1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה של מתחיל

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Zoro, ‏29/9/13.

1. Zoro

Zoro חבר חדש

לייקים:
    0
    נכון מצמח הקנביס מעשנים יעני רק את הפרחים האלה? ומה עם העלים? כאילו אני לא בטוח יודע מה זה פרח ומה עלה בדיוק
    ומה את העלים אי אפשר לייבש ולעשן? יש רק את הדבש חשיש הזה?
    תודה רבה סליחה שאני דבע חח

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    הרכיבים הפעילים בצמח הקנאביס, הקנאבינואידים, מצויים בעיקר בטריכומות או 'יונקות' - איבר מיקרוסקופי דמוי שערה המכסה את צמח הקנאביס. הריכוז המשמעותי ביותר של הטריכומות, וכתוצאה גם הרכיבים הפעילים, הוא בפרח הנקבה הבתולי. זו הסיבה שמעשנים פרחים. עלים שצמחו בקרבה לפרחים לעתים גם כן מכוסים בטריכומות וניתן לעשן אותם על מנת להגיע להשפעה מתונה יותר. את שאר חלקי הצמח אין כל טעם לעשן, אך ניתן לאסוף את הטריכומות מן הגזם ולעבד אותם לחשיש (או לעשן אותן כפי שהן).

3. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    אם חשיש מופק מקנאביס, אז איך זה שיש בדרום יותר חום מירוק?

4. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    בין אם מדובר בחשיש אמתי או לא, זה כבר עניין אחר. חשיש מאוד פופולרי במדינות ערב וקל יותר להברחה (בעיקר מבחינת יחס נפח-משקל). מבריחים גם "פרחים", אבל האיכות מזעזעת. פרחים איכותיים מגודלים מקומית.

5. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    יש מדינות שבהם תעשית הסמים עובדת יחד עם הממשלה.
    למשל חיזבללה עובד יחד עם ממשלת לבנון (ככה אני קורא להעלמת עין) ולחיזבללה יש שדות גדולים
    של גראס.
    הבעיה היא שהם לא מגדלים את זה לשוק המקומי אלא רוצים ליצא את זה למדינות שבהם המחיר גבוהה יותר.
    וקילו חשיש שווה יותר מקילו גראס והרבה יותר קל להברחה לכן מחול תקבל חשיש.
    ומהארץ מי יגדל קילו ירוק ואז יהפוך אותו 60 גרם חשיש? עדיף למקור אותו בתור קילו ירוק.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!