1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חום בארץ

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Black Beatle, ‏11/1/17.

1. Black Beatle

Black Beatle חבר חדש

לייקים:
    4
    זה נכון שהחום בארץ מרוסס ומעורבב עם חומרים מזיקים? זה מה שכל מי שאני מכיר אומר לי. אשמח לדעות, אם מישהו התעסק בזה ויכול לומר בוודאות.

2. AvAdon

AvAdon חבר חדש

לייקים:
    5
    בדוק בעצמך , קח חתיכה קטנה , מים חמים ופילטר קפה
    תמיס את החתיכה במים , ותסנן דרך הפילטר את הכל
    מה שישאר לך בפילטר זה החשיש ומזהמים שלא ממיסים במים
    במים תוכל לראות את כל החרא שדוחפים לחשיש , ודחפים תאמין לי
    את החשיש אתה יכול ליבש טוב ולעשן

דרך אגב את יכול לנקות כך חשיש ממזהמים
    רק שתצתרך להעביר אותו 20 פעם בערך , מנסיון , אחרי זה חתכתי מהחשיש סופית

3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    חשיש מדולל. מדולל בבוץ, חול, אדמה, חינה, חרא.

במקרים נדירים גם שבבי זכוכית לנצנוץ

אבל אין שם חומרים מזיקים לרוב. לא אדולן ולא כלום.

4. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    אם אתה רוצה משהו טוב אני תמיד אומר תגדל בעצמך...אחת הדרכים הקלות לסוחר להגדיל תפוקה ולקצץ עלויות היא ריסוס..

5. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    אני באמת אף פעם לא הבנתי את זה שריסוס מגדיל או מקצץ עלויות בסופו של דבר זו אותה תפוקה מרוסס או לא ואם כבר יותר משתלם להוסיף עלים ואם זה חשיש כנראה שהוא פשוט חרא בארץ לא יודע אם מכינים אותו מקנאביס או מחרא של פרות

6. Black Beatle

Black Beatle חבר חדש

לייקים:
    4
    אני מעשן ירוק, מהחשש שהחום מזיק.
    וירוק לא מלא חומרים מזיקים?
    דרך אגב, השיטה של הסינון באמת עובדת?

כל זה לא מזיק?

7. Black Beatle

Black Beatle חבר חדש

לייקים:
    4
    לצערי אני לא יכול לגדל במצב שאני בו כרגע...

8. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    כן אבל..בדומה לנייס גאי שזה עשב מרוסס- פרחים מגיעים יבשים כמובן אבל יתכן באמת ומדללים אותם בעלים מרוססים כדי שיתנו אפקט סטלה, אני לא מבין גדול בדילול או בחומרי הדברה..אני פשוט בעד אורגני :)

9. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אני חושב שלא הבנתם את המושג מרוסס.
    אפשר לרסס סתם במים את הפרחים או את החשיש, במים או בכל חומר נוזלי אחר..לא בהכרח מזיק.

ואפשר לרסס בקנאבינואידים סינטטים (נייס גיא) - זה מצב נדיר. מאוד מאוד נדיר. אחד למיליוני גרמים תמצאו.

אדולן, פרג האופיום, וכדומה - לא תמצאו לא בירק ולא בחשיש כמובן.

המקסימום שתמצאו בחשיש זה חינה, בוץ, אפילו - פלסטלינה
    לא משהו מזיק.

רוב מוחלט של הירק בארץ ברמה מצויינת + + . תתפלאו.
    לא מרססים - היום השיטות שונות, הם משאירים קצת עלים וענפים...
    והחשיש....אפשר למצוא בארץ כאלה עם המון המון THC, תתפלאו.

Black Beatle אוהב/ת את זה.
  10. Black Beatle

Black Beatle חבר חדש

לייקים:
    4
    תודה על ההסבר.
    הידע שלי זה לפי מה שאני שומע מאנשים אחרים, רציתי לדעת קצת יותר ועזרת לי.
    אם אתה יכול להסביר עוד על ריסוס וערבוב...
    תודה.

התארגנתי על ירוק בזול(הצבע נטה להיות יותר חום), הבעיה איתו שהוא עשה לי כאב ראש, יתכן שהיה בו עוד חומרים?

11. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    הוצאת לי את המילים מהפה

12. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    חומר מרוסס זה ירוק שריססו את הצמח בחומרי הדברה, זה בדרך כלל ההקשר שבו משתמשים בביטוי.
    באמת אחי שבירוק הסיכוי שתיפול על משהו מרוסס הוא נמוך מאוד..

לגבי הקנבינואידים הסינטטים אני מעולם לא ראיתי ירוק שרוסס בחרא הזה. מרססים את החרא הזה על טבק וצמחי מרפא, עשבים למיניהם וקוראים לזה נייס גאי.

יכול להיות הירק שנפלת עליו בזול הוא מלפני כמה שנים יכול להיות שלא גודל נכון יכול להיות שיש בו עובש יכול להיות אלף ואחת דברים בלי תמונה לא נדע, אבל כמעט ואין סיכוי שזה מרוסס בשום דבר.

