1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות לגביי התחלת גידול

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י swagboy69, ‏28/4/14.

1. swagboy69

swagboy69 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מעוניין לגדל בתוך הבית ויש לי שותפים, יש לי כבר ארון ריק מוכן והכל. יש לי חשש קטן, אם הארון סגור והתכנון לגדל בו כ6 צמחים, יהיה ריח? ואם כן, האם כדאי לשים את ONA GEL בתוך הארון או מחוץ [האם זה יפגע באיכות אם אני אשים אותו בפנים?] והאם השותפים יצליחו להריח למרות הג'ל, והשאלה הכי חשובה, לכמה זמן הג'ל מספיק? [הליטר] [ONA GEL =http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2014/02/%D7%A2%D7%A1%D7%A7-%D7%9E%D7%A1%D7%A8%D7%99%D7%97-%D7%9B%D7%99%D7%A6%D7%93-%D7%A0%D7%99%D7%AA%D7%9F-%D7%9C%D7%94%D7%A2%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%AA-%D7%A8%D7%99%D7%97-%D7%94%D7%A7%D7%A0%D7%90%D7%91/ ]

שאלה שנייה, בארון אין כלכך סירקולציה של אוויר האם מאוורר יספיק או שמה צריך תחלופה של אוויר וצריך איזה חור קטן לחלופת אוויר תקינה?

שאלה שלישית, ראיתי במדריך למגדל פה באתר שבזמן הגדילה הצמח צריך להיות ב50-60% לחות, איך אני מגיע לכאלה רמות? ואיך אני מוריד את הלחות בזמן הפריחה?

שאלה רביעית, הבנתי שבשלב ההנבטה צריך להשתמש בפלורוסנט רגיל ולא בפלורוסנט הגידול, איזה מרחק מהצמח צריך להיות הפלורוסנט?

שאלה חמישית, כל כמה זמן לשים לצמח דישון, מה מומלץ באיזה שלב ומאיפה אפשר להזמין?

שאלה שישית, כמה זמן תקופת היישון?

#1 swagboy69, ‏28/4/14
    נערך לאחרונה ב: ‏28/4/14
  2. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    קודם כל ברוך הבא,

1. מה גודל הארון? תקופת הריח החזק בדרך כלל השלב הפריחה
    2. אתה חייב שהיה סרקולציה בארון... מאוורר שיוציא אוויר ומאוור שיכניס... בנוסף שהיה לך מאוורר קליפס בארון עצמו שיוציא רוח על הצמחים
    3. על מנת להעלות לחות, אתה יכול לחבר מפזר אדים או מגבות רטובות או מדי פעם להשפריץ מים עם שפריצר, ולהורדת לחות יש מכשיר שעושה את זה.. והבנתי גם שאפשר עם מלח בצלחת (סופח לחות טבעי)
    4. מה הכוונה פלורסנט רגיל או פלורסנט גידול? המרחק משהו כמו 10-15 ס''מ
    5. דישון מומלץ של חברת bio bizz דישון אורגני מוכרים בחנויות הידרו שופ
    6. יש לך עוד זמן עד לשלב הזה, אם ממש דחוף לך יש במגזין מדריך על שלב זה

אני גם יחסית חדש בנושא הזה, עניתי לך עם כל הידע שיש לי בתקווה לעזור לך..
    אם יש כאן מומחים יותר תתקנו אותי אם טעיתי במשהו, בהצלחה :)

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    1)תשתמש בפילטר פחם ותדאג שיהיה יציאה מה שמביא אותנו לשאלה 2 וכן אתה חייב סירקולציה טוב ורצוי גם מאורר.
    3)להעלות לחות אני פשוט משפריץ מים בחלל של הארון ועל הצדדים, להוריד זה יותר קשה או מזגן או http://www.ebay.com/sch/i.html?_trk....H0.Xdeh&_nkw=dehumidifier&_sacat=0&_from=R40
    4) פלורסנט הוא טוב רק לגדילה לפריחה תשתמש בHPS או לדים.
    5)BIO BIZZ זה אחלה, איפשהו פה היה מדריך מגניב לדשנים חלופיים חפש את זה במדריכים.
    6)בין 4 ימים לשבועיים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!