1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מדריך- איך מזמינים זרעים בלי אשראי- ביטקוין

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י eden.heaven, ‏20/1/17.

1. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    אז האשראי של דואר ישראל לא הטריק הכי נוח
    1. עלות טעינה ראשונה כ45 שקלים (והטעינה מוגבלת בין סכום מינימלי מקסימלי)
    2. הוא חד פעמי. נגמר הכסף תקנו עוד אחד ב45 שקל
    3. רוב האתרים לא תומכים יותר בויזה

לכן יש אפשרות לשלם בביטקוין.
    מה זה ביטקוין?
    מטבע אינטרנטי וירטואלי. עובד על טכנולוגית בלוקציין. אין יותר בנקים. ארנק וירטואלי מוצפן וסודי.
    מה זה בלוקציין?
    אם עד היום בנקים היו מחזיקים בשרתים שלהם (מחשבים שלהם) את הרישום כמה כסף יש לכל אחד בחשבון בנק, הגיעו למסקנה אנשים שחייבים להיעזר בכוח המחשובי שיש בכל הרשת העולמי. מעכשיו לא יהיה מחשב אחד בנקאי שיחליט כמה כסף יש לכם באשראי. וגם המזומן שיש לכם מתחת לספה כבר יהיה חסר משמעות, אלא הכסף שינוהל ויתוחזק בכל הרשת העולמית.

איך קונים מטבע בדיסקרטיות:
    קודם כל בודקים שער בין מטבע ביטקוין לדולר. זה צעד חשוב למי שמתכוון להחזיק את הכסף כמה ימים לפחות בארנק. מי שמתכוון לקנות באותו הרגע זה לא משנה.
    ניתן לבדוק באתר: http://preev.com/
    1. מורידים ארנק ביטקוין למכשיר הפלאפון או למחשב הנייד. מומלץ לקחת את הארנק multibit (כיוון שהוא לא זולל כוח עיבוד)
    https://multibit.org/
    2. לאחר התקנה תעברו את כל השלבים ואל תשכחו להכניס סיסמה. כל הארנק שלכם יוצפן בעזרת הסיסמה ואין שום דרך לשבור אותה אלא אם כן זו סיסמה שמישהו יגלה (סיסמה בשימוש נפוץ או שאתם רשמתם אותה במקום ברור).
    הערה!!! אל תשכחו בשום פנים את הסיסמה- אין בביטקוין שום דרך להשיג סיסמה מחדש!! אין חיבור לאימייל, לטלפון או לכלום זה ארנק אנונימי לחלוטין בלי פרטים מזהים. שכחתם סיסמה? הלך הכסף. אין דרך לשחזר את זה בלי סיסמה ומפתח פרטי
    הערה 2! נגנב הפלאפון? נהרס המחשב? (עליו מותקן הארנק) ולא שמרתם את המפתח הפרטי שלכם והסיסמה? הלך הכסף גם כן!
    3. תוציאו את המפתח הפומבי שלכם באפליקציה. תלחצו Send/Request
    תלחצו על Request ושם יהיה לכם אפשרות כפתור להפעלת QRcode. הקוד הזה הוא מה שיטען לכם את הארנק.
    4. תלכו לשגרירות הביטקוין הישראלי בתל אביב
    כתובת: אחוזת בית 1, תל אביב יפו
    תמצאו שם כספומט של המטבע, הוא יבקש ממכם להכניס מזומן בשטרות בלבד וכל הכסף שתכניסו הוא יבקש שתשימו את הקוד QR code שלכם על הסורק. כל הכסף שהכנסתם לכספומט נכנס עכשיו לארנק שלכם ברגעים אלו (לוקח כמה דקות להסתנכרן)

שימו לב- יש עמלה של 5% על כל טעינה של הארנק!
    גם על כבר העברת כספים שאתם תעשו מהחשבון שלכם לחשבון אחר ייקחו ממכם עמלה ממש קטנה שאתם בקושי תרגישו.

שימו לב 2- המטבע ביטקוין הוא מטבע שמשתנה בצורה קיצונית, הוא לא דולר.. יום א הוא יהיה 800 דולר למטבע אחד. ויום ג הוא יהיה 1200 דולר למטבע. חשוב לעקוב אחרי השער לפני הקניה של המטבע ולפני הרכישה של המוצר (אם אתם מתכוונים לשמור מטבעות בארנק שלכם)

תהנו :)

Bear Greens אוהב/ת את זה.
  2. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    השתמשתי בו בעבר, אחלה של דבר הביטקוין הזה.
    רק שימו לב, לבצע את ההזמנה זריז - ערכו של המטבע הזה אינו יציב (לפעמים זה יכול להיות לטובתכם).

eden.heaven אוהב/ת את זה.
  3. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    נכון מאוד, כמו שנאמר.
    המטבע יכול לנוע באופן לא יציב מ600 דולר עד ל1200 אפילו במקרים קיצוניים.
    לרוב הוא יציב בסביבות 800-900 אבל יש קפיצות וצניחות

4. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אני חובב גדול של הביטקוין, אבל למדריך הזה מינוס אחד גדול, מה אם אני גר רחוק מתל אביב? מה אם אני לא יכול להרשות לעצמי לבזבז יום שלם בשביל לנסוע עד לתל אביב לקנות ביטקוין.
    עדיף למצוא סוחר ביטקוין אנושי במזומן- שקרוב אלייך, אנונימי לחלוטין והוא לא שומר את הארנק שלך ברישום דיגיטלי.. לא להשאיר עקבות. לא משנה אם העקבות האלה יכולות להיות מקושרות אלייך אפילו בקשר הכי חלש וקטן אני מעדיף לא לקחת סיכון, אם אתה שומר על החוק של לא להשאיר עקבות ומיישם אותו בכל הקשור לגידול אז אתה יכול לקום בבוקר רגוע בלי החשש שתתפס, וזו הרגשה נהדרת.

5. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    אתה לא מוכרח לנסוע עד ת''א, אתה יכול לעשות העברה בנקאית לחשבון שלהם.

6. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    לא קראת את מה שכתבתי? או שפשוט לא הפנמת..
    לא משאיר עקבות - והעברה בנקאית זה לחלל את החוק הזה בכוח.
    אולי לחלקכם פה נעים לחיות בחשש שתתפסו אבל אני מריץ מחזורי גידול מסביב לשעון ואין לי שום דבר על הלב ואני לא חושש שאתפס כי אני שומר על החוק הזה.

7. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    אף אחד לא אוהב לחיות בחשש שיתפסו אותו. זה מה שאתה חושב, ידידי.
    אתה כנראה לא לוקח בחשבון, שביטקוין, זה רק חלק אחד מכל תהליך ההזמנה.
    השאלה, איך אתה מביא את זה לארץ - וכאן נמצאת השורה התחתונה.

8. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    בשורה התחתונה זה לא מגיע לארץ על שמי, ולא מגיע אפילו קרוב לאיזור שבו אני מגדל, ולא אני אוסף את הזרעים מהתיבה שאליה הם מגיעים. אני לקחתי את כל הצעדים שנחוצים כדי למנוע תפיסה, ממליץ גם לך לעשות אותם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!