1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה החוק כיום על שימוש והסתובבות עם קנאביס?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י raywolf, ‏18/1/17.

1. raywolf

raywolf חבר חדש

לייקים:
    1
    רציתי לדעת מה קורה עם החוק היום, לא הבנתי אם השתנה או שלא, רציתי לדעת מה בדיוק קורה עם זה והאם הפסיקו עם האישומים וה"תפיסה" של צרכני הקנאביס

2. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    קנאביס הוא בפקודת הסמים המסוכנים ומי שיתפס מעשן או שיהיה עליו מודיעין שהוא מגדל או מעשן ויתפס אצלו אפילו גרם יפתח נגדו תיק פלילי שבמקרים מסוימים אף יסגר מ"חוסר עניין לציבור"
    אבל למקרה שלא יסגר אותו התיק האדם יגיע למשפט ויכול לטעון לחיפוש לא חוקי וכו'..אבל במידה ויורשע יוכל אף לשבת בכלא ויהיה לו תיק פלילי כעבריין לכל דבר ועניין
    לא יודע אם פספסתי משהו אני לא עו"ד ובטוח יש פה מבינים ממני
    אז מי שמתכוון לעבור על החוק שיעשה השתדלות לא להתפס :)

3. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    לפי תחקיר "פנים אמיתיות"
    אם אתה גר באזורים שאינם במרכז (לב תל אביב) הסיכוי שיפתחו לך תיק גבוה יותר וגם תקבל כתב אישום.
    לרוב העונשים על פעם ראשונה הם שלילית רישיון נהיגה, עבודות שירות קנסות כספיים. אבל במקרים של מזל רע או אם השופט ששפט אותך לא הקל בנסיבות זה יכול להגיע למאסר.
    לפי החוק ניתן להכניס אותך עד ל20 שנה לכלא על שימוש או החזקה אבל בפועל זה לא קורה כי זה מטורף

4. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    היה על זה לא מזמן דיון

המשטרה טענה שצריך להשאיר את המצב וככה הוא נשאר

ובדרך אחרת

לפי המשטרה , ה"עובדה" שהם מצליחים לאכוף אומרת שהסם צריך להישאר מחוץ לחוק.
    יש כאן שתי בעיות
    האחת, המשטרה לא מצליחה לאכוף .
    השנייה, גם אם המשטרה מצליחה לאכוף חוק, הוא יכול להיות גם כן חיטוט באף, הוא לא בהכרח מצדיק את החוק.

5. raywolf

raywolf חבר חדש

לייקים:
    1
    ומה בהקשר של החוק לאי הפללה?

שאמרו שמשחררים מהמעשנים?

6. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    לא יקרה בקרוב
    היתה הצעת חוק לאי הפללה שנדחתה לעוד 3 שבועות מה שאני לא מאמין שתעבור כל כך מהר
    וארדן השר לביטחון פנים לא דיבר מעולם על אי הפללה אלא על "אי אכיפה" כלומר- היום נניח לך אבל מחר נתפוס אותך בסיבוב

7. אבוקדו

אבוקדו חבר חדש

לייקים:
    6
    האמת עצרו אותי עד היום 4 פעמים, מתוכם פעמיים לפני גיל 20 ושם איכשהו הסתדרתי דרך מכרים של ההורים, פעמיים אחרונות עד שהגעתי לתחנה אמרתי להם שזה לא שלי ואין לי מושג מה זה ואיך זה הגיע לכיס שלי, ואצל החוקרת אמרתי שהלכתי ומצאתי דף מקופל על הרצפה ושאני סובל ממחלה כרונית שבכל מקום בעולם מקבלים קנאביס לטיפול בה חוץ מבישראל, וחולה כמוני שזקוק לזה לא יקח את זה? אז לקחתי. החוקרת ציינה בפני שאמרתי את אותו הדבר גם בפעם הקודמת, אז אמרתי לה שכניראה יש הרבה מעשנים בארץ.
    בפעמיים האלה אחרי חודש קיבלתי דואר שהתיק נסגר מחוסר עניין לציבור.
    והמחלה היא פסוריאזיס.
    ככה שהאכיפה האמיתית לא באמנת תמיד קוראת למעשן הפשוט, יכול להיות שאם הייתי אומר משהו הכל היה ניראה אחרת, אבל פשוט תדעו מה אתם הולכים ביום שיעצרו אתכם, כי זה יקרה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!