1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שבועיים לפני קציר הפרחים גוססים

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י Pacho Herrera H7, ‏18/11/17.

1. Pacho Herrera H7

Pacho Herrera H7 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי צריך עזרה דחופה והערכה לגבי הבעיה
    צמח סאטיבה שבוע פריחה 13 מקבל את דשני ביו נובה חומציות השקיה עומדת על 6.8 מצע אדמה מולויכות תמיסת השקיה ונגר תקינות
    נמצא תחת נלג ו2 לדים בתחילת השבוע היה ניראה מצוין ושחזרתי בחמישי היה ניראה כיאילו ניכנס בו עמוק של חוסרים או ההפך אני לא יודע...
    הצמח הוא "LONG FLOWER" ועומד כרגע בטבלה של ביו נובה בשבוע 7
    IMG_5247.jpg
    התופעה מתחלקת לכמה נקודות בצמח שבכול נקודה יש תסמינים אחרים בראשים העליונים העלים נראים עייפים ומכומתים ומיובשים (ישלציין שהם מקבלים השקיה כראוי)
    בחלק הפנימי של הצמח ניראה כאילו מישהו עבר עם להביור על העלים והם פשוט שרופים והפרחים לאט נובלים גם הם בנוסף יש המון עלים קטנים שיוצאים מהפרחים והם גם נובלים או נהייהים צהובים מאוד
    העלי מניפה הגדולים יש עליהם סימנים של חוסר או עודף מסוים שאני לא מצליח לאבחן אצרף מקבץ תמונות שתוכלו לעזור לי תודה רבה חברה!
    @אגרונום

קבצים מצורפים:

2. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    ממבט ראשון בתמונה הראשונה ... זה לא היה נראה לי שאתה בכלל בשלב הפריחה ולכן היה לי מוזר לקרוא שאתה בשבוע 13 לפריחה...
    אבל אז שרואים את התמונות ניתן לראות שלא רק שאתה בשלב הפריחה אלא שישנו סיכוי שאיחרת את מועד הקציר ... 13 שבועות זה סה"כ הגיוני לזנים שמאופיינים כסאטיבה אך לא יצא לי להיתקל ביו,ר מידי זנים שדרשו ממני השקעת זמן שכזו (לרוב עד 11-12 שבועות) ... אבל לא זו הבעיה עקרית לדעתי...
    יש לי תחושה שפשוט יש לך יותר מידי אור (והצמח החזיר עצמו לשלב הצימוח)... אמרת נל"ג ושתי לדים , באיזה הספק?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!