1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אז למה דווקא LSD?

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏8/1/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן חברים,

לאחרונה יוצא לי להתקל בלא מעט תגובות באינטרנט שנכתבות על ידי אנשים שצורכים פסיכדליים ותוהים מה מייחד כל כך את המולקולה המקורית של הופמן. חלק באמת רוצים לקבל תשובה ואת החלק השני זה לא ממש מעניין העיקר שיש סטלה. ואז נשאלת השאלה "אם החומר שלקחתי עושה סטלה וצבעים מי בכלל צריך LSD?"

אני אנצל את המקום הזה כדי לסגור לכם כמה פינות, כדי שתוכלו להבין לעומק ולהעביר הלאה:

LSD יש רק אחד. לחומר המקורי של הופמן יש יכולות ריפוי ותיקון "באגים" כמו שאין לאף חומר אחר בעולם. זה החומר הפסיכדלי היחיד שמסוגל לאפס את המוח, להחזיר אותו למצב שהוא היה אמור להיות בו מלכתחילה ולאפשר לנו להפעיל שיקול דעת ממקום שלא מושפע מהחינוך שקיבלנו. ללא חוקים וללא תבניות.

LSD פותח דלתות במוח שאף חומר אחר לא פותח. הוא גורם לנו להבין דברים מהיסוד ולא בצורה מופשטת כפי שלימדו אותנו. הוא היחיד שעונה לכל שאלות ה"למה?" שיש לנו. היחיד שעוזר לעצב מחשבות שיוצאות ממקום אמיתי שאינו מושפע מהסביבה או הנורמה. הוא מאחד את המחשבות של כל מי שצורך אותו וגורם לו לעשות דברים מדהימים.

LSD גורם לנו להיות טובים יותר. יעילים יותר. יצירתיים יותר. הוא זה שגרם למהפכות בשנות השישים, הוא זה שהוליד את המוזיקאים הטובים בעולם והוא היחיד שיש לו את היכולת לשנות את העולם.

בלי LSD המוזיקה שטחית בדיוק כמו שהיא היתה לפני שמוזיקאים גילו את החומר הזה. מרגישים את זה היטב בעשור האחרון. האמנות השתנתה, האופנה והתרבות באופן כללי. מסיבות טראנס הפכו למקום שאליו מבלים מגיעים בשביל לצרוך סמים, לא משנה מאיזה סוג, העיקר להתפוצץ. זה ככה כבר למעלה מעשר שנים. הדור הנוכחי יוצא למסיבות מבלי להבין את המהות שלהן. ההפקות והאמנים מתאימים את עצמם לקהל וכך נוצר מצב של לופ אינסופי.

אני זוכר איך הייתי לפני הפעם הראשונה שצרכתי LSD. היה לי נסיון עם מסקלין ופסילוסיבין. נהניתי מהמוזיקה ומאוד אהבתי לצאת למסיבות. אבל ברגע שצרכתי LSD בפעם הראשונה הכל השתנה. פתאום המוזיקה עברה דרכי. הגעתי למקום שהיוצרים היו בו כשכתבו את המוזיקה שלהם, ראיתי את מה שהם ראו, והבנתי את זה רק אחרי שהתעמקתי בעטיפות של האלבומים שהאזנתי להם. הבנתי למה הם בחרו להשתמש בצלילים שבחרו ולמה החליטו למקם אותם במקום שהחליטו. הבנתי הכל. וזה נראה פתאום כמו הדבר הכי נכון בעולם.

LSD מחבר אותך לעצמך ולסביבה. הוא מלמד אותך להעריך את היקום והעולם שאתה חי בו. הוא גורם לך להבחין בדברים שלא היו קיימים מבחינתך קודם לכן, כמו אינטראקציה בין בעלי חיים בטבע. אתה פתאום מבין שהציפורים לא סתם מרעישות בבוקר, הן משוחחות ביניהן, ולפתע הכל נשמע כמו שירה הרמונית. הכל מסודר להפליא וברור. שום דבר לא מרעיש. הטבע שר, בצורה תבניתית מדוייקת.

