1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עשיתי ניסוי קטן על עצמי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י cooldude1212, ‏29/1/17.

1. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    בדקתי את ההשפעה של THC לבד, CBD לבד, THC ו-CBD ביחד THC ותערובת קנאבינואידים וטרפנים. THC ותערובת קנאבינואידים וטרפנים + תוספת CBD.

הכל הוזמן מקולרדו ישירות מחברה שממצה את החומרים הללו. היה יחסית זול והגיע בלי בעיה.
    ה-CBD (נטען להיות) טוהר של 99.6%
    ה-THC לא הבנתי כמה בדיוק, אבל זה אמור להיות יחסית מאוד טהור וללא חומרים נוספים.
    תערובת קנאבינואידים השתמשתי בשמן המפ "Full Spectrum" שהוזמן מחו"ל גם כן ומכיל מגוון שלם של קנאבינואידים..
    בשביל טרפנים הזמנתי פשוט תמצית טרפנים של זן קנאביס מסויים (ג'ק הרר) שמיועד לאידוי
    בזבזתי את הסופ"ש שלי לראות איך כל אחד מרגיש

אז ככה

THC לבד - בכמויות קטנות זה ממש כיף. אבל זה קצת פסיכדלי ומבלבל תמוח, מרגיש כמו סטלה קשוחה מדי..וברגע שעולים עם המינון מעבר ל-30-40 מ"ג THC תחושות חרדה ופרנויה עולות ובגדול.
    CBD לבד - לא מרגישים כלום. במינון של 250 מ"ג אפשר להרגיש ריפיון שרירים אבל תו לא. מרגיש כמו תרופה אנטי-דכאונית

THC עם קנאבינואידים *Full spectrum* מרגיש כמו סטלה מאוד ממוצעת של קנאביס בארץ.
    לא ייחודי מדי, לא רע, לא טוב...יש שם כמה חלקים לא נעימים כמו קצת אי נעימות בקיבה, הזעה
    אבל בסופו של דבר זה אכן עשוי להיות מהנה - וזה מזכיר מאוד פרחי קנאביס רגילים בהשפעה
    אם תקחו מהתערובת קנאבינואידים יותר מדי, אתם תרדמו מאוד מהר. כנראה בגלל נוכחות CBN גבוהה.
    לאחר מכן צרכתי גם את התמצית טרפנים. ההשפעה על הסטלה מורגשת אבל לא גדולה כמו שאתם חושבים. זה קצת נותן אנרגיה, מעורר. אבל בו זמנית זה גורם לפה יבש מאוד (אני מניח שזה בגלל ה-D3-Carene שנוכח בתמצית בכמות גבוהה וידוע כמייבש נוזלים) יום למחרת תוכלו להרגיש כמו יום אחרי סטלה חזקה. עיניים יבשות, פה יבש, קצת דכדוך..אבל לא רציני.

THC עם CBD - זה ללא ספק השילוב שמצאתי הכי אהוב. ההשפעה בינהם מרגישה כמו הרמוניה ושלמות.
    ה-CBD מבטל לחלוטין את ההשפעות הרעות של ה-THC. ממש לחלוטין, הוא משאיר אותך עם האופוריה של ה-THC וההרגשת ריחוף. אבל ללא החרדה, הפרנויה, והאספקט הפסיכדלי נשאר אך בצורה נעימה.
    ה-CBD בשילוב עם THC משאיר יום למחרת מין "After glow" מצויין. יום למחרת אתם תרגישו כמו חדשים ועם אנרגיה פנימית מחודשת ושמחה מרובה (אולי אפשר לקשר את זה לעובדה ש-CBD גורם לשינוי באנזים מסויים שמקושר לעלייה בכמות האנדו-קנאבינואידים בגוף שלנו כמו, אננדמיד)
    הסטלה עצמה של CBD ו-THC ביחד באמת מהנה מאוד. משמחת, אופורית. ובניגוד לסטלות אחרות ש"משאירות טעם של עוד" (רצון לעוד פעם). סטלה של THC עם CBD לא משאירה את זה. היא משאירה אותך מסופק מהחוויה בלי רצון ממשי לצרוך שוב. מוריד את ההתמכרות הפסיכולוגית בצורה מטורפת (גם CBD בפני עצמו עושה את זה)

יש לציין - על כל 10 מ"ג THC נלקחו 2 מ"ג CBD. סה"כ 150 מ"ג THC ו-30 מ"ג CBD
    כל החומרים (מלבד הטרפנים, שנלקחו בשאיפה) נלקחו מתחת ללשון, אולי אחת הצורות היותר נוחות ויעילות לצריכת קנאבינואידים. ההשפעה מתחילה תוך רבע שעה ונמשכת עד כ-4-5 שעות וזה יתרון גדול. לא ארוך מדי.

