1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך עזרה דחוף בגידול

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י FlowerMan, ‏9/1/17.

1. FlowerMan

FlowerMan חבר חדש

לייקים:
    0
    היי לפני כמה זמן אני וחברים שתלנו זרע סתם לצחוק באדנית בגינה ובמדך שלושה ימים חבר השקה בבוקר ראינו שלא הולך ועזבנו את העניין. עבר בערך חודש פתאום קלטנו שהזרע נבט ויש גבעול עם שני עלים ממש ממש בהתחלה עכשיו האדנית הייתה בחוץ בקור וגשמים ורוחות ובכל זאת גדל, שמנו את האדנית בבית ואנחנו די תקועים עם ההמשך חשבנו להמשיך לגדל בחוץ אבל יש רוחות מטורפות וזה בדוק חהרוס את הצמח, מישהו יכול לתת טיפים כלשהם?
    נ.ב אם הזרע הצליח לנבוט בתנאי נזג אוויר מאוד קשים יחסית זה אומר שכנראה הוא אוטומטי? תודה

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    שלום חבר.

1. אין קשר בין העובדה שהוא הצליח להנביט בתנאים קשים לבין ההסקה שמדובר בזן אוטומטי.
    למעשה, מאחר שלהערכתי אתם מצאתם את הזרע בקססה/פרח/חבר זרק לך. סיכוי סביר ביותר
    שלא מדובר באוטומט.

2. הטיפ המרכזי שאולי הייתי מציע לכם, במידה ואתה מתכוון לנסות ולהשלים לצמח מחזור חיים
    שלם עם תוצאות אידאליות - יהיה להכניס את הצמח פנימה לבית ולגדל אותו תחת נורות בתנאים
    מלאכותיים. עכשיו זה בערך הזמן הכי גרוע בשנה לגידול חוץ.

בהצלחה!

3. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    הטיפ שלי שישאר בחוץ.. בגלל שזרקתם אותו בגינה שבחצר נראה לי שלא התכוונתם להוציא איזה אלפיה (לפחות) על אוהל+דשן+תאורה אז נכון שהצמח לא יתן לכם מחזור חיים אידיאלי ותפוקה מירבית אבל זה לא כזה נורא..
    עוד חודש חודשיים שיגדל קצת תחתכו לו כמה גבעולים שתשימו באדמה עם תוסף מיוחד לייחורים- וככה תשכפלו לכם עוד כמה צמחים.. ואז תלכו על כמות במקום איכות :)
    ובכל אופן הפריחה תתעכב עד שיתחמם קצת..
    עכשיו אני מגדל מתחיל אז אם למישהו יש עצה משופרת הוא מוזמן לתקן..

4. FlowerMan

FlowerMan חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה גבר, יש מנורה/אופן גידול מסויים שאתה ממליץ עליהם?

5. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אם מדובר בגידול ראשון שלך מהסוג הזה, הייתי ממליץ להתחיל עם רכישה של נורת נל"ג 250 וואט
    מאחת מחנויות ההידרופוניקה בארץ (או בחנות מחו"ל באינטרנט, אבל שתהיה מדגם מוכר ואמין).

לגבי אופן הגידול הייתי מציע שתעשה את זה הכי פשוט שאפשר, מקסימום תעשה
    כמה קשירות:

http://knb.is/1c41Q5j

לאחר שתתנסה במחזור גידול אחד כזה, תרגיש יותר בנוח עם טכניקות אחרות.

בהצלחה.

6. FlowerMan

FlowerMan חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לציין שהצמח ממש בתחילת דרכו וה"גזע" שלו ממש לא גזע הוא ממש עכשיו נבט. לפי דעתך מתי צריל להתחיל לקשור? ולגבי ההשקייה איך אני משקה את הצמח בצורה נכונה?

7. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אפשר לקשור כבר אחרי 3-4 הסתעפויות ענפים.

ממליץ לך לקרוא מידע כללי על הנושא בשביל שלא תאלץ לשאול על
    כל דבר באופן פרטני, תוכל להתחיל כאן:

http://forum.xn--4dbcyzi5a.com/inde...ידול-קנאביס-האשכול-הזה-יחסוך-לכם-זמן-יקר.521/

8. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    חייב לציין שלפני הטרחה וההוצאות הכספיות על קנית מנורה וגידול פנים- תראה בכלל אם אתה לא מגדל זכר...אח"כ סתם תתבאס- הכי מומלץ להזמין זרעי נקבה מזן שמתאים למתחילים ככה אתה יודע מה אתה מקבל

אתנול אוהב/ת את זה.
  9. FlowerMan

FlowerMan חבר חדש

לייקים:
    0
    לא כל כך מבין איך זה עובד, אם זה זכר לא יהיו לי פרחים בכלל?

10. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    =
    זכר בעיקר טוב לשימור הגזע והפרייה.. אבל בגדול יתן תוצר פחות איכותי- יש בו פשוט פחות חומר פעיל בהרבה
    בגלל זה אני ממליץ לקנות בחנות זרעים- תתייעץ בפורום הרבה אנשים ישמחו לעזור לך
    שאתה מזמין זרע יש לך
    אלמנטים של סאטיבה/אינדיקה(נותן השפעות קצת שונות) שמושפע מריכוזי CBD/THC שונים
    +אפשרות להזמין זרע שינביט לך כבר נקבה + זן שיהיה קל לגידול
    +זן בעל פריחה אוטומטית (הצמח יפריח תוך מס' שבועות קצוב בלי קשר למחזורי אור או במקרה של גידול חוץ-עונות השנה)
    תקרא קצת במגזין על גידול מאמין שיהיה שם את כל מה שאתה צריך להתחיל
    בהצלחה בגידול

11. Eff

Eff קנאביסט

לייקים:
    225
    מאד כדאי להשקיע שעה שעתיים ללמוד יסודות של הנושא.
    זה יחסוך לך התחרבשויות, טעויות, וביקורים יומיים פה..
    יש המון מדריכים ברשת וגם פה באתר.
    בנוסף לזה שתבין את יסודות הגידול הבייתי, טכניקה בסיסית, ודרישות הצמח הזה ,
    תגלה אולי שזה מרתק.

ממליץ על
    http://www.growweedeasy.com/

12. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אחי עד שתלך לחנות לקנות את המנורה, עד שתתקין אותה עד ש- ועד ש- בסופו של דבר לצמח אין מחזור אור ברור והוא לא יגדל לך כמו שצריך, ועל שתיל אחד מזן לא ידוע ויש מצב שהוא זכר אני לא ממליץ לך להשקיע בציוד גידול כרגע, מה שאני אומר זרוק אותו לפח או תשאיר אותו בחוץ והוא ישר יעבור לך לפריחה ואולי יצא לך איזה חצי גרם יבש. אם אתה רוצה לגדל ברצינות תזמין זרעים, תקנה ציוד ותעשה את זה כמו שצריך.

13. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אחויה זכר לא יתן לך "תוצר פחות איכותי", הוא לא יתן לך שום דבר שאתה יכול לעשן הוא לא מוציא פרחים, הנקבה מוציאה פרחים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!