1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שימוש נכון בטלגראס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י arkless, ‏22/4/17.

1. arkless

arkless חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,
    אז התקנתי והכל נראה עובד אבל הייתי שמח לקבל הסבר קצר על איך כדאי להתנהל שם כדי לא להכוות.
    1. אנשים כל הזמן מדברים על ביקורות/המלצות שכדאי לבדוק לפני שקונים, איפה אני מוצא המלצות על סוחרים?
    2. כדאי רק מסוחרים ב "ערוץ סוחרים מאושרים" או גם בערוצים האיזורים? איך אני יודע אם סוחר מסויים "מאושר"?
    3. כל עצה להתנהלות נכונה שתמנע טעויות מיותרות ותעזור לי ולכולם תתקבל בברכה.
    תודה!

2. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    אשמח אם תעזור לי בפרטי על איך להיכנס לקבוצות האלה. ניסיתי בערך שעה היום ולא הצלחתי

3. arkless

arkless חבר חדש

לייקים:
    0
    אין פה סודות אז אני מגיב כאן למי שצריך,
    1. מתקינים telegram על הטלפון כמו כל אפליקציה אחרת, רק אל תשתמש בשם האמיתי כשזה שואל.
    2. מהטלפון (חשוב!) חפש בגוגל את הכתבה "טלגראס ישראל: קניית קנאביס מעולם לא היתה קלה יותר"
    באמצע הכתבה כתוב "עדכון: לכניסה לערוץ לחצו כאן (הקישור הופיע בפיסבוק)."
    3. תלחץ והקישור יפתח בטלגרם ויציע לך להצתרף לקבוצה הראשית, שם כבר יש הוראות אבל בגדול יש שם לינקים לקבוצות לפי אזורים, תצתרף לקבוצה שמתאימה לך.
    אם אתה מסתבך תשלח הודעה.

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    טלגראס כבר לא בטוח, יותר מדי סמויים, יותר מדי מעצרים, פריצה למאגר המידע על סוחרים ומה לא?
    תשתדלו לקנות מהחנות השכונתית, יש בכל הארץ, יותר בטוח.

5. יוחנן דנינו

יוחנן דנינו קנאביסט

לייקים:
    21
    אם אכן היה כך המחיר היה עולה שוב אבל אני עדיין מוכר ב60 ש"ח (מחוץ לטלאגראס).

6. Kori

Kori חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן, רוצה לקנות וויד בפעם הראשונה ולא יודעת מאיפה להתחיל. תכננתי להתארגן בטלגראס אבל נשמע מסוכן מההתכתבות פה. אם כבר בטלגראס, איך לפנות לסוחר? תודה

7. הפוך קצר

הפוך קצר קנאביסט

לייקים:
    11
    זה מסוכן בכל מקרה להתארגן. לכן קוראים לזה סם מסוכן.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!