1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תדירות צריכה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י EZ7AZ, ‏20/6/17.

1. EZ7AZ

EZ7AZ חבר חדש

לייקים:
    1
    היי , אני עושה אמדי קרוב לשנה וחצי בתדירויות שונות , מניח אחת ל3 שבועות פלוס מינוס. עכשיו עונת המסיבות התחילה ויוצא לי לעשות פעם בשבועיים , דוגל בזה שזה באמת יהיה פעם בשבועיים ולא יותר. בהתחלה הייתי עושה רבע/שליש ונפתח , לצערי היום אני יכול להגיע גם לגרם לבד. חשוב לציין שאני לא נוגע באלכוהול אלא בקאנביס בלבד.
    הגעתי להחלטה שאני לא רוצה לעבור את ה0.4 במסיבה אחת , אתחיל ברבע ואחזק ב0.15.
    השאלות שלי הן כאלה :
    כמה חמור זה לצרוך אמדי פעם בשבועיים ?
    האם במקום לצרוך 0.6-0.7 עדיף לי לצרוך עד 0.4 ולחזק עם קצת אלכוהול?
    יש אולי דרך אחרת עדיפה כדי לחוות את הדלקה מכמות קטנה יותר של אמדי? (עד 0.4 , זו השאיפה).
    אני צורך בנוסף קאנביס בכל מסיבה , ופעם הייתי שם את האמדי המים , היום אני שופך לריזלה ובולע פשוט.

לסיכום אני באמת רוצה לדעת כמה זה גרוע פעם בשבועיים , ואיך אני חווה דלקה טובה ומבלי להגיע לכמויות מופרזות של אמדי.
    אשמח לקבל תשובות מכולם אך אשמח גם אם תגידו כמה זמן ניסיון יש לכם עם הסם הזה.

מצטער על החפירה ותודה רבה!!

2. research

research חבר חדש

לייקים:
    21
    קודם תשיג MD אחרי זה נדבר על כמה לקחת חבר.

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
  4. גוסטבו

גוסטבו חבר חדש

לייקים:
    8
    כאחד שעשה מדי אחת לשבועיים-שלוש במשך שנה הייתי ממליץ לך למתן את המינון, ואפילו לקחת הפסקה קצרה.
    אצלי הסוף היה פחות נעים, זה נשמע שאתה בתקופת הקראחנות ושאפו עוף על זה רק באחריות ותדאג שיהיה לה סוף טוב :)
    יש מספיק משני תודעה בחוץ שאפשר לגוון איתם (באחריות ומודעות כמובן) , נשמע גם שהקיבולת שלך נורא גבוהה ורק הפסקה של חודש-חודשיים תחזיר לך את הטריפ מכמויות של של רבע ושליש (תלוי כמובן במשקל גוף וגובה), אבל ללא ספק גרם שלם לבד זה המון (ויקר! :p)

ממליץ לך לתת קריאה קצרה של 5 דק' במדריך לצריכה נבונה יותר בלינק הבא:
    http://forum.xn--4dbcyzi5a.com/index.php?threads/פסיכדלים-מדריך-לשימוש-נכון.14275/

5. EZ7AZ

EZ7AZ חבר חדש

לייקים:
    1

תודה חבר. מה זה פחות טוב אצלך? איך נגמר?

6. EZ7AZ

EZ7AZ חבר חדש

לייקים:
    1

איזה גבר אתה , אפשר להיות חבר שלך?

Cannabush אוהב/ת את זה.
  7. גוסטבו

גוסטבו חבר חדש

לייקים:
    8
    דכאון של חצי שנה, לא מצליח להיות שמח,לא עובד, חרדה חברתית, מחשבות אובדניות, בעיות עיכול עד היום ולא יכול לעשן ירוק (4 שנים כבר)..
    עכשיו וואלאק אחרי תהליך נפשי ארוך שכלל טיפול פסיכולוגי, דיקור , שינוי תזונה, שינוי סביבת מגורים ועבודה הכול יותר טוב, וזה היה וואחאד שיעור.
    אבל אם פחות תמיכה משפחתית וכספית לא כל אחד יכול לעבור את זה, אז אם אפשר להמנע נראה לי שעדיף לא? :p

Cannabush אוהב/ת את זה.
  8. EZ7AZ

EZ7AZ חבר חדש

לייקים:
    1
    וואי. באיזה תדירות היית עושה?

9. גוסטבו

גוסטבו חבר חדש

לייקים:
    8
    אחת לשבוע , רבע (0.25), במשך ארבע-חמישה חודשים בערך.

10. EZ7AZ

EZ7AZ חבר חדש

לייקים:
    1
    וחוץ מהפאן המנטלי , פיזי בגוף עשית בדיקות? קרה משהו?

