1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לכל בעלי המוצרים של - joyhydrogrow - נא להכנס

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י woogs, ‏25/6/14.

1. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    וואו מעניין ...
    אני מרגיש רע עכשיו שהמלצתי לכל האנשים לקנות מהם - לא היה לי ניסיון איתם, רק סמכתי על הנתונים שהם רושמים, שעכשיו לפי מה שאומרים בicmag - זה שקר,
    או ש - מישהו כנראה מאד רוצה להוציא להם שם רע..

יש פה כמה שקנו את המוצרים שלהם נכון ?
    אתם יכולים אולי לבדוק כדי לאמת אם זה נכון כל הקטע הזה ?
    הם אומרים שמה שהלדים הם בכלל וואט1, ורשום 3,
    והדרייברים לא מסוגלים לתת יותר מ-72 וואט, מה שאומר שמנורה של 300 היא בעצם 72.

אם יש מישהו שיש לו את המוצר שלהם ויכול לפתוח ולהסתכל בפנים ולעדכן אותנו זה יהיה ממש מצויין !
    אם זה המצב כנראה שעדיף להשקיע את הכסף באחת מהחברות המוכרות והיקרות (כמו לייטהאוס היידרו), או לחילופין לבנות לבד (שזה לא אמור להיות ממש יקר ד"א) .

אני מדביק את הנושא בפורום 'גידול מתקדמים' עד שמישהו יוכל לעדכן,
    תודה רונזו .

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
  3. Jessy

Jessy קנאביסט

לייקים:
    3
    זה מסביר כמה דברים.. :|

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    טבלה מעניינת.

רק שהם לא ציינו כמה אור (שטף - כמות פוטונים ליח' זמן ליח' שטח) כל מנורה פולטת.

דבר נוסף woogs,
    עברתי על חלק מהשירשור.
    אני לא רואה שהשירשור פוסל את כל החברה, אלה רק את הספק הספציפי שמכר לו את הנורה.
    בנוסף, אין שום מדידה (לא ראיתי) של האור הנפלט מהנורה. ככה שבאמת קשה להתייחס ברצינות לפוסט של הבחור.

נכון, בהחלט אומר שצריך לבדוק מה אנחנו מקבלים. אבל לא אומר שכל החברה מקולקלת מהיסוד.

5. meshi2016

meshi2016 חבר חדש

לייקים:
    0
    לגבי ה-300w אני לא יודעת, לי יש את ה-180w.

אני הולכת לבדוק את ה-180w עכשיו, למרות שלפי מה שאני רואה שהוא כתב שם, כנראה הוא לא קנה מאותה החברה ופשוט עבדו עליו.... לא יודעת.
    בכל מקרה:
    הוא טוען שהוא יכול "לשים את העין שלו ישר על הled" - אצלי אין שום סיכוי, אני אתעוור תוך פחות משניה, האור ממש ממש חזק.
    הוא טוען שהחבילה הגיעה מאמריקה - שלי הגיעה מהונג קונג.
    הוא טוען שחצי מהפעמים שהוא מפעיל אותה, היא לא נדלקת - לא קורה אצלי.

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אגרונום לא הבנתי בדיוק - אתה אומר שיכול להיות שהוא קנה מוצר של "joyhydrogrow" אבל מספק אחר שהוא לא ג'וי היידרו ?
    זה לא ממש נשמע הגיוני, למה לקנות משהו באיביי שהוא לא מהיצרן המקורי, כשהיצרן המקורי מוכר אותו באיביי ...

משי - מה שהם אומרים שם בעיקרון זה כזה דבר -
    החברה מצהירה שהלדים הם 3w של ברידג'לוקס, כשבפועל - מישהו שפתח את המנורה גילה לדים של 1w - מה שישר מוריד את העוצמה של המנורה פי 3,
    חוץ מזה - הדרייברים - שאלה בעצם הספקי כוח של המנורות - נותנים כוח שבמקסימום שלו יכול לספק 72W של תאורה.

אם תוכלי לפתוח את המנורה שלך ולבדוק את הדברים האלה, או אפילו לצלם את מה שקורה שמה - כולל התוויות וכל הכיתובים - ולהעלות לפה - זה יהיה מצויין.

