1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

mdma וויטמינצ'יק?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Azir, ‏28/5/17.

1. Azir

Azir חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה קניתי אמדי לבן כאבקה שנטען שהוא מברלין והוא ברמה ממש גבוהה, ערבבתי עם ויטמינצ'יק כי ממש לא בא לי בטוב הטעם המר, הדלקה הייתה על הפנים, כל הדברים הטובים באמדי היו יותר חלשים והתחילו לי אחרי כמה זמן תופעות לוואי מוזרות כמו הזיות שמזכירות כימיקלים ואחרי הדלקה היו איזה שלוש שעות שראיתי מטושטש לגמרי ברמה שלא הצלחתי לקרוא כלום בטלפון שלי, דיברתי עם הסוחר והוא אמר שזה באמת אמדי ברמה גבוהה ואני הראשון שמתלונן והיה נראה שהוא ממש מופתע ואפילו הסכים שאחזיר את מה שנשאר. יש מצב שפשוט משהו בויטמינצ'יק דפק לי את האמדי?

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אם הדילר שלך מוכן לקבל בחזרה את מה שנשאר לך זה אומר שהוא מאמין במה שהוא מוכר. אתה מתאר חוויה שלדעתי נוצרה מתוך סט וסטינג לא מושלמים. במילים אחרות סביר להניח שהמצב הנפשי שאיתו נכנסת לטריפ לא היה במיטבו.

החומר עובד, עם זה אין ויכוח. איך הוא ישפיע זה מאוד תלוי בך.

3. Azir

Azir חבר חדש

לייקים:
    0
    האמת שהיה לי אחלה סט וסטינג ולמרות שהחומר לא היה טוב כל כך נהנתי ממש, השאלה היא האם משהו בויטמינצ'יק יכול להשפיע על האמדי מבחינה כימית ולקלקל אותו?

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    שלילי.

5. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אמדי לבן, ראייה מטושטשת, מזכיר לי חוויה על מת' אבל לא היה לי עליה הזיות לעולם והייתי מאוד מאוד נמרץ דלוק פי אלף מ-MD אם כי ההשוואה לא מתאימה :/. מה שכן מוכרים מלא MD לבן זבל היום בשוק, אל תגעו בלבן שמסתובב יש אנשים שאושפזו מזה הבנתי.

ראו הוזהרתם :/

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה מטעה. החומר הלבן הוא החומר היחיד שאמור להיות טהור. שמעתי על חומרים לבנים שנמכרים כ-MDMA וככל הנראה מהולים במלחי אמבט או חומר רעיל אחר. אבל MDMA טהור מגיע בצבע לבן, לפי דבריו של אלכסנדר שולגין.

להגיד על כל החומרים הלבנים שהם רעילים זו טעות. עדיף לעבוד עם ערכת בדיקה שלפחות תשלול אפשרות שמדובר בחומר רעיל מאשר לצרוך את החומרים הצבעוניים שללא ספק מזוהמים.

7. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    חחח לא, התכוונתי שעכשיו יש איתם בעיה, שים לב שבעבר טענתי שעשיתי MD בצבע לבן מספר פעמים וזה היה ה-MD הטוב ביותר שעשיתי מעולם יצא לי להתקל בו איזה 3 פעמים לאחרונה לפני 3 שנים בערך. אבל הבנתי שהיום צריך מאוד להיזהר ממנו ולזה הייתה הכוונה שלי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!