1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לגבי השקייה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י stonedsurfer, ‏7/1/18.

1. stonedsurfer

stonedsurfer חבר חדש

לייקים:
    1
    אני משקה פעמיים ביום ליטר בבוקר וליטר בערב, האם זה בסדר? אמרו לי חלק שצריך לשמור על האדמה לחה ולא לתת לה להתייבש וחלק אומרים שחייב לתת לאדמה להתייבש ולהשקות כל יומיים\שלוש. אני לא יודע לפי מה לעשות אבל הלכתי על ההשקיה התכופה כי נשמע הגיוני לתת מינרלים לא פוסקים לצמח. ולא הוא לא נראה באובר השקיה מצבו ממש טוב. רק הקצוות שלו קצת שרופות ויש כמה עלים בודדים עם נקודות חומות אבל זה היה בגלל זבובן משו שהעלמתי מהעציץ.

2. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    למעט מקרים של ימי שרב לוהטים לא משקים כל יום! (ברוב הגידולי פנים שלי השקיתי פעמיים בשבוע) תלוי בגודל העציץ ובתנאי הסביבה שלך אבל תן הפסקות בין ההשקיות. הצמח לא מתייבש כל כך מהר בלי מים והשקיות מיותרות רק מעלות את הסיכון ללחות גבוהה מידי וחרקים אוהבים לחות. בהצלחה!

3. DArchitect

DArchitect חבר חדש

לייקים:
    5
    קצוות שרופים עלול להיגרם מדישון יתר אבל כל דעה לא תהיה רלוונטית כשאין צילום ברור. אם אתה במה שנקרא מצע אדמה ולא קוקו-פרלייט אז אתה מדשן יותר מדיי. מה נפח העציץ? יש נגר? אתה מודד לו מוליכות?

4. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    אופן ההשקייה או משטר ההשקייה תלוי בכמה משתנים:
    סוג המצע
    סוג העציץ
    נפח העציץ
    אקלים בחלל
    והשלב בו מצוי הצמח .

ואכן קצוות שרופים מעידים על דישון יתר ... שטיפה טובה והתופעה נבלמת .

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!