1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוות דעת על זן 'עדן' החדש של תיקון עולם

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י DOP77, ‏31/12/16.

1. DOP77

DOP77 חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום לכולם ,

לאחרונה תיקון עולם יצאו עם זן אינדיקה חדש בשם 'עדן' ( 12 THC ) והייתי שמח אם מישו כאן כבר ניסה אותו ויכול לספר על הטעם , ההשפעה על הכאבים ותופעות לוואי וכו' . אם מישו בנוסף כבר התנסה איתו ועם הזן 'יסמין' אז בכלל יהיה מעולה השוואה ביניהם .

תודה ושבוע טוב

2. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    חבל על המינון כדאי לקחת זנים עשירים בקנאבואידים בעיקר בthc שרוב המחלות והבעיות הthc בעיקר מטפל בהם בקיצור קח רק זנים עם 20 אחוז thc ארז למשל מעולה לכאבים

3. DOP77

DOP77 חבר חדש

לייקים:
    2
    החודש נסתי את דורית (20 THC) ולא אהבתי את ההשפעה החזקה מידיי , מין הרגשה של מעיכה כזו . את הזן 'אור' יצא לך לנסות ? מאוד אהבתי את היסמין (15 THC) אבל ממה שאני מבין הוא יורד מהמדפים עכשיו וגם באתר שלהם מחקו אותו מהרשימה , מבאס .

מארז נמנעתי חודש שעבר מלקנות כי האח המלווה אמר שזה יהיה לי חזק מידיי ( מטופל כשלושה חודשים )

4. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    תשתמש בכמות קטנה עם חזק לך פשוט עם הזמן מתרגלים 3 חודשים אתה כבר אמור לפתח עמידות אני אישית בלי רשיון אבל עם בעיה רפואית התנסתי בזנים מתיקון עולם ארז ועוד זן ששחכתי את השם שלו וארז זה זן מעולה לכאבים הבעיה היחידה עם תיקון עולם שהם משתמשים בחומרי דישון והדברה בכמיות (לא כול הזנים ותלוי בתקופות ) מה שחשוב שתבחר בזנים חזקים כי כול הזנים החלשים האלו הם בזבוז של מינון והשפעה קצרה ולא אפקטיבית בהצלחה !

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    השאלה היא, במה אתה מנסה לטפל?
    אם מדובר בכאב. תשאף לכמה שיותר THC וקנאבינואידים כמו שאמרו.

הזן מפיל אותך? תקח סאטיבה פשוט. אלסקה נניח

6. DOP77

DOP77 חבר חדש

לייקים:
    2
    אלסקה זה זן מעורר , לא מתאים ללילה . ביום אני משתמש ב -'מנגו' שהוא עדין ויעיל מאוד . ללילה ההתלבטות , עכשיו שאין יסמין אז מחפש תחליף . נתת כאן רעיון של סאטיבה ללילה , אז יכול להיות שמידנייט למשל יכול להתאים , הוא היה חזק לי ליום ומעייף .

7. DOP77

DOP77 חבר חדש

לייקים:
    2
    ארז זה זן מאוד חזק , יותר מהדורית גם ככה שלא יודע אם הכי כדאי . חיפשתי משו גם חזק וגם שיאפשר להמשיך לעבוד בלילה מהמחשב והיסמין אחלה לזה (יש כאבים וסימפטומים שהוא לא מצליח לעצור אבל לפחות משאיר אותך בהכרה ושליטה מסוימת) . אז רק עדן או אור/ברק נראה כבר . תודה על העצות בנאדם .

דודה אוהב/ת את זה.
  8. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    מידנייט ומנגו מתאימים לטיפול יומי
    ארז מהמם אבל הוא מועך
    אלסקה חזק מאוד ומעורר
    את עדן ויסמין לא ניסיתי.
    אבל אם בא לך משהו מעורר וחזק שיגרום לך כל היום לצחוק- נסה את הזן "שירה", כמה אושר יש בזן הזה :) .

9. DOP77

DOP77 חבר חדש

לייקים:
    2
    על השירה שמעתי וקראתי הרבה דברים טובים ומת לנסות , אבל כנראה שכרגע זנים חזקים לא מתאימים לי , המידנייט עשה לי סחרחורות אז השירה בטח עוד יותר :)

10. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    סחרחורת זה יותר סימן ל-CBN גבוה מאשר ל-THC גבוה...

הייתי ממליץ לך בכל זאת לנסות את שירה, מדובר באמת באחלה זן!

