1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

mdma

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י lior2332, ‏12/1/17.

1. lior2332

lior2332 חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהו יכול להסביר לי פעם ראשונה שנדלקתי md במסיבה וזה לא היה מסיבה ראשונה שלי ולקחתי הכול בטוב וסבבה האם די היה חשמל והיה קטלני והלכתי גם עם חברים שאני סומך עליהם והכל בשעתיים שלוש הראשונות היה קטלני אבל אחרי זה הרגשתי שאני צריך להקיא הלכתי לצד הקאתי וישבתי על החול ועל הכל ואז אני רואה אנשים מתחילים לבוא אליי ואז אני מסתכל על עצמי ואני רואה שיוצא ממני מלא אדים מהידיים מהראש מכל הגוף כמעט לא הבנתי מה קורה לי אחרי זה הלכתי לשבת באוטו אחרי שעה ככה נרגעתי ירד לי הכל וזה היה פעם ראשונה שנדלקתי אבל נדלקתי עוד כמה פעמים אחרי זה והתחלתי לשתות קצת מאז כי אני מפחד שיהיה לי מה שקרה פעם קודמת ובמסיבה האחרונה שהייתי גם נדלקתי ורקדתי והכל אחרי זה ישבתי הסתכלתי על היד שלי ראיתי שיוצא ממנה קצת אדים לא הרבה ולא שתיתי עוד מאז מישהו יכול להסביר לי בבקשה מה קרה לי למה ואיך תודה לכל מי שעוזר

2. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    לגבי ההקאה זה הגיוני, לא יודע מה המנגנון שעומד מאחורי זה, אבל החומר בהחלט עלול לגרום להקאות- זה לא נורא ממשיכים הלאה, זה לא משהו חריג בכלל

לגבי האדים- למרות שיש נטייה לשייך כל דבר קצת מוזר שקורה לנו תחת השפעת סמים לסם, אני חושב שאין קשר. לדעתי יותר סביר שזה נגרם בגלל הבדלי טמפרטורות- הגוף שלך היה חם- כי רקדת והוצאת אנרגיה, ומצד שני האוויר והסביבה היו קרים ולכן יצאו ממך אדים. אני לא רוצה להגיד לך בוודאות אבל לדעתי זאת הסיבה

בכל מקרה לא נראה שיש קשר בין ההקאה לאדים. ובאו אליך אנשים כי ראו שאתה לא מרגיש טוב ובאו לבדוק לשלומך.

3. קנבינואיד

קנבינואיד חבר חדש

לייקים:
    20
    MDMA הוא סם פסיכודלי, תלוי גם מאוד במינון אני לא יודע כמה שתית...
    בכל מקרה הסרוטונין לפעמים מתורגם גם כהזיות, במיוחד בעליה ובהמשך
    החרדות זה כי זה עולה לך... בכל מקרה אח"כ הכל אמור להסתדר.

בארץ לא יודעים לקחת MD..
    צריך לקנות תוספים מיוחדים בשביל להפחית תופעות לוואי וחידוש אנרגיה בתאים

4. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אכן האדים קשורים להבדלי טמפ' ואפשר לצפות בזה אם מעמיקים.

MDMA יכול לגרום למעט בחילות והקאות

קיצר אל תתרגש תן לזמן לעשות את שלו תנוח קצת, שים לך מוזיקה שתחרר ויהיה בסדר. כך בחשבון שMDMA הורס תאים במוח, אתה יכול לקרוא בפרק שהעלאתי על סמים לפורום. עדיף LSD.

#4 kingstar, ‏12/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏12/1/17
  5. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    תיקון קטן ידידי, MDMA הוא סם פסיכואקטיבי, ולא פסיכדלי...

6. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    מה הקשר עדיף LSD?
    מדובר פה על MD סם פסיכואקטיבי, סם מסיבות.
    אסיד זה סם פסיכודלי חזק במיוחד והשימוש הנכון בו הוא למטרה שונה לחלוטין מהשימוש בMD!
    ובכל מקרה לפי @שולגין אין יותר בארץ LSD אמיתי.

7. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    MD סם מסיבות? MD הוא סם ששימש בכלל בהתחלה לדיאטות ואחרי זה לשימושים שונים. ממש לא סם מסיבות במקור. הוא סם שאפשר להפיק ממנו הרבה תועלת בטיפולים שמבוצעים גם תחת LSD - העניין שונה בין הסמים אבל התועלת שניתן להשיג עדין צוברת תאוצה לטיפולים בהפרעות שונות. זה נכון שאין קשר אבל אם אתה מחפש דלקה שהיא לא חגיגת / MD / קוק וממריצים אחרים LSD הוא פתרון יעיל (גם במועדונים ואני אישית נהנתי ממנו יותר במועדונים אבל אני צורך LSD בעיקר בבית או עם החברים בטבע). הכוונה שלי הייתה שה MDMA הורס תאים במוח (אולי גם LSD אבל על זה אין מחקרים) ולכן אני ממליץ לך שאם כבר אתה משתמש בשם לצורך הנאה במסיבות שעדיף שזה יהיה LSD. אבל זו דעתי האישית.

8. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    מכבד את דעתך, מנקודת המבט שלי שיש לי ניסיון מ12 שנים אחורה עם LSD (הדבר האמיתי) וMD מספר פעמים גם בשנה האחרונה- בתרבות שלנו כיום MD הוא סם מסיבות לכל דבר, כפי שנראה לי מה שאתה צורך הוא לא LSD-25 אלא אתה דוחף סתם חרא ונדלק במועדון, ומכיוון שמה שאתה לוקח הוא לא LSD אז יש סיכוי שהחומר הלא ידוע (אני בא מנקודת הנחה שלא הלכת לבדוק אותו במעבדה) שאתה דוחף פוגע יותר בתאים במוח מאשר הMD.

9. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    הבעיה שגם ה MD שאתה לוקח הוא לא בהכרח MD ;).... ומ-150+ טריפים שעשיתי אכן חלקם היו טובים יותר ופחות, הייתי מאוד רוצה לנסות LSD אמיתי או להשוות אותו יותר נכון לאחרים. יכול להיות שאפילו טיפה או קרטון מכל אלה שעשיתי אכן לא היה LSD אמיתי. גם MD צרכתי לפחות 150 גרם בחיים וגם ממנו חוויתי הרבה פעמים תחושות מעט שונות. בכל זאת אני עדין מעדיף LSD ואת ה-MD השארתי הרחק מאחור - לא בשבילי - במיוחד אחרי מה שלמדתי על הסם הזה ואחרים בפסיכולוגיה פיזיולוגית, לא בא לי שהמוח שלי יהיה מרוקן מסרוטונין בגלל תאים שנהרסו (לפחות אני לא רוצה לעשות כזה דבר במודע).

Stella אוהב/ת את זה.
  10. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    בסך הכל אין לדעת מה אנחנו לוקחים.. חוץ מקנאביס:)

שולגין ו-kingstar אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!