1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

MDMA בפעם הראשונה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י ee5003, ‏10/2/18.

1. ee5003

ee5003 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום. לאחר לבטים רבים והבנה שתרופות פסיכיאטריות מוחקות חשיבה ורגשות (ssri) לא בשבילי , החלטתי שאחרי שנה וחודשיים אני מפסיק אותן. מזה זמן מה אני שומע על הסם md ועל השפעותיו הנפלאות על מצב הרוח. אבל אני מת מפחד. אני מת מפחד מלהידפק מזה. האם יש איזושהיא דרך לדעת אם אני יכול להתפלפ מאמדי? אני רואה את חברים שלי במסיבות טבע לוקחים את זה והם ממש אנשים אחרים עם זה-מאושרים. משו שלצערי אני לא חוויתי חוץ מהשטחה של הרגשות. יש עוד מישו שיש לו חרדות וניסה אמדי ויכול לספר לי קצת יותר על הפעם הראשונה?
    בנוסף, אגיד גם את ההבחנות שלי אולי זה יתן איזושהיא אינפורמציה למתן תשובה:
    אני סובל מ:
    הפרעת הסתגלות
    הפרעת קשב וריכוז
    או.סי.די מחשבתי
    הפרעת אישיות גבולית
    הפרעת חרדה חברתית קשה
    תרופות:
    -פריזמה 20 מילגרם (כרגע בתהליך הפסקה)
    -אטנט (מלחי אמפטמינים) להפרעת קשב (גם בקושי משתמש כי זה מעלה לי את החרדה )
    - קסאנקס להתקפי חרדה. (כsos)

אני מאוד מאוד מאוד אודה לתשובה עניינית ומדוייקת

2. gal12

gal12 חבר חדש

לייקים:
    0
    תנסה בפורום למתקדמים בטוח יענו לך על זה. ויש שם גם אנשים שממש מבינים.

3. מסתורית.

מסתורית. חבר חדש

לייקים:
    3
    כל החגיגת כימיקלים האלה שאתה לוקח ועכשיו גם אתה רוצה להוסיף m.d לחגיגה? אתה תידפק על בטוח!

4. greenknight

greenknight חבר חדש

לייקים:
    5
    לא לגעת !!! ראשית אתה מכניס מספיק כימקאלים לגופך אין צורך להוסיף להפך אפילו מומלץ לנסות להמעיט .
    שנית בעקבות ריבוי מבשלות אמדי לאחרונה קיימים בשוק מספר רב של מוצרים שטוענים שהם mdma אבל אינם מכילים md כלל ולא ניתן לדעת איזה תרכובת כימיות מסוכנות הם מכילים בעיקר בשילוב עם תרופות נוספות (שאתה לוקח) .אז בכל מקרה אם לא מכירים את המבשל וסומכים אליו מומלץ לא להתקרב ובטח לא במצבך.

GreenUnicorn אוהב/ת את זה.
  5. GreenUnicorn

GreenUnicorn חבר חדש

לייקים:
    0
    כמו שכבר נאמר, יש בך כבר מספיק כימיכלים בגוף, לא מומלץ לערבב, אבל אם אתה רוצה אתה חייב לתת לגוף חודשיים להתנקות.
    חשוב להבין שאמדי הוא אינו תרופת פלא, הוא כן יכול לשנות את הראיה שלך על העולם כי תעבור חוויה גדולה, אבל באותה מידה זה גם יכול להיות הפוך אם החוויה תהיה גרועה (מצב רוח לא מתאים וסביבה לא מתאימה).

במצבך היתי אומר שאם כבר בא לך לעשות משהו לך על לעשון ירוק רפואי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!