חברים יקרים, מה שאני מבקש זה שתחשבו על הדברים האלה בפעם הבאה שאתם מתכננים לבלוע כימקילים שלא עושים שום דבר מלבד לדכא את היכולות שלנו ולהכהות את החושים. אתם צורכים סמי מסיבות שהורגים לכם את חוש היצירתיות ולכן אתם נהנים ממוזיקה כל כך שטחית מבלי אפילו להבין מה לא בסדר בה.

LSD זו מתנה. זו תרופה. זה המפתח לכל מה שטוב בעולם הזה.

שמרו על עצמכם.

הצטרפו למהפכה עכשיו!
    http://forum.קנאביס.com/index.php?threads/המהפכה-מתחילה-כאן.14883/

#1 שולגין, ‏8/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏8/1/17
    Cinderrela 99 אוהב/ת את זה.
  2. iWannaGrow

iWannaGrow קנאביסט

לייקים:
    26
    שולגין היקר, תודה רבה לך על כל המידע, וכל כך כיף לקרוא את הפוסטים שלך כל פעם, ללמוד יותר, מצד שני אני גם מתבאס שהממשלות וכל מי ש"מעלינו" חסם לנו את הגישה לחומר
    אני רק מקווה שיום אחד באמת יצא לי, ולכל מי שרוצה, שיתנסה בLSD האמיתי.. הרי זאת מתנה שניתנה לנו בצירוף מקרים, וכל מה שעושים זה רק לקבור את המתנה הזאת

שוב, תודה לך על מה שאתה עושה וצריך להמשיך להלחם לאט לאט..

שבוע טוב לכל חברי הפורום

3. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    תותח,כרגיל!מסכים איתך לחלוטין
    האירוניה היא שהיום ראיתי פה מישהו שהגיב בדיון על טריפ רפורט שלו,והוא כתב שהוא לא מחפש לחקור את האסיד וכו',אלא רק להנות מהמוזיקה.יש ככ הרבה מעבר.

דרך אגב תקעת אותי עם סיימון פוספורד ברמה הזויה,אני כל יום חורש עליו ולא נמאס,כל פעם נהנה מהסיפור.

4. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    אני רוצה להשתמש באסיד ככלי התפתחותי שיעזור לי להתמודד עם כל מיני הפרעות אישיות שאני סובל מהן ובתקווה יעזור לי מבחינה נפשית/מנטלית/רוחנית.... אני רוצה להשתמש בו בצורה רצינית ולא כעוד משהו שטותי למסיבות כמו רוב האנשים שמוציאים לסמים האלה שם רע במסיבות טבע סתם בשביל "דליקות" זולות.. קנאביס אותה דוגמא, החומרים האלה פותחים צ'אקרות בניגוד לסמים בידוריים אחרים כמו אלכוהול או קפאין.. יש אנשים שמביישים את החומר עצמו וההתייחסות אליו וצורת השימוש בו אבל זאת התרבות המערבית הקלוקלת שאנחנו חיים בה...

אין אחד פה שיכול לתת חוות דעת חיובית על האסיד שמסתובב בארץ?

בנוגע לקנאביס לדוגמא הייתי באמסטרדם ועישנתי חומרים איכותיים אבל בכל זאת אין לי בעיה עם הקנאביס או החום שיש בארץ ואני נהנה גם מהם..

לגבי האסיד-- מבין שהמצב מחורבן אבל אף אחד לא יכול לתת גם ביקורות חיוביות על האסיד שמסתובב פה? ולא מתכוון לסתם עוד סטלה או לראות כל מיני דברים מגניבים... לא יכול להיות שלכל הסוחרים יש אותו חומר. או שכן...?

אני מתכנן להתנסות בקרוב ומה אני קורא פה מבאס...