לסיום עשיתי גם ניסוי אחרון שהוא כלל הכל מהכל - 100 מ"ג THC בתוספת 20 מ"ג CBD, ו-100 מ"ג "Full spectrum" קנאבינואידים..
    ולסיום, תמצית טרפנים של הזן "Bubble gum" (מכיל בעיקר בעיקר Linalool, myrcene, BCP)
    התוצאה הייתה נעימה אבל לא יעילה. מאוד אופורי ונחמד אבל נרדמתי תוך שעה מהלקיחה והתעוררתי 10 שעות אחרי...
    וזה האפקט של ה-CBN ועוד קנאבינואידים כנראה.

ניסיתי גם ממש היום בבוקר לקחת את התמצית קנאבינואידים לבד. 500 מ"ג. זה מרגיש מצויין ליום-יום. זה מוריד חרדה, מוריד דיכאון..משרה שלווה ואופוריה. קצת מרדים אבל אפשר להתמודד עם קצת קפה. מזכיר מאוד (אבל מאוד!) בנזודיאפינים

אפשר לסכם את זה כאחלה של חוויה וניסוי. ביחס ל-300 שקל בלבד וזמן המתנה של 22 יום.
    ה-THC וה-CBD ביחד זה כיף שאתם לא יכולים לתאר. ממליץ לכולם לנסות את השילוב הנ"ל (לא את האחרים. ספציפית לא את הטרפנים שזה קצת טיפשי מצידי לצרוך.)

שבוע טוב : )

2. Btur363363

Btur363363 חבר חדש

לייקים:
    1
    נשמע שהיה לך סופש מגניב..
    אתה יכול להעלות קישורים אחי למה שהזמנת?
    אני רוצה להזמין כדורי cbd או משהו שמכיל cbd לישראל ולא ידעתי אם זה עובר מכס או לא..
    מה עשית ואיך עשית כדי שיגיעו הדברים ?

3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    לא מוכן או יכול לשלוח קישורים - אם תחפשו בגוגל אתם תגיעו
    אבל לתת קישור בדיוק למקום ממנו הזמנתי זה קצת...עלול לשרוף אותו (בהנחה שתמנונים שורצים בפורום זה)

שום דבר ממה שהזמנתי (מלבד שמן המפ) חוקי.
    הזמנתי לתיבת בוקסיט, וזה עבר חלק

אבל זה קצת הימור.

4. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    אני משתמש בזן עם 3cbd ו 15 thc שזה מאוזן כמו שאתה לקחת לצערי זה נחמד אופוריה ורוגע אבל אין כולכך אפקט פסיכדאלי אבל חלש מדי ועובר מהר הרבה thc בלי cbd כמעט זה גורם לאפקט של ריחוף והפסיכידאליה ממש כיפית י

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    באכילה, ובמיוחד מתחת ללשון - אתה תרגיש טוב טוב את הזן הזה
    בעישון אתה מאבד המון THC והמון חומרים בכללי

דודה אוהב/ת את זה.
  6. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    אחי אני מבין ממך שכדאי לשים מתחת ללשון.אתה מתכוון לפרח עצמו או שלמשהו אחר.ברחת לי
    אני שואל למה לא יודע מה קורה לי כל ירוק שאני מעשן מכניס אותי לחרדות ולמציאות משוגעת ואמיתית ומה זה זה לא בא לי טוב .היו הרבה מיקרים שמאד נהנתי לעשן ופתאום בזמן האחרון משהו לא מסתדר לי.חייב לנסות דרכים אחרות.פעם הייתי מעשן כמו מטורף.היום ממש אבל ממש הרבה פחות בגלל ההרגשה הזו.ומה זה בא לי לחזור לסטלות של פעם.אז אתה אומר לשים פרח מתחת ללשון לנסות

7. bali shag

bali shag חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה יכול להסביר עלויות של הבוקסיאיט ואיך הם עובדים מבחינת לקוחות שרוצים להיות אננונימים ולא לתת פרטים כולל נייד

8. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    ועוד משהו ששכחתי לציין זה שאם אני מוסיף על זה md אז הסטלה טובה במיוחד.אתה יודע לומר לי למה

9. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    מתחת ללשון שמים רק תמציות. לא פרח :O
    ותתחיל לפסק את המשפטים, אתה לא ברור

10. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    ניסיתי כבר לאכול חמאה מעלים וגם גרם מאודה וזה לא משפיע אלי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!