1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תוצאה מפתיעה משימוש תמים - מה אתם אומרים?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י SpongeBong Hempants, ‏8/1/14.

1. SpongeBong Hempants

SpongeBong Hempants חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים סטלנים!
    לאחרונה בעקבות מקרה שאספר לכם עליו, צצו לי שאלות וקצת ספקות לגבי השימוש בקנאביס לצרכים אישיים (כל הנוגע לצריכת קנאביס על ידי אנשים חולים לא קשור בכלל, זאת תרופה מדהימה ומעולם לא יהיו לי ספקות לגבי זה), וחשבתי שזה יכול להיות אחלה מקום להתייעץ ולדון על זה.
    לפני הכל אני אספר קצת על עצמי, אני בחור צעיר ובריא, בן 24. מעשן מגיל 17.
    תמיד אהבתי לעשן, תמיד תמכתי ותמיד אתמוך בליגליזציה ובחופש הפרט. לפי הפילוסופיה שלי אני חושב שכל בנאדם צריך לעשות מה שטוב לו, כל עוד הוא לא פוגע ברכוש ובנפש שלו ושל אנשים אחרים.
    עם השנים פיתחתי סיבולת די מבאסת, אני מעשן לפחות פעמיים בשבוע וצריך יחסית כמות מכובדת בשביל לתפוס ראש כמו שצריך.
    ועכשיו אגש לפואנטה:
    לפני מספר ימים נסעתי להתארגן, קפצתי לחבר זרקתי לו כסף. לא מיהרתי לחזור הביתה אז פתחנו קססה, שמתי ממש קצת כי לא רציתי להימרח שם להרבה זמן, וכבר עישנתי מהחומר שלו אז ידעתי את הכמויות.
    גילגלתי איזה חבר קטן והדלקתי. לקחתי 2 שכטות והעברתי. עברה אולי דקה, אולי דקה וחצי והתחלתי להרגיש ממש רע. חייב לציין שבכל הרזומה הירוק והחום שלי לא הרגשתי ככה, תחושה של חוסר נוחות, אי שקט כזה שמלווה במחשבה של "רק שזה יעבור כמה שיותר מהר". השתתקתי והתיישבתי. בדיעבד זה הזכיר לי את הסטלות שהייתי מקבל מסמים סינתטיים (כן גם אני לצערי התנסיתי בזה פעם-פעמיים, לא משהו שאני גאה בו ולמזלי לא משהו שהמשכתי לעשות).
    אחרי משהו שנראה כמו 2 דקות התעוררתי כשמעליי החברה שופכים עליי מים ומכפכפים אותי בניסיון להעיר אותי, התיישבתי, שתיתי מים והתאוששתי.
    אני סומך על החברים שלי ואני מאמין להם שלא היה שם שום דבר מעבר לירוק טהור (גידול ביתי) ופארש של איזה ווינסטון לייט. כולנו עישנו מהחומר שלו ויותר מפעם אחת ומעולם לא קרה לא לי ולא לחברים שלי דבר כזה וזה השאיר לי הרבה בילבול ושאלות.
    לא הרגשתי רע לפני זה ואחרי זה, אני לא סובל משום בעיה רפואית.

חשבתי ללכת לרופא, אבל מה אני אגיד לו? "עישנתי סמים והתאלפתי"? אז נכון שיש חוק סודיות רפואית, אבל אני לא יודע לאן יגיע המידע הזה בתכלס..
    עבר מאז כמעט חודש, אני מרגיש מעולה. לא עישנתי מאז.

יש פה מישהו שקרה לו מקרה דומה? יש לכם תאוריות למה דבר כזה קרה לי? אולי מחסור כלשהו בויטמין או מינרל? אולי תזונה לקויה?
    תודה :)

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    שתית מספיק מים ביום הזה? נשמע כמו מקרה של התייבשות.

לי אישית קרה שעישנתי ופשוט הרגשתי צמא והשפתיים היו יבשות אבל היה חם בחוץ ואז שתיתי מים והכל היה בסדר אבל הסטלה הייתה טובה.

3. SpongeBong Hempants

לייקים:
    0
    חח כן, בקבוק מים זה פק"ל לישיבות

4. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    לקחת תרופות כלשהן ?

5. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    קרה לי התקף חרדה/פאניקה כתוצאה מאינדיקה רפואית חזקה בשם "ערן אלמוג" שניסיתי בפעם הראשונה לקחתי כמה שחטות עם חבר
    ואיך שקמתי התחיל להיות לי ממש רע בקטנה של סחרחורות ורעידות של הגוף...נכנסתי לפאניקה אחרי זה הרגשתי ממש חזק את הדפיקות לב הייתי בטוח אני נשאר ככה
    תמיד חח ואז אחרי זה לקח לי עוד שעה להרדם כי לא יכולתי לישון ותמיד רעדתי ונשמתי חזק..זהו אחרי זה ההשפעה היתה איתי קצת איזה יומיים אבל אחרי כמה ימים כמו חדש...
    זו החוויה היחידה השלילית שיש לי מקנאביס ..עישנתי את החומר הזה לאחר כמה פעמים עם חברי והכל היה בסדר..