11. גוסטבו

גוסטבו חבר חדש

לייקים:
    8
    בגוף בגלל הדכאון התחילו ענייני עיכול שעד היום קיימים, בהתחלה היו דקירות בחזה, ועד היום אני לא אוכל בשר וחלב, חצי מהירקות והפירות הקשים לעיכול, לחם וכד.
    אבל אני לא הנושא חח אני מרגיש כמו הפלופים מהודו שמרצים בכנס משתחררים בצה"ל בשביל שלא תעשה סמים.. :p
    אין בעיה לעשות דברים, רק לעשות עם ראש על הכתפיים..
    בנוגע לנושא ממה שאני מכיר,
    מדי: אחת ל3 חודשים (במינימום. אני ממליץ חצי שנה) לתת לגוף להתאזן
    אסיד\פטריות: אחת לחודשים -שלוש , לתת לתובנות ושיעורים להתעכל
    ובמידה ולא הצלחת להתפאק עם הזמן עדיף לא מדי, זה משנה תודעה חזק גם לגוף וגם לנפש כאחד, יש מלא אלטרנטיבות יותר טובות.
    (מיץ גת, קקאו טבעי\שוקולד, פירות :p) , זה לא יתן אף פעם אותו אפקט כמו מדי אבל זה יכול לעזור לעוף במסיבה בלי זה ולהוריד בהדרגה תמדי..

EZ7AZ אוהב/ת את זה.
  12. EZ7AZ

EZ7AZ חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה בחור טוב. .ודה ושיהיה המון בהצלחה בתהליך

13. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    MD נקשר במוח לקולטנים ובגלל שהקשר חזק הוא נשאר שם עד שהם מתים, מה שיכול בשימוש לא אחרי להביא לדיכאון קליני.
    מומלץ בין שימוש לשימוש לחכות לפחות 3 חודשים כדי לתת זמן לגוף לחדש את הקולטנים שמתו..

14. mosmos

mosmos חבר חדש

לייקים:
    0
    פעם אחת בשלוש שבועות ? אני מופתע שאתה לא כותב שאתה מדוכא או משהו, השימוש תדירות המינימום של אמדי זה לפחות בהכי קטן חודש אחד, והמומלץ זה 3.

15. EZ7AZ

EZ7AZ חבר חדש

לייקים:
    1

ההפך הוא הנכון. אני הרבה יותר שמח ופתוח , אני לומד ומקים עסק ושום דבר בתפקוד שלי לא נפגע - להפך

16. mosmos

mosmos חבר חדש

לייקים:
    0
    לא משנה, אמדי עדיין ניורוטוקסי וזה עובדה, שימוש מורבה שלו גורם לרידוד ופגיעה לניורונים שאחראיים על סרטונין.

17. EZ7AZ

EZ7AZ חבר חדש

לייקים:
    1

סרטונין? שזה אומר...?

18. mosmos

mosmos חבר חדש

לייקים:
    0
    להבא אל תצרוך בסם בלי לחקור אותו ולקרוא עליו.

סרטונין זה מה שעושה אותך שמח, מה עושה אמדי ? עושה אותך שמח, איך הוא עושה את זה? בהפרשת כמויות אדירות של סרטונין מה שגורם להרגשה הנעימה שאתה חובה, בגלל שהוא יצר כל כך הרבה סרטונין, הוא גם צריך אחרי זה להרוס אותו, אחרי שהוא הורס את כל האקסטרה סרטונין המוח שלך לא רגיל לזה ואתה נכנס למיני-דיכי

איך זה בדיוק פוגע בתאים ( יותר נכון סינפסות ) ? בגלל שהסינפסות מקבלים כל כך הרבה סרטונין אז הם נהיים שמחים, בגלל שהם נהיים שמחים הם צריכים להתאזן לכמות החדשה של הסרטונים, מה שגורם לסינפסות להוריד את הרגישות שלהם לסרטונים.

אחרי שהשפעה של האמדי עברה, הסינפסות עדיין נשארים פחות רגישים מאיך שהם היו לפני לקיחת הסם, ובגלל שכמות הסרטונין שיש לך במוח בלי האמדי היא נמוכה יותר ממה שהיה בזמן השפעת הסם, אתה מרגיש חרא או דיכי, וזה יכול להיות לתקופות זמן שונות, תלוי בבן אדם.

שימוש רב מאוד של אמדי בסוף שורט אותך, לא זוכר אם לטווח קצור, ארוך או תמידי, אבל אתה בעצם נהייה גוש מהלך של דיכאון ופיגור.

19. EZ7AZ

EZ7AZ חבר חדש

לייקים:
    1
    שמעתי על זה , לא ידעתי שזה השם.
    זה הקטע המוזר , שאני שמח מהרגיל בשנה האחרונה ומרגיש שזה עושה לי טוב

20. mosmos

mosmos חבר חדש

לייקים:
    0
    לא סותר את מה שכתבתי, כמו שאמרתי, תקרא על זה והרבה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!