1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מישהו היה רוצה לראות איך להכין אופיום בבית בקלות ?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י woogs, ‏17/2/15.

1. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    לאחרונה ניסיתי שוב להכין תה מזרעי פרג (שזה בעצם תה אופיום),
    הפעם זה הצליח בניגוד ל3-4 פעמים קודמות.

אז עכשיו כשאני יודע איך אפשר בקלות לקבל השפעה של אופיום מפרג פשוט מהסופר או מהחנות תבלינים,
    הייתם רוצים לראות הסבר על איך להכין תה אופיום, או אפילו אופיום טהור מזרעים ?

2. Biggie

Biggie חבר חדש

לייקים:
    2
    למה לא?
    10 תווים

3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    בטח

אגב לאיפה נעלמת אני צריך עזרה עם הפרג
    זרעתי ליפני איזה חודש פיזרתי את הזרעים ועדיין אין שום פרחים ואני אפילו לא בטוח שנבט, מתי זה צריך לפרוח?
    ועוד שאלה ליפני שבוע הנבטתי זרעים כדי לראות עם הבעיה הייתה בזרעים והם נבטו לי ליפני יומיים עוד יכול לצאת מישה משהו? אפשר לגדל פרג בקיץ?

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אם זרעת לפני חודש אז עכשיו (בהנחה שהם שרדו את החום והמחסור במים אם לא השקית אותם) הם צריכים להיות נבטוטים קטנים בגודל של ס"מ, עם עלים ממש קטנים.
    אני יעלה תמונות של שלבי גדילה שתבין איפה אתה אמור להיות
    אבל בגדול אחרי 4 חודשים לפחות מתחילה הפריחה.

לא כל כך מומלץ 'להנביט' פרג (בניגוד לאחרים כמו גאנגה) כי הם כל כך קטנים ועדינים, שהם רגישים לתזוזות ומעברים מעציצים -
    ההעברות האלה ברוב המקרים יגרמו להם או למות או להיות עקרים ולא לפרוח.
    אז כדי לזרוק אותם ישר לאדמה, או להנביט בג'יפי או משהו דומה וממש בשבוע הראשון לנביטה להעביר לאדמה למיקום הסופי (ששוב פעם צריך מלא שמש, מקום פנוי מעשבים וכו' וכו'.. כל הדברים הרגילים)

בדיוק היום שאלתי את עצמי אם אפשר יהיה לגדל בקיץ
    בגדול אני מאמין שכן, אבל רוב הסיכויים שהם לא יצאו טובים כמו בחורף
    הם מאד אוהבים את הקור של ה10 מעלות, את הגשמים, ואת השמש, אבל לא ממש את החום.
    חוץ מזה שהם מתנהגים הפוך מגאנג'ה - ז"א - 12-12 זה צמיחה, ו18-6 זה פריחה - ככה שבקיץ הטבע מסמן להם לפרוח ואם תזרע בקיץ הם לפי דעתי - או יגדלו קצת ואז ישר יפרחו ותקבל פחות יבול, או שהם יגדלו בלי לפרוח בכלל - ואז - אם הם ישרדו את החורף שלאחר הקיץ בשלום - אולי בקיץ שאחרי תקבל צמחים גדולים.. מעניין לבדוק הלוואי והייתי יכול.

לגבי המתכון אני אדאג לזה מתישהו בהמשך, הפרג מחכה אצלי בבית לרגע המתאים, כרגע אני קצת עסוק.

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני מוכן לשמוע על פרגים.

6. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    זה הבעיה שפיזרתי בהרים באזור שיש עוד צמחים אחרים ואין לי מושג מה נהיה עם זה
    הזרעים שהנבטתי שתלתי אותם בעציצים קטנים ולבנתיים גדלים מצויין

ואשמח לקבל את המתקון לתה אופיום מהזרעים מהחנות תבלינים

7. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    http://growopium.tumblr.com/post/6796193267/a-guide-to-growing-hydroponic-poppies
    תסתכל פה
    זה איזה מישהו שגידל היידרו פרג
    יש שמה את כל שלבי הגדילה, עם פירוט על הימים ועוד דברים.

