1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

LSD בלונה פארק

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י CostaElMalek, ‏18/3/17.

1. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    היי חברים

אז ככה.. ידידה שלי מתכננת בשבת הבאה ללכת עם 2 חברות ועוד ידיד ללונה פארק תחת השפעת LSD (מן הסתם RC). ניסיתי לשכנע אותה שמדובר ברעיון גרוע כיוון שהיא לא כל כך מנוסה בתחום (היו לה אולי 10-15 טריפים לפני כן) ושהעמידה בתור עם כל האנשים+ההמולה מסביבה זה Settings לא הכי מושלם, דבר היכול להוביל בקלות לטריפ רע. וזה עוד לפני שלקחנו בחשבון את הסיכונים הבריאותיים שבדבר (השפעה על לחץ הדם... הקאות וכו'...)

שורה תחתונה.. האם אני "אוכל תסביך" כהגדרתה או שמא יש שמץ של אמת בחששותיי?

תודה

שולגין אוהב/ת את זה.
  2. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    לא נשמע טוב בכלל לדעתי
    יש לה מזל שזה לא באמת LSD.לעלות על מתקנים בלונה פארק תחת LSD יכל לשרוט בן אדם לכל החיים בצורה קשה.
    אני לא יודע מה באמת אנשים מנסים להשיג מהדברים האלה,אני מניח שזה נטו לכיף,אף אחד לא הולך דלוק ללונה פארק בשביל לצאת עם תובנות חדשות.בכל אופן לא הייתי עושה דבר כזה בחיים,כל האנשים מסביב בקלות יכולים להכניס ללחץ במיוחד עם הטריפ לא הולך לכיוון טוב ולשלב את זה עם המתקנים של הלונה פארק..סלח לי,אבל כמה מטומטם אפשר להיות לעזאזל?

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  3. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    כניראה שהיא מיצתה את הRC's והיא בשלב שהיא שולטת טוב בחומר, אז היא מוכנה לקחת מינון נמוך בתנאים פחות נוחים. ככה זה שהחומר של היום פשוט חלש ולא בא לידי ביטוי.

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    25-50 מייקרו יכול להיות חוויה מצחיקה מאוד גם למי שלא פסיכונאוט מלידה,
    בהנחה שבאים ביום בלי משפחות וילדים, שבת זה לא היום המומלץ.
    בקיצור בהנחה שהם לא יאכלו כמות שבאמת שולחת לטריפ יהיה להם כיף.
    או לחילופין, להידלק כמו שצריך.. אבל להתחיל את הטריפ מוקדם בשבת בבוקר
    ממש ליד בפארק הירקון(הופתעתי בעצמי, מקום מעניין להידלק ), ואחרי 5-6 שעות ללכת ללונה פארק שנמצא מרחק חציית כביש.

או שלא! :) חסר איפה?!?!?!?

5. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    כן מן הסתם שזה להנאה נטו... אין תובנות מהכימיקלים האלה. ניסיתי להסביר את מה שאתה אומר במילים קצת אחרות. אין ספק שאתה צודק בקשר ל-LSD של ממש (וגם האמבר בתוך כך), השאלה היא אם RC זה סיפור שונה לגמרי...

6. NigNog

NigNog חבר חדש

לייקים:
    1
    אם היא יודעת מה היא עושה שיהיה בכיף שלישי חצי בלונה פארק נשמע סבבה לגמרי חחח

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני אוהב את הראש שלך קוסטה! :)

רבע בלאק אמבר יכול לבוא טוב בלונה פארק. רבע מ-7x7, שאמור להיות באיזור ה-50 מיקרו. לא הייתי מנסה מעבר לזה, אלא אם כן יש לך אפשרות לרוקן את המקום מאנשים\ילדים.

בצעירותי הייתה לי פנטזיה לנסות LSD בלונה פארק והחלטתי לממש אותה. זה היה סיוט. גם החלק שאמור היה להיות כיף, כלומר נטו במתקן, אחרי ההמתנה המייגעת בתור - גם זה לא כיף כמו שדמיינתי. לחץ הדם עולה, האדרנלין משתגע וזו הופכת להיות חוויה מבעיתה מלאה בהזיות קריפיות. לא כיף בכלל! מצד שני, יכול להיות שאם הייתי בולע רבע קרטון הייתי מגיב להכל אחרת.

בפחד ותיעוב יש סצינה שבה ג'וני דפ מגיע ללובי במלון. זה תיאור מדוייק למה שקורה לאדם שצרך LSD ונאלץ להתמודד עם סביבה סאחית.

8. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    תודה שולגין :)

תמיד טוב לשמוע ממישהו שחווה בעצמו... אני מקווה שהיא תצפה בתגובה שלך ותבין את המסר.

בקשר לסצנה בפחד ותיעוב... אני אוהב את הסרט הזה, אך לא סובל את הסצנה הזאת כיוון שהיא עושה יחסי ציבור גרועים ל-LSD. הקליפ שהבאת נקטע באמצע, אך בהמשך הוא יסתובב ויראה את כל האורחים במלון כמפלצות עם ראש של תנין. הסצנה הזאת עונה על כל הסטריאוטיפים השליליים שיש בציבור הרחב כלפי LSD, ולכן ההקצנה הזאת לא במקום לדעתי.
    אבל היי זה סה"כ סרט :)

9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אין בסצינה שום הקצנה. הוא בלע מלא קרטונים לפני שהוא נכנס ללובי. LSD גורם להזיות כאלה חבר, אין פה שום הגזמה או נסיון להפחיד, זה תיאור מדוייק. שוב, החומרים שיצא לך לצרוך כל כך רחוקים מזה שכל הזייה כזו נראית לך כמו הגזמה. אם הטריפ קיבל טוויסט והלך למקום רע, אתה תחווה הזיות גם קשות יותר מאלה שמופיעות בסצינה.

10. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אוקיי, אין חכם כבעל נסיון :)
    משום מה חשבתי ש-DMT וסלביה הם הסמים היחידם שיכולים לגרום להזיות של דמויות:confused:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!