1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

2 שאלות בנושא דישון ואחת בנושא גודל העציץ

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י דודי, ‏11/5/14.

1. דודי

דודי חבר חדש

לייקים:
    0
    כיצד מדשנים עם צואת עופות?
    האם מועיל להשקות במי אקווריום?
    לגבי גודל העציץ האם משנה אם הוא 15 ליטר לאורך או לרוחב?

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    לגבי גודל העציץ לא משנה אם הוא לאורך או לרוחב ... 15 ליטר זה 15 ליטר ..

מי אקווריום ? אף פעם לא יצא לי להתקל בשאלה כזו ובמים כאלה , המים האלה מדושנים? מה הם מכילים ?

ה-"גואנו" הינו שם כולל לדשן שמקורו בלשלשת עופות ימיים, צואת עטלפים וכלבי ים. אם כי ברוב המקרים מדובר בעיקר בחרא של עטלפים – ואין מה להגיד, העטלפים האלה מחרבנים זהב…

ראה עוד: http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2013/09/גואנו-לשלשת-עופות-שתנפח-לכם-את-הגאנגה/#ixzz31QD5VihP
    מגזין קנאביס

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הגודל כן קובע. אני קצת חולק על alechko בעיניין.
    אם יש אפשרות לבחור בין עציץ רחב לעציץ עמוק (שניהם באותו נפח) עדיף לקחת את היותר עמוק.
    יקנה מעט יותר יציבות לצמח וכן יתייבש לאט יותר.

מי אקווריום מכילים הרבה חנקן יחסית זמין לצמח בצורה של ניריט וניטראט.
    אם יש לך אקווריום ממש גדול ואתה יכול להרשות לעצמך להשקות רק במי אקווריום יכול להיות שלא תצטרך להוסיף חנקן לצמח.
    מאוד מומלץ!

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    האמת אלצ'קו, כשמדובר בקנאביס עדיף 15 ליטר שיהיו לעומק.
    השורשים שלה אוהבים לגדול לעומק יותר מאשר לצדדים...

מי אקווריום עשירים בחנקן זמין לצמח מכל ההפרשות של הדגים,
    זה בהנחה שהמים לא עברו סינון וכמו שידוע אקווריום חייב פילטר כדי לא להרעיל את הדגים (אלא אם כן מדובר בדג זהב או 2)
    אז מה שאתה כן יכול לעשות זה לאסוף את המים מהפילטר של האקווריום, אבל גם אז להשתמש בזהירות שלא תגיע למצב של עודף חנקן.
    חוץ מזה המים ה'רגילים' שבאקווריום (המסוננים) הם מים רגילים לכל דבר ולא יהיו שונים בהרבה ממים מהברז.

צואת עופות מפזרים מעל הקרקרע או אפילו יותר טוב - לערבב במים ולשים כמה ימים בשמש כשכל יום אתה מנער את הבקבוק ופותח אותו לאיוורור לאיזה 10 דקות.
    לגבי הכמות אני לא יודע .

5. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אחלה טוב לדעת אגרונום והאמתי שזה באמת הגיוני שהוא התייבש לאט יותר , החזרת אותי לשיעורי ביולוגיה מכיתה יא' - שטח פנים חלקי נפח חח' :] תודה חברים !

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!