הצורה של העלים יכולה להשתנות קצת לפי הזן,
    הנה עוד כמה תמונות

צורות שונות של העלים

ככה הם נראים כשהם רק נובטים

בערך בגיל שבועיים-3

שלבים שונים

תהנו
    והכי חשוב - תשמרו על עצמכם !

jkקנאביסוטול אוהב/ת את זה.
  8. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אוקיי אני אלך לבדוק השבוע
    ואני עדיין מחכה למתכון של התה

9. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    סבבה רק תעדכן אם אתה יכול אחי -
    חשוב לדעת מתי יש הצלחות ומתי לא !

אני לדוגמה זרקתי זרעים בכמה מקומות
    היום הלכתי לבדוק כמה מהם ובמקום אחד משום מה כל הצמחים מתו, אני עדיין לא יודע למה אבל הם נראו שרופים כאלה או מעודף\חוסר דשן או מהחום, אני לא בטוח - מה שמוזר זה שלא נשאר זכר לצמחים.

10. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    טוב תיכננתי לתת הסבר יפה עם תמונות אבל אני חייב להודות שהייתי יותר מידי תחת השפעה אז אני מבטיח לנסות לתת את הטוב ביותר עם מילים . זה אמור להיות די פשוט בסך הכל ...

אופיום מגיע מצמח שגדל בחורף ונקרא פרג. או זן ספיציפי שלו יותר נכון שנקרא פרג האופיום.
    כמו הפרג שרואים שמבצבץ אחרי פסח, רק פי 10 בגודל. הפרג הקטן דרך אגב גם מכיל חומרים נותני השפעה, אבל משמעותית חלשים יותר.

החומרים בפרג נמצאים בקפסולה שמכילה את הזרעים ושהיא הבסיס לפרח.
    עליה נמצאים עלי הכותרת לתקופה של כמה ימים בודדים (4-5) ואז הם נושרים.
    אחרי שהם נושרים הקפסולה ממשיכה לגדול ולייצר עוד ועוד אופיאטים, ויחד עם זה גם הזרעים שבתוכה מבשילים.
    יותר נכון זה - שבתוך הקפסולה נמצא הריכוז הגבוה ביותר של השרף בצמח - והשרף זה בעצם האופיום.
    הדרך המסורתית היא לפצוע ממש בעדינות עם חתך דק את הקפסולה ואז השרף יתחיל לנזול, אחרי כמה שעות הוא מתקשה ואז אפשר לאסוף אותו לגוש אופיום.
    צריך המון צמחים כדי לאסוף מספיק אופיום בשיטה הזאת, היום החברות תרופות פשוט קוצרות את כל הצמח ואז בתהליכים כימיים מפרידים את החומרים לחומרים בודדים ומשמה לחומרים חצי סינטטתים.
    דרך נוספת - 'ביתית' יותר היא לקצור את הצמח אחרי שהוא מבשיל ולהכין ממנו תה, או טינקטורת 'לאודנאום' (אופיום באלכוהול).

עכשיו -
    בזרעים אין אופיום.
    לעומת זאת הם מאד מאד טעימים ונחשבים מאד בריאים (אני יודע שיש בהם כמות מטורפת של סידן, ולא זוכר מה עוד אבל אני יודע שסידן זה לא הכל).
    אבל -
    בגלל שהזרעים שוכנים בתוך הקפסולה שמכילה את רוב השרף בצמח - החלק החיצוני שלהם עטוף בשאריות של אופיום.
    לפני שהם מגיעים לשקיות בסופר או בחנות תבלינים (לפחות ככה השמועה באינטרנט אומרת) - הם עוברים שטיפה
    אופיום מתמוססס במים ככה ששטיפה מורידה מהם את האופיום בדיוק בשביל שאנשים לא יתחיל להתמכר לזרעי פרג (למה אין לי מושג).
    אני די מאמין באמונה הזאת של השטיפה כי כשמסתכלים על הזרעים מקרוב אפשר לראות את ההבדל - אופיום כשהוא מתייבש הוא נהיה שחור, הזרעים שאני ראיתי בארץ עד עכשיו תמיד יהיו 90% בצבע כחול או אפור בהירים, ורק בודדים מהם בצבע שחור,
    זה והסתכלות על תמונות באינטרנט של זרעים גרם לי להיות די בטוח שהזרעים אכן עוברים שטיפה, סביר להניח עוד לפני שהם נכנסים לארץ.

