1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לגבי עישון ושירות צבאי-סטלנים על מדים להכינס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ganjaman, ‏7/11/13.

1. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    *כל הנאמר בהקשר לשימוש בסמים נאמר בציניות גמורה*
    אני שואל את השאלה בשביל חבר (קצת חפירה אבל אשמח לעזרתכם).
    הבנאדם עלה מארה"ב כדי להתגייס ולעשות צבא, נשארו לו בערך עשרה ימים עד יום הגיוס.
    הוא מאוד רוצה לעשן איתנו בישיבות אבל מפחד להגיע לצבא עם שתן לא נקי, להיתפס ולהידפק.
    בקיצור ולעניין, כמה שאלות :
    1. כמה זמן בדיוק לוקח לדם להתנקות? ובאילו פרמטרים זה תלוי?
    2. אם חייל (לא משנה איזה) נתפס בבדיקת שתן בפרק זמן שלא עולה על 3 שבועות, האם הוא יכול לטעון שהוא עישן לפני שהפך לרכוש צה"ל ולא יעשו לו כלום על זה?
    3. מה הסיכוי לבדיקת סמים כבר בבקו"ם ביום הגיוס? (יש שמועות על כך, אם כי לא הכי אמינות, אשמח לדעת מה אתם חושבים על כך).
    תודה מראש לכל העונים על תשומת הלב והזמן, בבקשה לענות רק אם אתם בטוחים בדברים שלכם, מדובר בחייל בודד שאם יסתבך, יסתבך חזק.

2. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    להתנקות לוקח עד חודש וחצי תלוי כמה עישן לפני
    בקשר לצבא לא יעשו לו בדיקות בבקום אבל יש בדיקות פתע וגם זה קורה שיש חשד או משהו כזה
    בכל זאת בדיקות סמים מאוד יקרות ולצבא לא משתלם לעשות יותר מפעמיים כל השירות
    אני היתי מעשן במצבו ככה שהו יכול לטעון כמו שאמרת אם הוא לא מתכוון להמשיך בשירות עצמו

3. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    אים לו ממה לחשוש, הצבא לא יעשה בדיקות בטירונות.

4. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    לא עושים לפיי מה שאני יודע לפני הגיוס, מהסיבה שאם יעשו לכולם, לפחות 15% יוצאים מלוכלכים , ולך תעצור עכשיו מעל 100 אלף חייל, מבחינה הגיונית זה מטומטם לעשות את זה (ואני חושב שגם בצהל יודעים את זה)

#4 niv, ‏9/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏9/11/13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!