אגב, אל תצפה להיות פרודוקטיבי על קנאביס, זה עשוי להיות קצת קשה..אחרי הרבה זמן של עישון אפשר להתרגל לזה

לא יודע מה איתך, בשבילי כוס קפה שחור פותר את העניין :)

11. DOP77

DOP77 חבר חדש

לייקים:
    2
    שמע , אם למשל היה אפשרות לעשן דוגמיות בתשלום זה היה פותר המון בעיות . לא מבין למה בחולים שמטופלים ברפואי לא עושים זאת . הבאסה זה לקנות זן חדש , להגיע הביתה ולהבין שזה לא בשבילך . מהדורית היה לי רע החודש הזה ואני מחכה לקניה הבאה (כנראה אלך על עדן/יסמין אם נשאר ) .
    דבר שני , אם אני לוקח שירה ליום ייצא שה-CBD כמעט לא יהיה קיים וזה חשוב רפואית לכן הלכתי על המנגו שהוא באמת חמוד אבל מתחיל להרגיש פארש קצת וצריך לפחות חצי גרם בשביל להחזיק כמה שעות ברגוע .

12. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    כן כן, אני מבין שזה בעיה רצינית...וזה באמת דפוק שאין דוגמיות וזה

אולי כדאי לך להצטרף לתכנית בודקי זנים של חברה מסוימת? יש כאלה.
    אתה תקבל על חשבון המינון החודשי שלך זנים חדשים בפיתוח לבדיקה - או גם כאלה שלא חדשים.

DOP77 אוהב/ת את זה.
  13. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לא ידעתי שמחפשים אנשים כאלה. אשמח אם תפרט לי (בפרטי אם לא נח לך פה) מי החברות שמגייסות אנשים כאלה.

14. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
  15. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לשיח יש את סילביה.

#15 אגרונום, ‏4/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏4/1/17
  16. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    שיח לא נמנעים מלצרף עוד לתכנית הזאת, אני מכיר וכמה שהצטרפו.

אגב, אתה לא מתכוון לעדינה?

17. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    צודק, עדינה.
    הפרוייקט הזה מעניין.

18. DOP77

DOP77 חבר חדש

לייקים:
    2
    טוב אז בסוף שמעתי לעצתם ולקחתי את 'שירה' ובנוסף התנסתי בעדן אז מרגיש חובה גם לסיים את הדיון שפתחתי

שירה הוא באמת נהדר , הזן הכי טוב עד עכשיו . מעלים כאבים , מפקס , ממריץ ונותן תחושה של מושלמות . צפתי לסחרחורות אבל לא קרה כלום האמת , כנראה שמצאתי את הזן שלי לשעות היום .

בקשר לעדן - ריח של קפה וטעם שהוא שילוב בין עץ לווניל (לא אהבתי) . מבחינת השפעה זה מרגיש מוזר כזה , כמו כל האינדיקות שעישנתי עד היום : הרגשה של מעיכה ובאסה לצד עצבנות וכעס לא מוסבר . עושה רושם שאני לא מגיב טוב לאינדיקות בעלות השפעה פסיכואטיבית גבוהה , במקום להירגע זה עושה חרדות ועצבים . שונה 180 מעלות מההשפעה פסיכואקטיבית גבוהה של סאטיבה , שהיא מעולה .

אולי חודש הבא אלך על זן אינדיקה בלי השפעה פסיכואקטיבית : אבידקל , נראה לי שווה לנסות .

19. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    בדיוק כמוך, גם אני מקבל מאינדיקות תחושה "אפלה".

אבידקל לא הפיתרון ידידי, עם כל זה שהוא אמור להיות לא פסיכו אקטיבי - הוא עדיין גורם לתחושת חרדות ודיכאון אצל המון משתמשים.
    אתה צריך לחפש סאטיבה טובה - אולי כדאי לך לעבור מתיקון עולם לשיח.
    יש לי הרגשה שאם תנסה את "חום מודי" של שיח אתה תהנה ממנו מאוד. הוא מעלה בך תחושות חיוביות בלבד - כך גם טיל תכלת.

אלסקה גם כן, אפילו מידנייט.

20. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    אני מעשן גרם פעם בשבועיים עכשיו , עישנתי היום ועוד 17 ימים יש לי בדיקת שתן שיכולה לסבך אותי מאוד . האם אתם חושבים שאם אני ישתה הרבה מים ומיץ חמוציות אני יצא נקי ?

DOP77 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!