1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

HPPD

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י DMT, ‏21/1/17.

1. DMT

DMT חבר חדש

לייקים:
    0
    למישהו יש את זה?
    איך זה?
    ןאחריי כמה שימושים זה מתחיל?

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    יש כאלה שזה נשאר להם אחרי שימוש נרחב בסמים, יש כאלה שזה עובר להם ויש כאלה שלא. היה לי קצת בעבר משהו שמזכיר אבל לא בחומרה ולי זה לא ממש הציק מה גם שזה עבר, אבל מקריאות בפורומים בעבר יש אנשים שזה ממש מציק להם ושזה חמור אצלם.

3. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    מה זה hppd?

4. research

research חבר חדש

לייקים:
    21
    מצטרף לשאלה.

5. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    hppd - Hallucinogen persisting perception disorder
    הפרעה הזייתית מתמשכת.
    רוב האנשים יחוו טריפ לטובה או לרעה וכשהוא יגמר ההשפעה תפוג..יש כאלה שאצלהם ההזיות נמשכות והם ימשיכו לחוש הזיות ויזואליות/מחשבתיות הרבה אחרי שהטריפ יגמר..זה יכול להימשך מספר חודשים ואף שנים.
    לא יודע אם זה קשור לlsd המודרני/הקלאסי, אבל אין ספק שזו אחת הבעיות היותר גדולות של האסיד...
    יש כאלה שאלרגים לבוטנים, ויש כאלה שלחומרים הלצוגנים - שאחרי שימוש בהם יש השפעה לטווח הארוך.

6. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    מעניין,לא ממש התעמקתי בנושא הזה תאמת.
    התופעה הזו היא מצב שבו האדם ממשיך להזות באופן קבוע?או שזה בא בפלאשבקים?אם זה באופן קבוע,אז זה כמו להתקע בתוך הטריפ בעצם ?

7. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    לפי מה שידוע לי HPPD זה מן שובלים בראייה, כל מיני וויז'ואלים קטנים (לפעמים גם קירות נושמים) אבל לא בדיוק פלאש בק עוד דלקה. זה יכול להתרחש גם ללא שימוש בסמים אך סמים עשויים להגביר את הנטייה. אבל כך את דברי בערבון מוגבל.

8. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    חח את החלק הכי חשוב לא הבנתי - "אבל לא בדיוק פלאש בק עוד דלקה"

9. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    כמו שאמרת..זה להתקע בתוך טריפ, לא פחות ולא יותר.
    מציע לך להיכנס לסטארמד ולרשום בחיפוש hppd, או אפילו 'טריפ', ולצפות בתגובות.

10. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    התכוונתי לרשום לא בדיוק פלאשבק או דלקה ;)

11. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    משהו בי חושד שלכל מיני כימיקלים שנוצרים במעבדה אפילו אם זה אל אס די אמיתי יש יותר סיכוי לגרום לתופעה הזאת מאשר חומרים טבעיים כמו פטריות, סלוויה, מסקלין, אייוואסקה וכו'.. מעניין מה @שולגין אומר על העניין.
    למרבה האירוניה שמעתי שפטריות עלולות לטפל בבעיה הזאת.

#11 פטריה צבעונית, ‏23/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏23/1/17
  12. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    מעניין אותי לשמוע על המושג כי מאז הפעם הראשונה שהתנסיתי בדליקות זה קורה לי לפעמים אבל זה כל כך מזערי שאני לא מתייחס לזה. מה שכן, לפעמים יוצא לי להסתכל על דברים ולא להבין על מה אני מסתכל, כאילו לא מצליח לפענח את זה עד לכמה שניות אחרי, וזה משהו שקרה לי ברוב הדלקות
    אולי זה קשור

