1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

THC Overdose

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י cooldude1212, ‏19/6/17.

1. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אז כמו שהכותרת אומרת...
    יש לי הרבה וויד מזן מסויים שאני פשוט מתעב. ורציתי לעשות בו שימוש בריא :)

השתמשתי בזן White widow, גידול שלי, לא מהחביבים עלי בעישון, יצא חרא של ירק. בכמה דגימות מעבדה שדאגתי בשביל הפרחים היה בערך בין 12-14% THCa, ורק עקבות מזעריות של CBD ושאר חומרים.

בוא נתן הערכה יותר גסה ומכוונת למטה - נאמר שיש בכל ג' פרחים רק 10% THC.
    ובכן, השתמשתי ב-28 ג' פרחים, וכמות מכובדת בהחלט של 110 ג' עלי סוכר יבשים מאותו וויט ווידו.
    כל זה נוסף לכ-500 ג' חמאה ובושל בצורה מיטבית. (דה קרבוקסילציה :D)

אז לפי ההערכה הגסה, רק מהפרחים לבד יש כ-2800 מ"ג THC. וזה אחרי שקצת בלבלתי את המספר כדי שבמקרה לא אגיד שצרכתי יותר ממה שבאמת. זה בלי העלי סוכר. שלא תכננתי להוסיף אבל ספונטנית הוספתי. ולכן אין לי מידע על האחוזים שלהם.

לא נכנס לעניין יותר מדי מסובך, נאמר שזה 2800 מ"ג ב-500 ג' חמאה.
    בקיצור, הכנתי מהחמאה הזאת עוגת בננה טעימה. נראה כמו עוגת הבית (וגם ת'כלס, מבוסס על זה)
    יצא שתי תבניות גדולות וזה היה קצת יותר ממה שיכולתי לאכול

אז שמתי במקרר, צמתי כל היום..וחיכיתי לעכשיו.
    לאכול את זה היה סיוט נוראי. כבד בצורה שאין לתאר. אחרי התבנית הראשונה פשוט אכלתי את השנייה כמה שיותר מהר כדי לא לטעום את זה (בלתי נסבל בכמות הזאת)

אז צרכתי 2800 מ"ג THC. בנוסף ל-500 ג' חמאה (כולסטרול מישהו?), איזה 3-4 כוסות סוכר, בקבוקון של תמצית וניל.. מלא ביצים. הלכה הבטן

זה טריפ לכל דבר. אז בוא נראה לאן זה יתקדם (צרכתי לפני כחצי שעה. יש לי עיכול איטי ואני מודע לזה, רוב הסיכויים שיקח לפחות 3-4 שעות)
    יש לי כמה דברים בצד ליתר ביטחון -
    המון ירוק מזנים אחרים. שאותם אני כן אוהב לעשן..אם נרצה לחזק עוד ;)
    שמן CBD של שאיפה לחיים. השמועה אומרת שכמה טיפות של זה מתחת ללשון ואני חוזר למציאות..
    Hemp Tea (זה פשוט פרחים של המפ. בלי THC ועם הרבה cbd ושאר חומרים)
    ולמקרה הגרוע ביותר - וואליום
    יש לציין שיש לי סיבולת סופר גבוהה לוויד. לא הייתי ממליץ לנסות את המאכל הזה. אלא אם כן הסיבולת שלכם גבוהה מאוד. אני למשל יכול לעשן בערך 5-6 ג' ולתפקד בעבודה בו זמנית.

אעדכן כאן מה הולך במידה ואוכל.

+0:30 - גיהוקים בניחוח עוגת קנאביס עלו לי.

#1 cooldude1212, ‏19/6/17
    נערך לאחרונה ב: ‏19/6/17
  2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    עלתה לי סטלה חזקה ממש. וכבדה רצח. הקאתי 3 פעמים מהעוגה הנוראית הזאת :oops:
    אבל וואלה פיצוצים. ועד כה לא נראה שמפסיק או משהו.

3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    עישנתי ג'וינט ג' של LSD. חיזק את ההשפעה

עד כה ההשפעה משעממת האמת. חזקה אבל משעממת. תחושת גוף חזקה של ריחוף אבל צלילות בראש בקטע הזוי, בראש אני עדיין סאחי. בגוף יש לי מוטוריקה של חמור.

4. בולבול

בולבול חבר חדש

לייקים:
    1
    נישמע כיף חיים...

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    סיכום: THC באכילה לא כזה חזק. או שהסיבולת שלי סתם גבוהה.
    סטלת גוף חזקה, סטלת ראש חרא.

6. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    הכמויות נשמעות מוגזמות ומופרכות אבל נזרום.
    הבעיה היא בסוג הזן. אם לא אהבת בכלל בעישון?! לא תאהב גם באכילה מרובה ומוגזמת.
    אתה צריך זן שהוא לפחות 70% סאטיבה אחרת זה לא ילך בקלות.(יש יוצאי דופן שגם ב80% אינדיקה יהיו פסיכדלים אבל הם לא רבים).
    קח זן איכותי שהוא פסיכדלי מטבעו בעישון ותאכל ממנו 4-7 גרם בחמאה. תחזור אליי.
    תאמין לי שבכמויות הללו יש זנים שיבלבלו לך את הצורה גם אם אתה אדם שרגיל לעשן 2-3 גרם ויותר ביום.
    רוב הפנוטייפים של הווייט וידוו שנתקלתי בהם בשנים האחרונות הם גראס לייט.
    עם כל הכבוד לגנטיקה, ולשנים שעברו מאז שהוא הומצא מדובר בזן בינוני, לא פסיכדלי בכלל, בעל השפעה מרגיעה וגופנית הרבה יותר מאשר מוחית.
    כמה שלא תכניס Thc לגוף, אם הוא מגיע עם עוד המון קנבינואידים שמשנים את אופן השפעתו ל"רעה" במקרה שלך, ההשפעה לא תוכל להיות לעולם "פסיכדלית".אלא גופנית.
    חפש זנים בעלי thcv גבוה. הזן האהוב בניק ניים שלי זו דוגמא מעולה1% thcv. והאבא שלו בכלל - ג'ק דה ריפר. 4% thcv . לא יצא לי עדיין לטעום את האבא אבל זה עוד יקרה.. בכל אופן זן קשה מאוד לגידול. אבל בעל סגולות מרפא והנאה שאין כמוהו.
    5 גרם פנדורה בוקס באכילה זו חוויה טריפית לחלוטין. מבלבלת. מצחיקה. טריפית כבר אמרתי? הכל שאלה של קנבינואידים ומה מכיל מה שיש לך ביד..
    כמויות צריכה לא ישנו את הטבע..

מעניין לעניין,
    למישהו יצא לאכול כמות גדולה של קנאביס תחת השפעת אסיד או פטריות?
    שתפו..

7. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אתה לעולם לא תוכל לדעת כמה THCV יש בכל זן בלי לעשות בדיקת מעבדה. במיוחד כשמדובר בזרעים ואז תצטרך בדיקת מעבדה פר זרע. ובכללי אני אישית כאחד שעשה המון בדיקות לא מצאתי זנים שמכילים הרבה (וחיפשתי, גם בג'ק דה ריפר). דווקא יצא לי לראות קצת יותר מ-1.5% בסקאנק1. זה הבעיה בזרעים...פנוטיפים מוזרים צצים תמיד כשפותחים הרבה.

הוויט ווידו בעישון חרא, לא עושה לי כלום. בגלל זה יכלתי להרשות לעצמי לזרוק ככ הרבה ממנו. נתתי גם לכלבה שלי לאכול איזה 10 ג' שלו. הוא גודל כל כך טוב ובקלות ואפשר להוציא מ-10 צמחים בתחילת האביב מעל ל-2 ק"ג. אבל אחרי 10 ג' אתה תפזר אותו לכולם כי הוא חרא בהגזמה.

משום מה אני חושב שזה סתם הסיבולת שלי גבוהה מדי, למשל היום הצלחתי לעשן בתוך פחות משעה כמה גרמים יפים (לא ספרתי) של זן שהיה שובר אותי כל פעם מחדש.
    כי טכנית, לא משנה איזה זן...כל עוד צרכת כמות גבוהה של THC עם כמות נמוכה של CBD החוויה אמורה להיות פסיכדלית.

אז כן, אני חושב שזה הסיבולת

#7 cooldude1212, ‏21/6/17
    נערך לאחרונה ב: ‏21/6/17
  8. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אני מצטער נשמה שלי, אבל חוץ משני השורות הראשונות ומהעובדה שווייט ווידוו זה אכן חרא .
    :confused:o_Oעל כל השאר.
    ויש זן שעוד לא יצא לך לבדוק במעבדה שלך?

9. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    האמת יש המון שלא יצא לי לבדוק. ביחס לאחרים גם לא יצא לי לבדוק בכלל הרבה דגימות. בכללי גם כל הסיווג הזה של זנים הוא די מטומטם ולא נכון כי זה זרעים ויש עשרות חברות שונות של זרעים.
    דווקא יש זן ישראלי שמתהדר ב-THCV יחסית יפה. גולדן דיזל של מאסטר פונזי.

אבל מה הקטע ב-THCV בכלל? הוא אנטגוניסט של CB1. בהתחשב בזה אני בספק כמה הוא קשור לסטלה שלך. יש יותר סיכוי שהוא פוגע בה. לא סתם הוא נחקר לטיפול בסכרת והשמנה - דיכוי CB1 גורם לירידה משמעותית בתיאבון ובמדדים מסוימים...
    יש כאן קצת קאצ'יות, מצד אחד אנטגוניסט של CB1 - אמור להוריד סטלה
    מצד שני המחקר הנ"ל
    http://www.medicinalgenomics.com/wp-content/uploads/2011/12/Chemical-constituents-of-cannabis.pdf

טוען שהוא מייצר אופוריה ובעל השפעה נוגדת כאבים. קצת הזוי בהנחה שהוא אנטגוניסט של CB1. מעניין אם אני מפספס פה משהו.