לגבי חום, יש הרבה חרא בארץ ולא זה לא מזיק לך אבל סתם חבל על הכסף.. מדי פעם אתה קונה משהו פצצה שמגיע מגידול ביתי אבל בתכלס אני לא מעריץ של חשיש שלא אני הכנתי.

13. Black Beatle

Black Beatle חבר חדש

לייקים:
    4

תודה, באמת עזרת לי

Stella אוהב/ת את זה.
  14. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    יש לציין עוד משהו לגבי "מרוסס"
    החומר הרפואי של תיקון עולם - מרוסס.
    רוב חומרי ההדברה של הקנאביס לא באמת מזיקים, אבל בגידולי חוץ לפעמים משתמשים בתכשיר בשם קונדיפור..
    שהוא די רעל.

מה ההשפעות שלו על בני אדם? אין לדעת בת'כלס.

ואני לא יודע איך הכיוונים שלכם, אבל אני באמת אומר לכם - אני מעורה עד מאוד בשוק הקנאביס בישראל.
    השוק חי וקיים. מעבר למחיר המטורף של 100 לג'..
    יש פה אחלה של גידולים, מאות גנטיקות שווה למדי (חלקם ייחורים רפואיים גם כן), ובאמת - רוב הגידולים בארץ מצוינים, אינדור עם HPS ו-CFL.
    אם אתם רואים רק ירק חרא, תשקלו למצוא כיוונים אחרים. כי אני לא צוחק שהארץ מוצפת בוויד מטורף שלא קשה למצוא

ואני גם אשמח להעלות לפה אלבום תמונות שלם של דברים שהתארגנתי בארץ. ממש לאחרונה

ONE-DROP-TO-THE-TOP אוהב/ת את זה.
  15. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    קיבלתי כאן חומר נהדר וגם חומר שלא שווה את הנייר גלגול, אני סומך על מה שאני מגדל ומה שאני מכין, חומרי ההדברה המדוברים יכולים ליצור מספר בעיות לטווח הארוך ואני לא מעוניין בזה, אז שמטופלי תיקון עולם ואחרים המשתמשים בחומרים האלו צריכים לעשות את השיקול הזה; האם זה שווה את הנזק.

16. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    אמממ הבנתי אז העניין הוא שיכולים לערבב את הקנאביס עם עלים מרוססים?
    נשמע לי גם מוזר כי איזה בנאדם קונה מקוסס חחח טוב אני לא ינסה לבוא אל כל דבר שתגיד הבנתי למה הכוונה

17. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    יכולים? ברור יכולים לערבב הכל כשזה מקוסס, עושים? כמעט ולא.. בהתחלה כשהחומרים הסינטטים נכנסו לשוק הישראלי כן זה היה קורה.. אבל היום כבר לא. היום חומרים סינטטים נמכרים למי שמשלם עבור חומרים סינטטים (צרכני הנייס גאי)

18. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    חשיש תמיד מעורבב, לדעתי אחת השיטות היא לדלל אותו אבל לפנק בכמות, ככה יש לך הרגל לקבל כמויות ולעשן בכמות, ואתה מתמכר בעצם לחשיש הזה, ברור שמי שמבין עניין רואה על ההתחלה שזה חרא של דבר ולא קונה יותר. ככה זה ב'כספומטים' למי שמכיר
    בכל אופן רוב החשיש שיצא לי להיתקל בו בארץ היה באיכות ירודה אולי זה בגלל שאני מהמרכז אבל יצא לי להיתקל בחשיש אבקנים,ג'אראס וכל מיני שמנים טעימים כאלו :)
    סביר להניח שגם הם היו מעורבבים סך הכל זה חשיש אבל הם כל כך בעבעו שאתה רואה שהרוב זה באמת שמן, לעומת החשיש הרגיל שהוא אולי 10% שמן (סתם זרקתי מספר לא לקחת ברצינות)

19. daniel cohan

daniel cohan חבר חדש

לייקים:
    13
    חד משמעית רוב רובו של החשיש בארץ זה רעל.
    מידי פעם נתקלתי במשהו אמיתי וטוב שהוברח מאירופה או מקליפורניה, אבל הרוב המכריע זה זבל מעורבב עם אלוהים יודע מה..
    אם עישנת פעם חשיש אמיתי ואיכותי במקום כמו אמסטרדם או קולורדו, סתם למשל, אז פתאום תבין של-90 אחוז מהחשיש פה אין מרקם של חשיש, אין טעם של חשיש, ואין ריח של חשיש, אלא יותר של צמיג שרוף...
    90 אחוזי החשיש האלה מגיעים מ-עזה, הגדה המערבית, סיני, הפזורה הבדואית, ירדן, דרום לבנון, רהט, ואדי ערה, וכו'.. תחשוב לבד מה זה כנראה אומר על איכות החומר...

20. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    זה תלוי אצל מי אתה קונה . אני התנסתי בפעם הראשונה בחשיש טהור במרוקו ואמסטרדם , כשחזרתי לארץ לא הייתי מוכן להתפשר עברתי אנשים עד שהגעתי לטהור ולבנאדם שהוא ל שחקן . המעובד חצי ממנו זה חינה וחומרים שסתם פוגעים בך, וזה לא מה שאתה מחפש כשאתה מעשן.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!