1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הגיע הזמן להשתיק את כולם - מיתוס הLSD המודרני

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י Emit, ‏29/1/17.

1. Emit

Emit חבר חדש

לייקים:
    10
  2. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    היי חבר,

לא הבנתי בדיוק מה כוונתך בפוסט זה, אך הוא מחזק את טענותיו של שולגין, שכן נטען בפוסט כי LSD הוא LSD, והכוונה כמובן ל-LSD-25. מה ששולגין טוען כבר מזה זמן מה הוא שהחומרים שנמכרים כיום כ-LSD הם למעשה RC's.

3. Emit

Emit חבר חדש

לייקים:
    10
    תקרא את מה ששלחתי ותבין מה שכתוב שם כמו שצריך ואז תחזור לפה, אם עדיין לא מובהר אני אתרגם אך אין לי זמן לזה היום אז בהמשך

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כמו שקוסטה אמר, זה רק מחזק את הטענה שלי. LSD יש רק אחד, וסביר להניח שאתה וכל מי שחושב שהוא צרך LSD בעשור האחרון צרך בעצם חומר אחר.

5. Emit

Emit חבר חדש

לייקים:
    10
    אתה מסכים איתי שמה שמוכרים זה LSD "מודרני" או איך שאתה לא קורא לזה ולא analogue?

לפי הטענה שראיתי שרשמת כמה פעמים בפורום אתה טוען שלדרך הסינטוז יש השפעה ניכרת על האפקטים והטריפ עצמו ושהופמן סינטז בדרך מסוימת שגרמה לחומר להיות מיוחד. אבל כמו ש David E Nichols אומר:

The original synthesis method is not crucial, although some methods may make it harder to purify the LSD than others.
    Because LSD is so potent, there is no impurity potent enough to fit on a blotter that would affect the psychopharmacology of LSD. Years ago, realizing that a major impurity might be isoLSD, we examined the pharmacology of isoLSD. It had no significant effect at any receptor system we examined

דרך הסנטוז לא קריטית, יכול להיות שיהיה קשה לנקות את החומר וזה יוביל לטריפ חלש יותר אם נגיד את צרכת 100ug שיש בו 60%LSD ואני צרכתי 100ug שיש בו 80%LSD, למה? בגלל שLSD כל כך חזק אין מזהמים חזקים מספיק שיוכלו לעשות משהו בכמויות שאנחנו צורכים (על בול למשל או טיפה), אנשים חשבו ש isoLSD יכול להיות הסיבה אבל David E Nichols בדק את זה ואישש שאין לו השפעות אקטיביות בכלל. מכאן - LSD זה LSD ודרך הסנטוז לא משנה דבר.

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה באמת לא מבין את הציטוט? הוא טוען שברגע שיש לך LSD הוא לא יהיה שונה מבאץ' אחר מלבד ה-Purity. הטכניקה לא משנה, הריאגנטים כן. הוא יוצא מנקודת הנחה שהשאלה מתייחסת להשוואה בין באץ' לבאץ' של LSD. הבעיה היא שאף אחד לא מייצר היום LSD. אני קורא לזה LSD מודרני כי זה מונח פשוט יותר להבנה מאשר כימקלים מחקריים.

אם כותב הפוסט היה מנסח את השאלה בצורה שונה, למשל "האם אפשר לייצר LSD ללא אלקלואידים שמופקים מארגוט", הוא היה מקבל תשובה אחרת לגמרי.

חבר, אתה מוזמן להאמין למה שאתה רוצה ולהמשיך לצרוך את הכימיקלים שמוכרים לך. אני אמשיך להפיץ כאן את האמת עד שהמולקולה של הופמן תחזור לאנשים, אז חבל על האנרגיות שלך.

#6 שולגין, ‏29/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏29/1/17
  7. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    רק שנבדוק את החומר ששולגין מדבר עליו נדע, LSD עובר על רצפטורים מסוימים זה הכל, אם משהו עובד על אותם רצפטורים אז זה אותו החומר (המולקולה אותה מולקולה, במקרה של LSD הוא משפיע בעיקר על רצפטורי 5HT1A שנמצא המון במערכות החוש, השאלה אם באמת משהו מהיי פעם שצרכתי (וצרכתי המון!!!!) היה באמת LSD, אם הייתי מנסה את מה שמדובר עליו הייתי יכול לטעון ב-90 אחוז אם יש הבדל משאר החומרים שנסיתי ובאובייקטיביות כמה שיוצר רצינית. אבל עד אז היתכן מאוד שבאמת כל מה שנמכר כאן הוא זבל וזה חבל. אני מקווה שלפחות כמה פעמים ממה שצרכתי באמת היה LSD אבל אין לי מקור להשוואה.

#7 kingstar, ‏29/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏30/1/17
  8. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    זה מה הבנתי: הוא טוען שאין הבדל בין הLSD של היום לLSD של פעם כל עוד זה אכן באמת LSD.
    מה שנמכר כLSD ואכן נמצא כLSD בבדיקת מעבדה הוא כן LSD ולא יהיה הבדל מהמולקולה של פעם כפי שקוראים לזה כאן. גם אם האחוז PURITY של הLSD שנמצא בבדיקה הוא נמוך, זה רק ישפיע על העוצמה אבל לא נקבל אפקטים שונים שהם אינם של LSD.

#8 jizzpants, ‏30/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏30/1/17
  9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אם היית צורך LSD היית יודע מפני שזה לא דומה לשום דבר אחר. אבל היי, אולי בעתיד ייצא לך לנסות :)

Pandora's Box ו-kingstar אוהבים את זה.
  10. HarryBlotter

HarryBlotter חבר חדש

לייקים:
    4
    MrGreen אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!