוב נוכל להתחיל לעבוד על זה.

תודה על ההצעה ג'וקו :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!