אגב, לא הבנתי את מהות האימוג'י שלך. מעדיף דיבור על סמיילים :)

חקרתי הרבה את הקנאבינואידים, לא באופן מקצועי אלא בקטע של סקרנות וכל השיט..
    תמיד חיפשתי איזה זן עם הרבה THCV כמו שקיים בכמה מדינות בעולם. זן ש-50% מכל הקנאבינואידים בו זה THCV (מה שאומר בערך 10% במקרה טוב)
    לפי ויקיפדיה, זה קיים

יום יבוא, אדאג גם לבדוק בעצמי דגימות מהמדינות המצוינות. עד אז כנראה לא אהיה בישראל

משום מה אין פה הרבה אנשים לדון איתם בצורה מקצועית על הנושא הזה. סתם להעלות דעות והשערות
    כל נושא הקנאבינואידים לאט לאט מתפרק לחתיכות. תיאוריית הקולטנים CB1\CB2 נהיית טיפ-טיפה מופרכת
    ויותר ויותר מחקרים מראים שקנאבינואידים פועלים באופן ישיר על המיטוכונדריה

#9 cooldude1212, ‏21/6/17
    נערך לאחרונה ב: ‏21/6/17
  10. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    אני ממש לא מבין איך אתם אוכלים 4-5 גרם במכה.. גרם אחד זה כבר ממש מוגזם, לפחות בשבילי.
    בכל מקרה, החוויה שונה מעישון בגלל זה:11-hydroxy-THC

"The main difference between eating and smoking, is that ALL of the THC you consume when "eating is converted into 11-hydroxy-THC

^הבנתי שהוא גורם לכל העסק להיות פסיכדלי

https://en.wikipedia.org/wiki/11-Hydroxy-THC

11. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אממ..האמת כאן ספציפית זה הרבה יותר מ-5 ג' ויותר לכיוון ה-30.
    בכל מקרה...איך אנחנו אוכלים את זה?
    כנראה שהסיבולת שלנו ל-THC גבוהה מאוד. זה לא משהו חדש שאחרי עישון של כמויות הסיבולת מתחילה לעלות באופן חד. באשכול הזה רק ניסיתי לשבור את הסיבולת ולקבל איזה סטלה מיוחדת כמו בפעמים הראשונות. לכן צרכתי כמות אסטרונומית של THC ש...האמת לא עשתה את זה.
    גם זה קצת אינדיבידואלי. יש אנשים שהסיבולת שלהם לא מתפתחת בקלות. ויש כאלה להפך (בצער רב - אני)

אכן, המטבוליט הזה של THC אמור להיות חזק יותר
    מה שכן כל נושא האכילה קצת בערפל. יש אנשים שמעולם לא צרכו THC. ובכל זאת אם יצרכו THC באכילה לא תהיה כלל השפעה. ומנגד אנשים אחרים שהם "בתולי THC" יאכלו בסה"כ 10 מ"ג ויצאו לטריפ.
    ראיתי את זה בעיניים שלי בקולרדו עם משפחה. שכנעתי כמה מהבני דודים שלי לאכול קצת ממתקי THC..אף אחד מהם מעולם לא ניסה. אחד מהם אכל בערך 50 מ"ג ואמר שזה לא עושה לו כלום, ואחד מהם אכל 10 ופשוט נשבר למשהו כמו 12 שעות.
    ואין באמת דרך לדעת למה.
    יש אחלה של סיכוי שאנשים מסוימים פשוט מפרקים את ה-THC למטבוליט שהוא בכלל לא פסיכואקטיבי.
    פרופ' רפאל משולם תיאר את ההבדל הזה בעיכול THC עוד ממזמן, בניסוי שלו עם העוגה וה-THC עליה :)

תמיד הייתי סקרן בנושא. כי גם אני לא מקבל השפעה מלאה מאכילים. ואני צריך כמות אסטרונומית על מנת לעורר בי מעט תחושה...בזמן שחברים שלי נשברים מכמויות קטנות

12. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    מעניין.. אני בשבועיים האחרונים הפסקתי לעשן. אני אוכל רק בשעות הערב, וכרגע אני אוכל שאריות אידוי.
    הסיבולות שלי כל כך ירדה ש 0.30 של שאריות אידוי נותן לי הרגשה של חצי גרם רגיל.

מה שכיף בעסק, שיום למחרת אני עדיין נהנה מהשפעה. אני גם הרבה יותר פעיל וחד. (החלומות אבל ממש הזויים)

13. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    שאריות אידוי זה ה-דבר!
    אותי אישית זה לא ממסטל בכלל.

אבל זה מעניק לי מן "Glow" של אושר ותחושה של...העצמה עצמית
    שנמשך לפעמים גם יותר מ-24 שעות
    לדעתי זה CBD. לפי מה שאני מכיר...זה ההשפעה של CBD :)
    וזה חינם..יש כמויות של השאריות האלה

14. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    חח כן, זה לגמרי מפתיע. אני אישית מאדה מתחת ל200 מעלות, ובכוונה עוצר קצת לפני שהכל נגמר.
    ככה נשאר עוד קצת THC .

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!