1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מזל טוב לאיש והאופניים

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏11/1/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    #1 שולגין, ‏11/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏11/1/17
    עידו חדד ו-newbudder אוהבים את זה.
  2. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    זה כבר ממש עבודה זרה:rolleyes: האיש נפטר ב2008 לפני 9 שנים על מה לעזאזל אתה מדבר?! "מזל טוב לד"ר אלברט הופמן שהיום בן 111!" ממש כת משיחית צומחת לנו פה מתחת לאף... מזכיר את חב"ד "יחי אדוננו מורנו ורבנו מלך המשיח לעולם ועד" מתי מקימים את כנסיית הופמן עם פסל להשתחוות?

3. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    מה כלכך נורא בהנצחה של אדם שהוא בוחר להעריך...?
    למה חשוב להנציח ראשי ממשלה, מלומדים שונים ומפורסמים ואותו לא?

4. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    הוא כתב שהוא "בן 111 היום" כאילו הוא חי... אנשים בהזיה.

5. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    מזל טוב עד 102 :( אדם יקר

6. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    חחחח הגזמת קצת, סה"כ אמר מזל טוב לאיש יקר, חי או מת הוא נחקק בספרי ההיסטוריה.

7. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    נראה לי שאתה בטריפ רע, מי שהזייה פה זה אתה.

vvasili אוהב/ת את זה.
  8. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    תשמע, זה שכנראה פעם אחת אכלת איזשהוא קרטון מודרני רקוב ששיבש אותך לא אומר שאתה צריך לרדוף את הLSD ולנסות להוכיח לכולם שזה זבל.ההודעות שלך מביכות ובסה"כ המטרה של כל המהפכה פה בפורום זה לגרום לאנשים לפסוק לצרוך כימיקלים מזובלים לא מזוהים שמתיימרים להיות LSD ובפועל הם כלום ושום דבר חוץ מנזק.אני באמת מציע לך להפסיק להגיב על כל אשכל של LSD עד שלא תזכה לצרוך את החומר המקורי.
    זה נראה כאילו יש לך גלאי של המילה "LSD" ובכל פעם שהיא מופיעה בפורום אתה קופץ ונותן נאום למה LSD זה חרא.תפסיק.

הופמן,מזל טוב!האיש הזה אכן העניק לנו מתנה שאין כמותה.
    שולגין אם תטוס היום לבקר את הופמן לרגל יום הולדתו תמסור לו את אהבתי!:)

vvasili ו-Outdoor אוהבים את זה.
  9. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    בזכות הבחור אני מי שאני ואם לא הגילוי המופלא שלו האיתי בנדם שונה.

זוכרים ומכבדים ואוהבים אותך דוק....

newbudder ו-Outdoor אוהבים את זה.
  10. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    תקשיב טוב ילד לא אכלתי שום אסיד מודרני רקוב, ואני גם לא מתכוון ואין לי צורך בזה אם היית מכיר אותי באמת היית יודע. אין לי בעיה עם ה LSD ח"ו כשלעצמו יש לי בעיה עקרונית עם אנשים שעושים תעמולה לאסיד כאילו זה אלוהים ואנשים שקוטלים בביטחון גמור כל דבר אחר שלא שייך לאותו חומר. הייתי רוצה לראות בפורום פסיכודליה ואתר של קנאביס התייחסות לדברים יותר טבעיים או על חומרים שונים אחרים לעומק, מאשר דיבורים על חומר שאבד עליו הקלח כבר לצער כולם, תפנימו היה ונגמר ואותו מומנטום והפריחה של שנות ה60 והלאה לא תחזור יותר חבל להתקע בעבר, צריך להשלים עם כך ולקבל את זה. התייחסות לזה כאל דבר אבסולוטי והייחס הפנאטי משהו מצד שולגין לכל העסק הנ"ל לא מוסיף נקודות, זה מזכיר לי חוזר בתשובה שחושב שגילה את האור והשמש זורחת לו מה... תוציאו את הראש מהאדמה כבר. "מהפכה" חיים בסרט רע.

11. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    תעמולה?אתה מתנהג כאילו מתנהלות עכשיו בחירות לראשות הממשלה בין הLSD למסקלין לפטריות ולשאר החומרים הטבעיים שאתה מחבב.אף אחד פה לא קטל שום חומר כזה או אחר,שולגין ציין שלדעתו ועל סמך הנסיון שלו עם פסיכדלים הLSD הוא החומר הפסיכדלי החזק שיש והביא מספר טיעונים שמחזקים את דעתו.
    אף אחד לא מעיט בערכן של הפטריות והקקטוסים וכו'.כל חומר והסגולות שלו.היית רוצה לראות בפורום פסיכדליה יותר התייחסות לדברים טבעיים?יופי,אז תפתח דיונים,ותיצור עניין.תבין שבאים פה למען הקהילה,ואתה שם רגליים,צריך לטאטא את כל התגובות אנטי שלך שבכלל לא קשורות לעולם.
    באמת שקשה לי להבין אותך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!