1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אז למה דווקא LSD?

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏8/1/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    איוואסקה היתה גם בשנות השישים והתשעים. הייתי במספר טקסים ואני יכול לומר לך שזאת חוויה יוצאת דופן. אבל עם זאת, LSD זה החומר שהוציא אותי מהמסגרת, הוא זה שגרם לי לראות את המוזיקה והוא זה שבזכותו נולדתי מחדש.

איוואסקה יותר מיוחצנת היום מכיוון שה-LSD האמיתי נקבר והחומרים שהחליפו אותו לא תורמים להתפתחות התודעה בשום צורה. אני מדבר עם המון אנשים שניסו את מה שנמכר להם כ-LSD בשנים האחרונות והם מתארים אותו כחוויה נחמדה שלא תרמה להם יותר מדי, או מכנים אותו "אוברייטד" כמו הבחור שהגיב למעלה. כולם בלי יוצא דופן. ברור שהם יעדיפו איוואסקה.

2. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    מעניין :) .
    כן אני מאוד מסכים, אני חושב שאני מצליח לשבת שעה רק בסופ"ש או אחרי פעילות גופנית בינונית-ארוכה.
    תפיסה זה דבר מעניין ולפי דעתי ככל שהיא יותר מפותחת אז הבנ אדם יותר בוגר ופחות נסער.

עריכה: גם כן אנשים היום צורכים יותר גירויים, דרך החושים וגם דרך הראש, קשה להסתפק בסתם רעש של ציפורים.

פטריה צבעונית אוהב/ת את זה.
  3. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    אשמח להסבר

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    יש אותי לפני LSD ואותי אחרי. הייתי ילד מאוד מופנם וזה ליווה אותי עד גיל 16. עישנתי קנאביס באותה תקופה וצרכתי חומרים פסיכדליים שונים מספר פעמים (פסילוסיבין ומסקלין). אני לא יכול להגיד שהחומרים האלה לא תרמו לי בשום צורה, אבל את השינוי האמיתי עברתי אחרי הפעם הראשונה שצרכתי LSD.

להבדיל מחומרים אחרים שצרכתי, בזמן טריפ ה-LSD נפלו לי המון אסימונים. למשל, חשבתי על זה שאני סגור כי חששתי לחשוף את עצמי האמיתי. הייתי משוכנע שאני יוצא דופן ומוזר, שהדברים שמעניינים אותי, מצחיקים אותי ומרגשים אותי יגרמו לאנשים לחשוב שאני יצור. אז בחרתי להשאיר את המידע הזה קרוב אלי. מה שלא הבנתי זה שהמסכה שחבשתי יצרה דמות שלא הייתה קשורה אלי בשום צורה וכתוצאה מכך אף אחד רצה להיות בקרבתי.

אחרי הטריפ הראשון, ממש באותו שבוע, הפסקתי להסתיר את מי שאני. כשהייתי בחברת אנשים רציתי לדבר, רציתי לספר בדיחות, רציתי שישמעו אותי, כי פתאום הרגשתי שיש לי מה להציע לעולם, ושהחריגות שלי היא בעצם מיוחדות, ובאמת האמנתי בזה. באותו שבוע החלטתי שאני רוצה להיות מוזיקאי. באותו שבוע החלטתי שאני רוצה לבנות לעצמי קריירה במקצוע מאוד ספציפי. ההחלטות האלה גרמו לי לעשות מספר פעולות שהשפיעו ומשפיעות על החיים שלי עד היום.

מאז בכל טריפ אני לומד על עצמי דברים חדשים. לומד ומיישם. LSD הראה ומראה לי את הדרך שהכי נכון לי ללכת בה. והוא מעולם לא אכזב אותי.

#24 שולגין, ‏14/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏4/2/17
  5. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    מה מומלץ של הביטלס מאיפה להתחיל?
    @שולגין

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מכאן:

ותמשיך לכאן:

aaa אוהב/ת את זה.
  7. tsavarnav

tsavarnav חבר חדש

לייקים:
    11
    ובעיקר tomorrow never knows ו-she said she said שנכתבו לא רק בהשראת לסד אלא תחת השפעתו

aaa ו-שולגין אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!