7. meshi2016

meshi2016 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מתאבקת בלפתוח את זה.
    בנתיים ללא הצלחה.... :-(
    (לא קרובה אפילו)

נ.ב

טכנאי מזגנים השאיר אצלי בטעות מודד חשמל גדול כזה של טכנאים (הטכנאי לא רצה לחזור לקחת את זה), אבל הבאתי אותו לאחי כי אני לא צריכה דברים כאלו...
    אוי, כמה שאני מצטערת על זה....

עריכה::::::::::::
    כן עריכה! סוף סוף!! תודה!
    אני מצדדת עם אגרונום בעניין זה.

#7 meshi2016, ‏25/6/14
    נערך לאחרונה ב: ‏25/6/14
  8. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם
    דבר ראשון, לא בדקתי בעצמי, אבל אני חושב שלמי שיש מוצר שלהם, כדאי שיבדוק. לא מדובר על הפרשים קטנים. אין בזה כמובן מספיק על מנת להכתים את כל מוצרי החברה, שיטת הייצור בסין מתבססת על מספר מפעלים שמייצרים אותו מוצר, ויכול להיות שיצרן מסויים של חברת joyhidrogro מפשל. קשה לי להאמין שמדובר על כל המוצרים, הם חברה גדולה עם נפח מכירות ענק, לא יסתכנו בזה לדעתי..
    בכל מקרה, מצאתי באפ סטור את זה :
    Light Meter HD - lux measurement tool by Vlad Polyanskiy
    https://itunes.apple.com/il/app/light-meter-hd-lux-measurement/id691138078?mt=8
    זה עולה שבעה שקלים אמנם, אבל יכול לפתור את הספקות. העניין היחיד שזה מודד בלוקסים, ולא מתייחס לאורכי הגל או צבע האור. האם מישהו ( אפשר פשוט להגיד כבר : אגרונום.. אה, ו-ווגס) שיש לו נוסחת המרה מלוקס לוואט ?
    פתאום חשבתי, מי גבר, בונה אפליקציה למדידת אור לפריחה/ צמיחה? כולל תחומי תדרים והכל ? זה יהיה פיצוץ, אני רוצה %10 תמלוגים.

#8 רונזו, ‏26/6/14
    נערך לאחרונה ב: ‏26/6/14
  9. meshi2016

meshi2016 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם!
    לאחר מאבק קשה בפתיחת הנורה גיליתי ש......

נדפקנו :)
    http://up408.siz.co.il/up1/yjzzhmyjtjyc.jpg

הדרייברים הם של 1W.
    כפי שאתם רואים זה אחד מהדרייברים, כל driver הוא עד 36 נורות.
    לי יש 2 דרייברים כי קניתי 180w, שזה 60 נורות. (כנראה ב300W יהיו שלושה כאלו, 100 נורות)

בכל אופן, כדי לראות את סוג הלדים, אני צריכה מלחם, אין לי כזה.
    אבל זה לא משנה, כי אין סיכוי שיחברו ספק 1W לנורות שהן 3W, כי זה בזבוז כסף.

לילה טוב.

נ.ב
    בנוסף, האתר הרשמי של החברה (שעבד לפני כמה חודשים) , כבר לא עובד יותר.
    רונזו לפשל זה דבר אחד, אבל למכור מוצר ששונה באופן מוחלט ממה שצויין, זה כבר דבר אחר לגמריי. (ועוד להדביק מדבקה שקרית של led3w על המוצר)

10. Jessy

Jessy קנאביסט

לייקים:
    3
    חברים נא להמליץ על מוצרים שנוסו להבא!

11. Hypothetic

Hypothetic חבר חדש

לייקים:
    0
    בהחלט מקומם.

השאלה היא האם מדובר רק בעוצמה חלשה יותר או באיכות אור לא כמו שהובטחה? זה בכלל פול ספקטרום?

12. meshi2016

meshi2016 חבר חדש

לייקים:
    0
    עוצמה חלשה יותר, בטוח.
    איכות אור, לך תדע......