#4 פטריה צבעונית, ‏8/1/17
    cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  5. בנג'מין פרנקלין

לייקים:
    2
    אחי אני יכול לתת לך חוות דעת על טיפות שחבר אישית היה שותף בהכנה יש לסד ברמות מאוד גבוהות בארץ שממש נתאים לבית ולתקן תמוח ולקבל טריפ אל עולם התודעה לא הכל שחור ופסימי יש אחלה אסיד בארץ ..

cannabisnaut ו-פטריה צבעונית אוהבים את זה.
  6. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    חשוב לי לציין שניתן להגיע לאותן תובנות גם בלי לצרוך אף חומר מרחיב תודעה (שיכול להחריב גם את התודעה). בכל מקרה אמא אדמה העניקה לנו את מתנותיה וחוכמתה אם זה בצורת פטריות קטטוסים איוואסקה וDMT מסונתתז, תרבויות עתיקות ושמאנים הסתדרו יפה גם בלי האסיד והגיעו לעומקים שרובנו יכולים רק לפנטז אז קצת צניעות לא תזיק. ואני לא חושב שהעומק המוזיקלי אבד רק בגלל שאין אסיד אמיתי זה משהו הרבה יותר חברתי מעין שלב מעבר בין העבר לעתיד שגורם לאותה שטחיות בחברה שלנו, תמיד הייתה מוזיקה טובה ומורכבת ומוזיקה גרועה בכל דור. לגבי הנסיון שלך עם המסקלין והפסילוסיבין כנראה שהנסיון שלך היה דל וקצר ולא הגעת לעומק או למרחב ה"מורפוגנטי" של אותם צמחים לא מימשת את הפונטציאל שלהם לא הגעת ל"break through" שלהם, ולכן אתה אולי ממעיט בערכם ושם את האסיד מעליהם, עדיף שתאמר שזאת דעתך והטעם האישי ולא איזשהי אמת מוחלטת אחרת זה כבר נשמע כהטפה וזה מעיק. דבר נוסף שיכול להיות הוא שהנסיון שלך במסקלין ופסילוסיבין הוא זה שגרם להשפעה היותר עמוקה שחשת לאחר מכן כשצרכת אסיד בדומה לקנאביס שמשפיע שונה לאחר צריכת חומרים פסיכודלים. ישנם הרבה משתנים ואינדיבידואל שמשחק פה האסיד הוא חומר אולטרא פונטנטי כך שסיכוי גדול שביחס למינון של החומרים האחרים שצרכת הוא היה הרבה יותר משמעותי.

פטריה צבעונית אוהב/ת את זה.
  7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    בשמחה! שבוע טוב חבר.

#7 שולגין, ‏8/1/17
  8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    שמח לשמוע. אני אשלח לך עוד מוזיקה מעניינת בהמשך :)

9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    רק מי שצרך LSD אמיתי יכול לענות לך על השאלה הזאת. אל תחפש תשובה חיובית בכח. אין LSD בארץ. החומרים שמסתובבים כאן לא תורמים להתפתחות תודעתית בשום צורה. הם עובדים לכמה שעות ונעלמים. בדיוק כמו כל סם מסיבות אחר. מי שאומר לך שהחומרים שמסתובבים בארץ עובדים לא מבין שום דבר ב-LSD.

10. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    גדולים ממני טענו את אותם הדברים. לא סתם החומר הזה קיבל את התואר LSD, the king of psychedelics. אתה לא יודע כמה קקטוסים ופטריות צרכתי בחיי, אז בוא לא נסיק מסקנות נמהרות. תקרא קצת על החומר הזה ועל מה שהוא עשה לחברי הביטלס. תאזין למוזיקה שלהם לפני ואחרי השימוש בחומר. המוזיקה הפסיכדלית נוצרה בסוף שנות השישים ברגע שמוזיקאים גילו את ה-LSD. מסקלין ופסילוסיבין ידועים לאדם מאות שנים ומעולם לא גרמו למהפכה מוזיקלית כמו המהפכה שהתרחשה בסוף שנות השישים.

אני לא אומר שמסקלין ופסילוסיבין הם חומרים שאינם תורמים להרחבת התודעה. זוהי אינה מטרת הדיון.

11. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    שמעתי בלא מעט הרצאו
    שמעתי גם בלא מעט הרצאות שלפטריות לדוגמא יש חוכמה "חוצנית" והן סוחבות איתן אינסוף ידע "תודעתי" וחוכמה של מיליוני שנים(הן נמצאות פה עשרות מיליוני שנים בכדור הארץ הרי, משהו שאי אפשר לומר על אל אס די לדוגמא שנוצר רק בסוף שנות ה-40). כך שזה לפי טעם אישי ויותר חשוב לפי כמות ההתנסות שלך באותו חומר.

אני בתור טירון פסיכדלים ממה שקראתי החומר שהכי מסקרן אותי זה DMT אבל אני לא יוצא בהצהרות אם יש חומר כלשהו שעדיף על האחר, קטונתי... זאת אפשר להגיד אחרי התנסות מספקת בכל חומר ומינונים מספקים ולפי האינדיווידואל(גם אז לא בטוח שכן לא נראה מה כל טריפ ייתן לך).. טרנס מק'נה לדוגמא היה טיפוס של פטריות. מצרף סירטון שלו שבו הוא מדבר על ההבדל בין פטריות לאל אס די.

#11 פטריה צבעונית, ‏8/1/17
  12. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    מאוד מעניין
    אני חושב אותו דבר על מדיטציה, אין לזה תחליף

שולגין ו-cannabisnaut אוהבים את זה.
  13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    LSD אולי נוצר בשנות הארבעים של המאה הקודמת, אבל הוא נותן לך גישה לכל מה שהתרחש בעולם מיליוני שנים אחורה. הנה למשל מה שיש לד"ר טימותי לירי לומר בנושא:

14. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    אז כנראה שהגדולים לא היו כאלו גדולים או שלא הבנת אותם שום אסיד לא יעזור לך מעבר לפתיחה ראשונית, את התשובות אתה צריך לחפש. ותארים לא עושים עלי רושם, התקופה שבה החומר פרח ניפחה את שמו והפכה אותו לסם הכי אוברייטד שקיים. אתה צודק אני לא יודע כמה אבל יש לי בינה ודעת ולפי מה שאתה כותב ומשדר זה ברור לי. קראתי הרבה מאוד עליו ואת הספר של הופמן בעצמו אל תמהר גם אתה להסיק מסקנות. רוב המוזיקה של הביטלס האמת לא מעניינת אותי ותמיד נשמעה לי פשוטה מידי קצרה וקיטשית ואם לא הייתה כזאת הבני נוער של אותה תקופה לא היו מעריצים שרופים שלהם שצורחים בהופעות ושורפים חזיות כמו הקהל של ג'סטין ביבר או אביב גפן תחשוב על זה... או כל אחד אחר ממוסחר. התקופה הביאה להם את המעמד ויתר אהדה זה נצרב בתודעה וקיימת שאלת הביצה או התרנגולת מה קדם למה ואולי הקשר בכלל רק נסיבתי, חוץ מזה שאני יותר טיפוס של פינק פלויד:) הביטלס למשל היו בזמן הנכון ובמקום הנכון לכן פורפורציות לא יזיקו כאן. אז היא נוצרה בשנות השישים נו ו...? ישנה המון מוזיקה אמנם לא פסיכדלית במובן "הקלאסי" הקדוש בשבילך אבל לא פחות טובה בשבילי אני מכנה אותה מוזיקה טריפית/חללית שיוצרה בהשפעת חומרי הזיה כמו האלבום disintegration של הקיור למשל, או מוזיקת אמביינט, ושלל מוזיקה "רוחנית" יותר חשוב לי הטעם האישי, יש מוזיקה או סגנונות שנוצרו בהשפעות מלחמות ועבדות כמו בלוז למשל, אבל למה זה משנה מה גרם לה להיווצר? איך זה עושה אותה יותר במשהו, ובמה המידע עוזר לי אישית חשוב לי מה אני חושב לא מה אומרים אחרים, הגדרות או סגנון ייחודי שנוצר לא מעלה ולא מוריד מבחינתי. פטריות וקקטוסים וכל מה שמניתי לא פחות פסיכדלי והם האבות המייסדים האמיתיים של האסיד לכן תמיד יהיו בעלי ידע רב יותר ובעלות רוח "רוח הצמח" יותר משפיע מאשר כמיקל שצמח פרח ונבל וזהו סופו למעשה. שנות ה60 והאסיד לא יחזרו חבל על הקינות של חסידיו. ואגב מבחינתי למוזיקה תחת השפעת אסיד אין חוקים ברורים כל אחד יכול להימשך לסגנון האהוב עליו תחת השפעה הטוען אחרת חובת ההוכחה עליו.

