1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תמונות ועדכון שבוע 5 פריחה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י רונזו, ‏5/3/14.

1. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם, עדכון שבוע 5 בפריחה, הזן כאמור לא ידוע, הגידול באמצעות cfl ואמבטיות שמש, אשמח לשמוע את דעתכם, בגלל הגודל הועבר למיקום חדש אצל חבר, מקווה לא להתגעגע יותר מידי....
    אני חייב להגיד שנהינתי מהגידול מאוד, וכשעוקבים ומאזינים לצמח, הגידול הוא מאוד אינטואיטיבי.
    עכשיו לשאלה, היום התחילו השערות בפרחים להצהיב, אני יודע שזה אחד השלבים בפריחה, אך האם זה אומר שאני מתקרב לסוף הפריחה? תכננתי לתת עוד שלושה שבועות לפחות לפני שטיפה, נראה לכם שהיא תחזיק עד אז ?
    שוב תודה, ולכל מי שחושש להתחיל לגדל, אני מאוד ממליץ, העלויות באמת לא גבוהות, והטיפול קל מאוד. אני ממליץ להתחיל בקטן, ולנסות. זה ממש קל, ולא חייבים להתחיל עם סט אפ של 2000 שקל, אם אחליט לעשות עוד מחזור, בטוח אשדרג קצת את הציוד, אבל עכשיו אני כבר יודע במה אני רוצה להשקיע בדיוק.

קבצים מצורפים:

2. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    להערכתי לפי איך שזה נראה יש עוד שלושה שבועות לפחות
    נראה טוב :)

3. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    נראה בריא! בכמה cfl וכמה וואט אתה משתמש?

4. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי cfl של 110w, עוד ארבע 30w, וממש לפי יומיים הוספתי לד של 50 ואט, אבל אני לא חושב שיש לזה השפעה מיידית. וכשיש שמש טובה, מקבלת שעתיים שלוש במסגרת ה12 שעות אור היומיות

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    גידול מאוד יפה!

שמח לשמוע שנהנית.
    אני בהחלט מסכים איתך שגידול הוא דבר אינטואיטיבי יותר מאשר טכני.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!