כן, רואים את צבעי הלדים שהובטחו, אבל גם, לך תדע אם זה באמת האורך גל המדוייק.... (אומרים "אורך גל" נכון?)

13. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    3
    אז 100% עבדו עלי?

14. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    3
    איך אפשר לדעת אם אלה הדרייברים המתאימים?
    מאיזה מהם קנית? יש כמה מוכרים שמוכרים jowhydrogrow.

#14 avanon, ‏26/6/14
    נערך לאחרונה ב: ‏26/6/14
  15. Hypothetic

Hypothetic חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל,
    אתחיל בזה שאני לא חושב שקיימת חברת שנקראית JoyHydroGrow. יש רק חנות איביי אחת שמוכרת אותם והם גם אלה שמייצרים אותם.

להלן תגובת היצרן (לאחר שביקשתי שיסביר למה לעזאזל הדרייברים של 1W בלבד):

Hi , 3W LEDs does not mean the power is 3W , 3W just means the current can be maximum 500ma . let us use 3W red LEDs and 3W blue LEDs as example : 3W Red : voltage: 2.1V, current 500ma , wattage 1.1W 3W blue: voltage: 3.2V, current 500ma , wattage 1.6W.

בשבילי זה סינית. מה דעתכם?

16. NonCivilized

NonCivilized חבר חדש

לייקים:
    0
  17. Hypothetic

Hypothetic חבר חדש

לייקים:
    0
    בשילוב עם התמונה של הדרייבר שמשי העלתה והתשובה של היצרן, ניתן להסיק שהוא שם דרייבר של 1w ללדים של 3w (שיכולים לקבל יותר זרם ממה שהדרייבר מסוגל לספק להם) - ההיגיון היחידי שאני יכול לחשוב עליו ללמה לעשות דבר כזה זה כדי לא להאיר בעוצמה מירבית ולהאריך את חיי זמן הלד. תקנו אותי אם אני טועה.

אם כך, כיצד יעבוד לד שמקבל חצי מהזרם שהוא מסוגל לצרוך?
    מי יכול להבטיח בכלל שהלדים הם 3w?

נ.ב - בדוגמא הוא מדבר על לד כחול ואדום, ושניהם הוא רושם שצורכים יותר מ1w - אז למה לו לשים דרייבר של 1w בלבד?

18. NonCivilized

NonCivilized חבר חדש

לייקים:
    0
    ומה עם הדרייברים שהעלתי?

19. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    3
    Dear ** ,
    I am very sorry that you say us a scam
    ** we use 100% 3W LEDs here. 3W LEDs does not mean the power is 3W here. 3W means the current can be maximum 500ma .
    dear Dean let us use red and blue LEDs as example :
    3W Red LEDs: voltage : 2.2V. current 500ma . wattage : 2.2*500ma = 1.1W
    3W blue LEDs: voltage: 3.2V. current 500ma . wattage: 3.2x500ma = 1.6W

20. Juicy

Juicy חבר חדש

לייקים:
    0
    חברים בכל נורת לד שהיא משתמשים בסביבות 0.5-0.7 מהצריכה שלה כלומר נורת 3W בפועל מושכת רק 2W וזה סבבה. עושים את זה כי אם ישתמשו במאה אחוז הנורה תתחמם הרבה יותר לעומת עלייה זעומה בהארה ואז חיי הנורה קטנים בלי שיפור אמיתי בתאורה. באופן כללי נורות של 3W צריכות 500-600mA ולא 300 כמו שהשקרנים המסריחים האלה טוענים. חבל שאנשים פה בפורום -ווגס למשל וגם אחרים- מפנים למוצר בכזו אדיקות בלי לדעת מה הוא שווה - עדיין אי אפשר להאשים את הממליצים וכל אחד ומעשיו שלו...
    בקיצור כל המוצרים שלהם זה זבל עם 1W נורות - מצד שני המחיר שלהם מתאים לנורות אחרות וחלשות של יצרנים אחרים שפשוט לא משקרים לגבי המוצר שלהם.
    לסיכום זול זה ביוקר, אלא אם קנית בארץ והביוקר זה בגלל החזירות של האנשים...:)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!