יפה, אבל מטרת הדיון שלי היא לנפץ את בועת האסיד שנוצרה כאן בפורום "פסיכודליה" אולי תשנו את השם לפורום אסיד ומאמיניו וזהו? את הגורו כבר מצאו אני מניח.

#14 cannabisnaut, ‏8/1/17
    פטריה צבעונית אוהב/ת את זה.
  15. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34

אני לא מזלזל באל אס די או בעובדה שהוא חצי טבעי/חצי מלאכותי.

אמרתי שזה אינדיווידואלי מדי להגיד אם סם פסיכדלי אחר טוב מהשני. זה משהו בלתי אפשרי להחליט וכל אחד שהתנסה ייתן דעה אחרת. ואולי בהמשך הוא יישנה את דעתו גם.

רוב האנשים סולדים מההשפעה של סלוויה דיבינורום, מצד שני יש לא מעט אנשים שמתנסים בו שנים והוא הופך להיות הסם האהוב עליהם לחקר עצמי.

16. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    אני מניח שתחלוק גם על טרנס מק'קנה? או שהוא גם לא ניסה אסיד אמיתי? הרי איך הוא עושה השוואה כזאת בכלל

17. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה עונה לעצמך ידידי. הצגתי את הביטלס כמקרה. גם פינק פלויד נוצרו מ-LSD. אני באמת לא יכול לנהל מולך דיון כל עוד לא ניסית את החומר המקורי והאזנת לפינק פלויד תחת ההשפעה שלו. צרכתי המון פטריות וקקטוסים בחיי. גם בשנות התשעים וגם לאחרונה. בהשוואה ל"אסיד" שמסתובב היום אני מסכים שמסקלין ופסילוסיבין יגרמו לחוויה יותר משמעותית ואינטנסיבית. LSD אמיתי נמצא בקטגוריה אחרת, לא משווה אותו לפטריות ולא לקקטוסים. יש לו את המקום שלו והוא יעיל במקומות שאף חומר אחר לא יעיל בו.

שוב, זהו לא נושא הדיון. המטרה היא לנסות לגרום לאנשים להפחית בצריכת הכימיקלים שמסתובבים בחוץ. אם אתה מעוניין לנהל דיון בנושא ההבדלים בין פטריות ל-LSD אתה מוזמן לפתוח אשכול אחר בנושא.

תודה.

18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    יש אנשים שאלכוהול זה החומר האהוב עליהם, איך זה קשור לדיון?

19. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    מדיטציה זה מדהים אבל קשה... קשה להתמיד בזה ולא קל לראות בזה תוצאות גם לאורך זמן ארוך של תירגול. אנחנו חיים בסביבה שמקשה על התירגול הזה.. סמים פסיכדליים זה יותר straight forward וזה בטוח לא יהיה משעמם במהלך החוויה.

סם האריס מדבר על הנושא :

אם כבר בהקשר של מדיטציה ופסיכדלים יש משהו מעניין שנקרא הקרנה אסטרלית וזה מאין "טריפ" תוך כדי מדיטציה. לא שזה הכוונה של מדיטציה(מיינדפולנס) אבל זאת גם אפשרות תוך כדי הרפיה עמוקה של הגוף.

סופרמריו3 אוהב/ת את זה.
  20. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    קשור מהבחינה ש-אתה חושב שאל אס די הוא הסם המובחר מיתר החומרים ואני אומר- זה לא משהו מוחלט... אף אחד לא ייתן תשובה חד משמעית בנושא...

כיום אגב מה שהולך והכי מיוחצן במדיה זה איוואסקה עם כל התיירים שטסים לדרום אמריקה בשביל זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!