1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה| צ'אנגה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י piki, ‏4/6/17.

1. piki

piki חבר חדש

לייקים:
    1
    מישהו יכול להסביר לי מה זה בדיוק צ'אנגה? למישהו במקרה יצא להתנסות בזה ויכול לרשום חוויות?

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    לא עשיתי צ'אנגה כצ'אנגה אבל עשיתי DMT לאחרונה בפעם הראשונה עם עוד 2 חברים שגם כן עשו בפעם הראשונה. עשינו כל אחד 3 פעמים, בפעם השלישית אני לקחתי 35 מ"ג והם בערך 25 מ"ג של N,n-dmt בבאנג בצורה של סנדוויץ, כלומר שמנו קססה, שכבה DMT ואז מעל עוד שכבה קססה (זה אמור להיות דומה לצ'אנגה לפי מה שהבנתי - בכללי צ'אנגה זה DMT שמעורבב עם צמחים), אחרי שעשיתי את הבאנג השארתי את זה בראות, פתאום ראיתי מלא ספירלות על פרצופים ועל אובייקטים, בכללית ראיתי באוויר כזה מטוטש כאילו כמו בסטים שנפתח עוד ממד בסביבה וכאלה ממש דומה לזה אבל אני לא יכול לתאר שחשתי ממד אחר אלא רק ראיתי כזה הכל מטוטש אבל לא מטוטש (לא יודע להסביר), שעצמתי את העניים ראיתי כל מיני תבניות ממשיכות לנוע ולהתקדם הלאה כאילו אני במסע בחלל, אין גבול שהעניים עצומות, כאילו אתה ממשיך לנוע לנוע כאשר יש מלא צורות שמסתובבות וכד, צבעים שמופיעים (רוב הצורות היו לי בצבע לבן ומידי פעם בצבעים קופצים כל מני תבניות וכו' צבעוניים להפליא), אחד הדברים קצת אכל כאפות, לא הבין מה קורה לו, אמר שנעלמנו לו לרגע, קרא לנו בואו מהר בואו מהר חחחחח (בכללית סיכם את החוויה כמדהימה ביותר)... קיצר המשך הסיפור יצאנו שלושתנו החוצה (לפני שהוא קרא לנו לחזור מהר לגינה שלו) הבטתי לשמים וראיתי את היקום כאילו ענקי כזה ועקום טיפה, הכל היה נוצץ בשמים מלא מן כוכבים כאלה שמנצנצים ונעלמים בנקודות שונות באלפים. החוויה הייתה מאוד נעימה ומהירה מלבד העקצוצים הקשים בגוף והטעם הנוראי הזה, בהחלט אנסה שוב בעתיד, אקח להבא 40 בתור התחלה.

3. piki

piki חבר חדש

לייקים:
    1
    נשמע נחמד תגיד לגבי המחיר 650 לגרם זה נחשב מחיר סבבה?

4. ModernWeed

ModernWeed חבר חדש

לייקים:
    2
    מחיר בהודו לצ'אנגה זה באזור ה400 שח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!