13. research

research חבר חדש

לייקים:
    21
    חברים אני מאמין שהכל בראש וזאת גם דעתי, כן גם לי יש את התופעה שאתם מזכירים פה
    גם אני לפעמים רואה כל מיני וויזואלים כאלה ואחרים למרות שפעם אחרונה שעשיתי טריפ היתה די לפני הרבה זמן...
    אז קופץ לי ויזואל ואני צוחק ונהנה מהעובדה שזכיתי לזה, כי אנשים אחרים שלא עשו פסיכודלי לא רואים ולא יזכו להכיר חוויה כזאת..זה קורה לי ולא לעיתים רחוקות כל כך.
    האמת שזה דווקא נחמד והכל ממש זורם...מה גם שבטח רובכם מעשנים ביום יום וחלק מהויזואל יכול גם להשתנות מ weed ועוד מהטוב...
    אז באמת לכל הפרנואידים שמחפשים סיבות להאמין שהם דפוקים/נדפקו/בדרך ל.../
    דייי חאלס תעצרו...קחו נשימה הכל בסדר פשוט תלמדו להתמודד עם ה"סמים" שאתם בולעים.

אתם בוחרים לעצמכם את המציאות שלכם ואתם היחידים שתביאו תצמכם למקום שתאמינו.

סופ"ש מהנה ידידיי...

newbudder אוהב/ת את זה.
  14. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    נשמע טוב... לשלם פעם אחת ולהיות בטריפ כל החיים

15. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    ממש לא. הכל סובב סביב איזון...
    בא לך כל היום שוקולד? או סטייק? כולנו אוהבים לברוח מידי פעם מהמציאות אבל המציאות היא השיגרה והיא שמחזיקה אותך שפוי.

16. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    ברור לי אחי... זה נכתב בהומור ;)

17. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    חודשים כבר הכלב שלי מתכנן להתנסות באסיד והחודש הוא כבר תיכנן לצאת לטריפ אבל כל הדיבורים האלה על ההפרעה הזאת שיכולה להיגרם בעיקר משימוש בחומרים לא מזוהים שמזוהים כ"אסיד" ולא מתפרקים במוח כמו שצריך הורידו לו את כל החשק מההתנסות... חבל...
    הכלב רוצה לצאת לטריפ של כמה שעות אבל הוא לא רוצה כל מיני שאריות של טריפים באמצע החיים...

נראה לי הכלב שלי ייתנסה כבר בפטריות, LSA או MDMA...

18. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    בדיוק מה שאמרת. זה הזיות ויזואליות בלבד, ביניהם FLOATERS שזה משהו שגם ברגיל אפשר לראות כשמסתכלים על קירות או על השמיים ורואים נקודות קטנות, אז מי שסובל מHPPD יראה אותם בצורה רצינית יותר ויותר יוסח מהם, כמו גם קירות נושמים, תבניות על שטיחים שזזות וכו' וכו'.. בד"כ מלווה לHPPD גם סוג של חרדה אבל לא בהכרח ויש כאלה שאפילו נהנים או לא ממש סובלים מהדבר.
    יש אנשים שעובר להם אחרי תקופה ויש כאלה שנשאר להם לתקופות מאוד ארוכות של שנים..

kingstar אוהב/ת את זה.
  19. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    לא יודעת לענות לגבי HPPD, אבל גם לאנשים שלא ניסו בחייהם סמים יכולים להיות כל מיני פלאשבקים או ויזואלים שונים, למשל לכאלו שיש מיגרנות בדר"כ יש "אאורה" לפני המיגרנה. אצל חלק אלו אורות מהבהבים, פסים באוויר וכדומה.

20. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    לא מסכים, לבחור מציאות זה לא דבר קל לבנאדם שנפגע כתוצאה מפסיכדלים. זה שאתה מרגיש בסדר לא אומר שכל הפרנודיאים שאתה קורא להם לצאת מהסרט שלהם יכולים לבחור לעצמם אם יהיה להם טוב או רע..
    וHPPD זה לא פעם ב... איזה ויזואל או משהו, זה מצב קבוע של הזיות שמתלווה גם חרדה לכל הסיפור, שלא לדבר על רמת הסחת הדעת הקשה, תקרא קצת בפורומים ותראה על אנשים שמתקשים לנהוג מרוב שיש להם ויזואלים קשים...

פטריה צבעונית אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!