1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

sos

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י big bud, ‏7/11/13.

1. big bud

big bud חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה חבר שלי גידל שני צמחים בני חודש וקצת הוא מאזן בעזרת חומץ הבעיה שאין לא מד ph בכלל. הסברתי לו שעדיף שלא יעשה זאת בכלל הוא עמד על שלו עד שהיום על הבוקר הוא התקשר אליי אליי מבואס לגמרי אמרתי שאני אבוא לראות מה הבעיה,אני כבר שיערתי מה הבעיה אז לקחתי את המד שלי. הגעתי אליו וחשכו עייני שתי נסיכות שמוטות לגמריי ראש הגבעול נוטה על צידו ענפי העלים התחתונים סחוטים לגמרי כאילו התרוקנו מתוכן ובנוסף חלק מהעלים נראים כאילו סובלים מעודף חום. עכשיו הצמחים בעיקרון ירוקים התנאים של החלל גידול טובים,אני בודק את המים ואני רואה שרמת החומציות חורגת הרבה מהממוצע מיכל 1 עומד על 4.3 והמיכל השני עומד על 3.7 הייתי פשוט בשוק והדבר היחיד שהצעתי לו לעשות שטיפה במים מאוזנים 6. השאלה שלי היא כזו האם פעלתי נכון לגבי השטיפה,והאם גורלן נחרץ והן ימותו לאט לאט?
    תודה לעוזרים.

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תמונה?

אתה יכול לנסות להוסיף אפר מדורות. זה יכול לתקן את בעיית החומציות.
    קשה לי מאוד לעזור בלי לראות את הצמח.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!