בכל מקרה - למזלנו - עדיין נשאר קצת אופיום (לפי התיאוריה שלי זה הזרעים השחורים).
    איך אני יודע ? מניסיון.
    לפני שנה בערך ניסיתי להכין תה אופיום לפי הוראות מהאינטרנט.
    הרוב המליצו על השיטה הקרה - חצי קילו זרעים - ליטר וחצי מים קרים ומיץ מלימון או 2. מנערים בטירוף במשך 20 דקות ואז מסננים ושותים.
    האינטרנט אומר שהצבע של התה צריך להיות בצבע כמעט חלבי עם נגיעה של צהוב מהלימון, והטעם הברור של הפרג - אני לא קיבלתי אפילו משהו קרוב. היה קצת צבע צהוב אבל כמעט שקוף לגמרי, טעם ממש ממש עדין של פרג והרבה נוזלים חמוצים בבטן בלי השפעה מיוחדת.

לא מזמן עלה לי רעיון אחר - והוא הצליח.
    אז אני אפרט את התיאוריה לאיך להכין אופיום של ממש או תה אופיום בבית בקלות.

בשביל תה -
    לקחתי משהו כמו 400 גרם זרעים בתור התחלה (אל ואני חוזר ואומר - אל תהיו חזירים עם הכמות כי אופיום זה משהו שיכול להפיל אותכם חזק מאד, אם יש לכם איזה שהן בעיות בחיים, בעיות נפשיות או תקופה גרועה בחיים, חולשה פיזית - לא הכי 'שמנים' - אל תעשו את זה בבקשה !)
    הוספתי מים בערך פי 1.5-2 מהגובה של הזרעים (בתוך סיר עם תחתית עבה) ומיץ מ-2 לימונים סחוטים.
    הלימון מוריד את הפי אייץ לחומצה ועוזר לאופיאטים להתמוסס במים יותר טוב.
    נותנים לעניין לרתוח ואיך שזה מגיע לרתיחה מורידים את האש לנמוכה (אפילו לא צריך להגיע לרתיחה מלאה - שהיא 100 מעלות, כי ב80 בערך החומרים מתחילים להתאדות, אז לשמור על ביעבוע קטן זה האידאל).
    שומרים על התה בלהבה נמוכה, רצוי מכוסה, ואם אפשר משחקים עם הטמפ' כל הזמן ככה שמידי פעם יהיו קצת בועות קטנות, ומערבבים. בערך שעה.
    עם הזמן אתם תראו שהצבע של התה נהיה מצהוב שקוף לצהוב עכור או חלבי כזה, בערך אחרי שעה - שעה - ו20 זה מוכן.
    מסננים עם חולצה \ מסננת ושותים.
    בשבילי 400 גרם הייתה מנה אבל האינטרנט אומר להזהר עם זה כי -
    כל נאגלה של זרעים יכולה להכיל כמות אופיום שונה ברמה של שמיים וארץ, אפילו אם 2 הנאגלות נקנו באותו מקום ובאותו זמן והגיעו מאותה נאגלה אחת מרכזית - אין פה שום דבר שאפילו קרוב לדיוק.
    אז לשתות את התה לאט למי שעוד לא יודע מה ההשפעה.
    אחרי זה אפשר לעשות הרתחה שניה - שיוצאת בחוזק כמעט אותו הדבר, והרתחה שלישית שכבר יוצאת יותר חלשה אבל עדיין מכילה שאריות אולי..

