1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שליחת זרעים לתא דואר

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י יעקב הלוי, ‏19/8/14.

1. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    שלום חברים וחברות,
    אני רוצה להזמין זרעים אבל הבעייה שאין לי שום כתובת "נקייה" שאליה אפשר לעשות את המשלוח.
    איך נשמע לכם הדבר הבא:
    לפתוח תא דואר שאליו יוזמנו הזרעים (תכלס זה די זול - פחות מ 20 שקלים לחודש), וליתר ביטחון, כשאני פותח את התא-דואר לא לתת את הכתובת שלי אלא כתובת של כמה בניינים לידי - ככה גם אם במקרה התמנונים יעלו על המשלוח לא יהיה להם את הכתובת שלי...
    זה שלדואר לא תהיה את הכתובת ה"אמיתית" שלי זה לא ממש משנה (נראה לי) - המכסימום שהם יכולים לשלוח לי זה מכתב בתום תקופת ההשכרה של התא-דואר אם אני רוצה לחדש את ההשכרה.

איך נשמע לכם ? בטוח מספיק ?

תודה מראש...

2. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    עד כמה שידוע לי פתיחת תא דואר זה בצמוד להצגת תעודה מזהה.

3. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    נכון, אבל למה זה משנה ?
    אני יכול לתת להם (בדואר) כול כתובת שאני רוצה, לא בהכרח את הכתובת שבא אני באמת גר.
    כשאני מזמין את הזרעים אני יכול לתת שם קצת שונה מהשם שלי.
    והכי חשוב (נראה לי) - התא דואר עצמו נמצא בתוך הסניף, כך שהתמנונים לא יכולים לשים עליו מעקב ולראות מי מוציא משם דואר ומתי.

לא ככה ?
    תקנו אותי אם אני טועה...

דרך אגב, לפי הרישומים של משרד הפנים אני עדיין רשום על הכתובת של ההורים שלי, ובגלל שעברתי דירה לפני שבועיים, אני לא בטוח שאפילו ההורים שלי זוכרים את הכתובת המדוייקת שאני גר בה (רחוב כן, מספר בית בטוח לא)

#3 יעקב הלוי, ‏19/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏19/8/14
  4. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    דרך אגב, לפי הרישומים של משרד הפנים אני עדיין רשום על הכתובת של ההורים שלי, ובגלל שעברתי דירה לפני שבועיים, אני לא בטוח שאפילו ההורים שלי זוכרים את הכתובת המדוייקת שאני גר בה (רחוב כן, מספר בית בטוח לא)

5. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    לאף אחד אין דעה לגבי הנושא ?

6. ג'סי

ג'סי חבר חדש

לייקים:
    0
    אין לי מושג מה אתה מנסה להרוויח בזה...

במידה ותופסים את החבילה ומחליטים לפעול נגדך - לדעתי תקבל זימון לחקירה אל הכתובת של ההורים שלך (ת.ז הזהות שלך משוייכת לתיבה) או שתקבל חבילה לת.ד + תצפית או משהו בסגנון...

כל עוד מספר ת.ז שלך קשור לתיבה אחלת אותה. המשטרה לא מפגרים (בטח לא כמו שאתה מתאר). יבוא לכתובת שנתת, לא שם, יבוא לכתובת הרשומה שלך במשרד הפנים, לא שם, יקח להם עוד כמה ימים ויתפסו אותך...

7. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    אני לא מבין מה הבעיה תיקח חבר שלא מתעסק בכלום תיתן לו כסף על שנה השכרה לתיבה בידיוק 200 שקל אם לא פחות לא זוכר ... תיתן לו להוציא לך ומקסימום יקפצו עליו הוא יגיד הוא לא הזמין ואין לו כלום בבית והכל טוב.........................

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!