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אתה לא הראשון שזה קרה לו, מהמקרים שאני מכיר זה קרה מהתקף חרדה או התיבשות (כמו שכתבו מעלי).
    אבל אתה כן הראשון שאני מכיר שלא מייד סיפר לרופא שלו את מה שקרה.
    אתה צריך להגיד לו שעישנת גראס והתעלפת... תאמין לי הוא כבר ראה נרקומנים באמת במצב רע ואתה זה כלום.

כנראה שמדובר במקרה חד פעמי אבל אם יש לך את החשש הכי קל לעשן אז אל תעשן כי זה יסתיים בסרט רע.
    בכל מקרה גראס לא טוב לכולם.

7. mHui

mHui חבר חדש

לייקים:
    1
    פעם הבאה שאתה מרגיש שאתה הולך להתעלף אז הנה סוד שאותו גילו באירופה מזמן: מים עם סוכר או דבש. (כפית סוכר / כפית דבש).
    תהנה !

8. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    לפי מה שהוא מספר לא נראה כמו התייבשות...סה"כ נראה לי כמו התקף חרדה או מחסור כלשהו בגוף אך לא מים.
    התייבשות זה דבר שלא קורה תוך דקה 2 לאחר העישון, מילא, היה מעשן ונופל כתוצאה מהתעלפות..הייתי זורם איתכם על הכיוון של התייבשות ..
    לי זה נראה כמו תקלה קלילה במערכת האנדוקנבינואידית, אם אמרת שזה הזכיר לך קצת חוויה מסמים סינטטיים . . יכול להיות שהThc פשוט בעט לך במוח כל כך חזק שזה מה שקרה.
    בכל אופן התייבשות כתוצאה מקנאביס היא בדיוק כמו התייבשות רגילה. הבעיה שהמון אנשים לא יודעים שמעבר לאיבוד נוזלים בזמן עישון אנחנו מאבדים המון סוכרים ומלחים.
    הרי בדר"כ כל מעשן אפילו הדביל ביותר דואג לעצמו לבקבוק מים לפני הישיבה. בדר"כ החוסרים מתחילים להתבטא לאחר הישיבה ולא מיד לאחר העישון. אם כי יכול לקרות.

לגביי ה"סוד" שגילו באירופה מזמן.
    זה הולך ככה לכל המתעלפים למיניהם שלא שומרים על עצמם :)- מים, מלח ים גס ,מיץ מחצי לימון, דבש/סוכר. לשתות במצב של התעלפות/מחסור רציני בגוף לאט לאט מאחר ומדובר בכמות רצינית של מלחים,
    סוכרים ואלקטרוליטים חשובים ביותר למערכות הגוף. מחדד את המוח והגוף בין רגע.

9. Juicy

Juicy חבר חדש

לייקים:
    0
    זה קורה לפעמים כשעייפים מלכתחילה ובעיקר כשמשלבים עם זה טבק!

10. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    זה קרה לי לפחות פעמיים, פעם בסיני ופעם באמסטרדם, ואני מעשן קצת יותר שנים ממך.
    דופק מואץ, כמעט התעלפות, יובש - בסממנים הפיזיים, ופרנויה בסממנים הנפשיים.
    נדיר שמתעלפים מיובש. לרוב זה לוקח כמה שעות טובות בטמפרטורות קיצוניות או לאחר שלא שותים המון שעות.
    מחסור בסוכר - יכול להיות. שילוב של thc גבוה מאוד עם עייפות או בטן ריקה או תחושה פיזית כללית לא טובה או שלושתם - סביר יותר.
    לפעם הבאה עם חומר חדש להתחיל נמוך: לשים חצי מהכמות שחשבת לשים בקססה, ולראות איך זה זורם הלאה.
    תרגיש טוב.

11. CharlieBrown

CharlieBrown חבר חדש

לייקים:
    1
    קרה לי כמו שקורה לכולם אז.. אל תתרגש. תמשיך לעשן
    לי אישית זה קרה מחשיש בדואי (או מאוד חזק או מפוצץ בחרא של פרות.. עוד לא החלטתי :/ )
    זה מתחיל בחוויה פיזית שאתה בד"כ לא נתקל בה כשאתה מעשן.. כמו: כאב בטן או סחרחורות.. או אפילו כאבי ראש. מה שהופך את זה לחוויה "רעה" זה הלחץ ומעגל הקסמים של החרדה שמנפחים אצלך במח את זה למשהו רציני

לא נורא. קרה לגדולים ביותר
    בטח ובטח שלא סיבה להפסיק לעשן. סתם אנקדוטה.. כשהייתי בברצלונה נתקלתי בזן קנאביס 100% סאטיבה טהורה (די נדיר) עישנתי אותו נקי ואחרי כמה דק התחילה לי "הרגשה רעה".. עם כל כמה שלא הייתי מפוקס, אמרתי לעצמי שאני לא נכנס לסרטים ותשמע.. אחרי כמה דק קיבלתי את חווית העישון בין הטובות שהיו לי עם גראס.

והבורח, לדעתי גראס זה לכולם ואלכוהול וכל שאר החרא זה לא לכולם

12. SpongeBong Hempants

לייקים:
    0
    תודה לכולם

13. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    אני לא רופא ולא קרוב לרופא, אבל זה נשמע כמו נפילת סוכר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!