מי שרוצה להכין אופיום מהדבר הזה - פשוט צריך לייבש משמה את הנוזלים
    או בשמש כמה ימים, או בתנור על חום נמוך מ-70 מעלות - גם יכול לקחת לא מעט זמן.
    או בשיטה קצת יותר טובה שעדיין לא עשיתי אבל אני אסביר שניה עליה.

במקום מים - ניקח אלכוהול 96% (אתנול לשתיה כמובן ולא משהו אחר)
    נשים את הזרעים בפנים על אותו עיקרון שהאלכוהול יכסה בערך 1.5 מהגובה (למרות שבתכלס לא צריך כל כך הרבה, אף פעם לא ניסיתי וזה נשמע לי המקום הכי הגיוני להתחיל ממנו)
    אני לא יודע כמה זמן זה יקח במינימום, אני מניח שלא הרבה, אבל רק כדי להיות בטוח - לפחות בפעמים הראשונות - הייתי נותן לזה יומיים - 3 לפחות.
    זרעים בתוך האלכוהול שלושה ימים, מידי פעם נותנים לבקבוק ניעור טוב (ולא לשכוח לסגור אותו שלא יתאדה לנו כל האלכוהול) ומחזירים למדף.

כשמגיע הזמן מסננים מהאלכוהול את הזרעים ואז יש בתוך האלכוהול - כמה אופיום שיש - שזה בטח לא הרבה.
    אפשר להשתמש בזה על אותו עיקרון של התה ולשתות, או - במקרה הזה - הרבה יותר קל לאדות אלכוהול ממים אז אפשר לאדות את הכל ובתאוריה להשאר עם גוש שחור ודביק של 'אופיום זרעים'.

11. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    זה הצבע שצריך להיות לתה

12. Biggie

Biggie חבר חדש

לייקים:
    2
    תודה רבה קודם כל, נהנתי לקרוא
    רק לא הבנתי איך זה הגיוני אמרת ששוטפים את הזרעים ולא נשאר אופיום אז רק כשמרתיחים אפשר להוציא את מה שנשאר אז כן נשאר?

13. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    התיאוריה שלי זה ששוטפים את הזרעים ונשאר ממש ממש קצת אופיום.

השיטה הכי נפוצה באינטרנט היא עם מים קרים,
    אבל זה מגיע מאנשים שגרים בחו"ל איפה שיש יותר סיכוי למצוא פרג ישר מהמגדל - מה שאומר - לא שטוף.
    ברמת העיקרון אופיאטים מתמוססים גם במים קרים בלי בעיה, ככה שאם הזרעים לא שטופים ויש מספיק מהם אז השיטה עם המים הקרים אמורה לעבוד.
    אבל כשיש לך רק 10 אחוז בערך של זרעים טובים אז לפי דעתי החימום עוזר לסחוט ממש את כל מה שאפשר.

מה שהוכיח לי את זה זה שכשניסיתי 3-4 פעמים עם מים קרים ולימון, ובין 500 ל-700 גרם זרעים (שזה המון) - זה לא עבד.
    אבל כשניסיתי עם הבישול, אפילו 300 גרם זרעים נתנו עבודה.

ד"א זה לא אני המצאתי ששוטפים את הזרעים,
    גם בחול עושים את זה,
    פשוט שמה יש יותר אפשרות להשיג את הפרג ישר מהמגדל,
    ואפילו לפעמים עם הקפסולה עצמה שמסתבר שמוכרים אותה לצרכי "יופי" (לשים בבית \ סידורי פרחים וכו')

14. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    הנה ההבדל בתמונה

זרעים לא שטופים - כמעט 100% שחור \ חום כהה

לעומת
    (אלה שלי ד"א)

15. Biggie

Biggie חבר חדש

לייקים:
    2
    אה הבנתי, כמה מומלץ לנסות לפעם הראשונה? ולגבי זה שאמרת שאי אפשר לדעת מראש ולשלוט על הכמות, אז פשוט לקחת כמה שלוקים לחכות כמה דקות עד שמקבלים את ההשפעה ואם לא ממשיכים לשתות? ואיך היא דרך אגב ולכמה זמן?

16. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    תשמע זה קשה להגיד למישהו אחר כמה הוא צריך לשתות ואיך .. זה יותר עניין של הרגשה ..

כמו עם כל דבר - אני ראיתי אנשים שמקיאים את הנשמה וברמת העיקרון עוברים לעולם הרוחות ליום שלם אחרי שרק עישנו שאכטה..
    לעומת זאת יש כאלה שלוקחים 3 כדורי מורפיום ועדיין מתפקדים ..

זה גם תלוי בך...
    זה אותו הכלל עם כל הסמים והחומרים שאתה מכניס לגוף בפעם הראשונה,
    צריך ביטחון, ידע וזהירות.

אני יכול להגיד לך רק כזה דבר - בשבילי - שזאת לא הייתה ההתנסות הראשונה שלי עם חומרים אופיאטים - 400 גרם זרעים בתה (מבושל) עשו עבודה לא רעה בכלל.
    אנשים אומרים שלוקח לזה בערך חצי שעה לעלות,
    לפי דעתי תוך חצי שעה אתה כבר אמור לדעת ללא ספק אם אתה מרגיש את ההשפעה או לא.
    אינדיקציה טובה זה הצבע של התה שצריך להיות כמו אצלי, או אולי נוטה טיפה לכיוון הלבן יותר (אני גם השתמשתי בתה - תה תכלס - ליפטון עם סוכר חום, ככה שזה נתן צבע קצת חום יותר), וחייב להיות חלבי מאד.
    באופן אישי - כל פעם ש'טעמתי' חומרים אופיאטים - ישר הרגשתי את ה'באזז' או הזץ' הזה - ממש באותה נגיעה על הלשון, זה לא ממש האפקט - זה באמת בא אחרי חצי שעה,
    אבל אם אתה יודע למה אתה אמור לצפות אז ישר מהשלוק הראשון אתה אמור להרגיש - כן כן זה זה ...

בכל מקרה ההמלצה בקרב סטלני האינטרנט היא להכין תה מבערך 400 גרם זרעים בתור התחלה,
    לשתות חצי, לחכות חצי שעה שעה - ואם צריך לשתות עוד.
    אל תשכח שככל שתהיה יותר פעיל - ההרגשה תרד יותר מהר. תנסה לזרום עם ההרגשה המרגיעה והמועכת של זה.

ההשפעה של התה היא יחסית ארוכה ביחס לנגיד לקחת כדור מורפין או קודאין או אוקסי וכו'..
    זה מגיע לאיזה שהוא שיא בערך אחרי 3-4 שעות, ואז זה יורד טיפה, וזה נשאר במצב הזה לא מעט זמן...
    פעם אחרונה עשיתי תה מ400 גרם זרעים, אחרי שעתיים או 3 הכנתי נאגלה שניה, והרגשתי עייף כל היום שאחרי זה.

17. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הוספה של לימון או יותר נכון חומצה (אצטית) לא עוזר להוריד את החומציות ובכך להפוך את האופיום למסיס.
    הוספה של חומצה לתערובת הופכת את כל האופיום להרואין. הרואין יותר "חזק" מאופיום ולכן כמות קטנה שלו מספיקה.

חימום של התערובת רק עוזר לקבל את אותו תוצר בפחות זמן.

18. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אגרונום איך אני מכין הרואין מאופיום?

19. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    חייב להודות שזה נורא מעניין, רק מצער אותי שאנשים הולכים לעשות את זה ולהסתכן בהתמכרות וכ'ו.

20. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    MrT,
    זה באופן תאורטי בלבד. שכל אדם יהיה אחראי למעשיו.

flox,
    כמו שווגס עשה. הוא הוסיף חומצה אצטית.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!